Newsy

PIERWSI ARTYŚCI NA MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
  Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie si...

Czytaj wiecej

Audioriver ogłasza datę 16. edycji festiwalu!
    Organizatorzy jednego z największych wydarzeń w Polsce oficjalnie zapowiadają powrót festiwalowych emocji w 2023 roku. 16. odsłona Audioriver zo...

Czytaj wiecej

Undercity 4 - znamy pełny skład!
Święto muzyki elektronicznej, czyli festiwal Undercity przedstawia pełen program 4. edycji, a w nim m.in.: Anna, Reinier Zonneveld, Anetha, Charlie ...

Czytaj wiecej

Rebels Never Die, czyli Hardwell powraca do Polski!
Rebels Never Die, czyli Hardwell powraca do Polski! Holenderski DJ wystąpi już 12 listopada w łódzkiej Atlas Arenie w ramach światowej trasy koncert...

Czytaj wiecej

Masked Wolf, Armand Van Helden, Elderbrook, Claptone i inni dołączają do lineupu Fest Festivalu 2022
Armand Van Helden - prekursor house’u, DJ, producent, zdobywca Grammy, ikona muzyki elektronicznej i współzałożyciel duetu Duck Sauce już w sierpniu...

Czytaj wiecej

Piąte ogłoszenie artystów Audioriver 2022!
Znamy kolejnych wykonawców, którzy w tym roku wystąpią na jednym z najważniejszych polskich festiwali muzycznych. Do ogłoszonych wcześniej gwiazd, ...

Czytaj wiecej

PIERWSI ARTYŚCI NA MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
PIERWSI ARTYŚCI NA MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Audioriver ogłasza datę 16. edycji festiwalu!
Audioriver ogłasza datę 16. edycji festiwalu!
Undercity 4 - znamy pełny skład!
Undercity 4 - znamy pełny skład!
Rebels Never Die, czyli Hardwell powraca do Polski!
Rebels Never Die, czyli Hardwell powraca do Polski!
Masked Wolf, Armand Van Helden, Elderbrook, Claptone i inni dołączają do lineupu Fest Festivalu 2022
Masked Wolf, Armand Van Helden, Elderbrook, Claptone i inni dołączają do lineupu Fest Festivalu 2022
Piąte ogłoszenie artystów Audioriver 2022!
Piąte ogłoszenie artystów Audioriver 2022!

Imprezy

Brak nadchodzących wydarzeń!

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

Trancefusion - Power of Elements - Praga ( 19.04.2014 )

известные картины и новости из мира искусства
Nazwa imprezy: Trancefusion – Power of Elements
Data imprezy: 19.04.2014
Lokalizacja: Praga, Pałac Przemysłowy
Start: 18:00 - 07:00
Cena: 890 kc

Tym razem Trancefusion – Power of Elemets zapowiadany jest jako mały, muzyczny festiwal. Drzwi Pałacu Przemysłowego otwarte zostaną już o godzinie 17:30, a sama impreza potrwa przez kolejne 13 godzin!

plakat

Program imprezy podzielony zostanie na cztery części: ziemia, wiatr, ogień i woda. Od dziś co tydzień, organizatorzy imprezy ogłaszać będą nowe nazwiska line-up'u. W czasie kiedy prawe skrzydło Pałacu Przemysłowego przekształcone zostanie w scenę główną, lewe skrzydło obiektu przeznaczono na miejsce relaksu, wypełnione po brzegi konsolami gier oraz sceną chill out, która otwarta będzie w godzinach od 17:30 do 22:30. W tym samym czasie wystartuje środkowa scena, a od 22:30 główną sceną zawładną międzynarodowi DJ'e, którzy serwować będą dźwięki w tempie 138+ BPM!


Line-up:
- Ferry Corsten
- Aly & Fila
- John O'Callaghan
- BT
- Solarstone
- Andrew Rayel
- Sean Tyas
- John Askew
- Beat Service
- Ferry Tayle b2b Manuel Le Saux
- Estiva
- Darren Porter
- ReOrder b2b Thomas Coastline

Special Guest:

- Chrstian Burns Live
- Johan Gielen and Friends Stage
- Johan Gielen
- Cor Fijneman
- Virtual Vault
- Three Drives

Do imprezy TRANCEFUSION – POWER OF ELEMENTS pozostało już tylko kilka dni. Zobaczycie tam najwybitniejszych artystów z całego świata i jesteśmy przekonani, że show nie tylko tej nocy powali Was na kolana, ale wspomnienia z niej na długo pozostaną w Waszych duszach. Wspaniała muzyka, fantastyczna atmosfera i fale euforii – wszystko to czeka na Was i sprawi, że nie będziecie zawiedzeni!

TEMPLE OF ELEMENTS MAIN STAGE (prawe skrzydło hali)

Godzina DJ

18:00 – 19:00 ReOrder b2b Thomas Coastline
19:00 – 20:00 Estiva
20:00 - 21:00 Beat Service
21:00 - 21:15 Christian Burns live (1.část)
21:15 - 22:15 Solarstone
22:15 - 23:15 Andrew Rayel
23:15 - 23:30 Christian Burns live (2. Část)
23:30 - 00:40 BT
00:40 - 02:00 Ferry Corsten
02:00 - 03:20 Aly & Fila b2b John O‘Callaghan
03:20 - 04:20 Sean Tyas
04:20 – 05:20 John Askew
05:20 – 06:20 Ferry Tayle b2b Manuel le Saux
06:20 – 07:00 Darren Porter

JOHAN GIELEN AND FRIENDS STAGE  (środkowa hala)

Godzina DJ

22:00 – 23:30 Three Drives 
23:30 – 01:00 Cor Fijneman
01:00 – 04:00 Johan Gielen
04:00 – 06:00 Virtual Vault

YES/ NO NEW TALENTS STAGE (Foyer)

Godzina DJ

20:00 – 21:00 Aquatic Simon
21:00 – 22:30 Priest
22:30 – 23:30 Vikinz
23:30 – 01:00 Steve Sanders
01:00 – 02:30 Rossignol
02:30 – 03:30 Boxi
03:30 – 05:00 Unbeat & Zolike
05:00 – 06:00 K1aptcha

mapa all-4

BILETY:
Przedsprzedaż biletów w cenach 1190/2090/3190 CZK kończy się 19 kwietnia o 14:00. W dniu imprezy bilety będą dostępne jedynie w kasie przed wejściem do Pałacu Przemysłowego w cenach 1350/2190/3490 CZK (regular, Golden VIP, Diamond VIP). Kasy będą otwarte od 17:00. W kasie będą także dostępne bilety early bird na inne imprezy agencji, na przykład specjalna pula na Trancefusion – The Legends w cenie 650 CZK.

PŁACENIE ŻETONAMI:
Jedzenie i napoje będzie można nabyć za żetony. Żetony będą dostępne w pakietach 3x 40 CZK, w kasach przy wejściu na prawe skrzydło, w foyer głównej hali oraz na trybunie VIP prawego skrzydła. Kasa w foyer obsługuje płatności w Euro oraz kartami Visa i MasterCard. Każdy bar będzie miał wyraźnie wystawione ceny, dodatkowo radzimy nie kupować zbyt wielkich ilości żetonów, gdyż nie będzie możliwości ich zwrotu.

TRANSPORT / PARKINGI:
Pełna informacja o dojeździe na miejsce imprezy jest dostępna na www.trancefusion.cz w sekcji informacje o imprezie. Jeśli decydujecie się dotrzeć na imprezę swoim samochodem, dostępne są dwie opcje parkingu: płatny parking kryty na 300 pojazdów w cenie 150 ck za dobę oraz duży parking na 1000 miejsc za Tesla Arena w cenie 40 CZK za godzinę.

PARTNER TAXI:
JETAX to oficjalny partner eventu, gwarantujący najniższe stawki. Zachęcamy wszystkich gości eventu do skorzystania z ich usług, wystarczy zadzwonić na 14012 – przy zamawianiu podaj hasło „134”, aby otrzymać zniżkę. Już przed wejściem do taksówki poznacie całkowity koszt dojazdu. Taksówki JETAX będą stały również przed Pałacem przemysłowym, zapewniając bezpieczny powrót z imprezy.

OGRANICZENIA
Na imprezę nie wejdą osoby poniżej 18 roku życia. Obowiązuje ścisły zakaz wnoszenia jakiejkolwiek broni, zabronione jest również wnoszenie swojego jedzenia i napojów.

STREFA DLA PALACZY:
Na całym terenie imprezy panuje całkowity zakaz palenia. Dla palaczy zostanie wyznaczona specjalna strefa w foyer wraz z barem i miejscami do siedzenia. Będzie także stamtąd wyjście na powietrze.

DOSTĘP:
Wejścia na teren Pałacu Przemysłowego zostaną czytelnie oznaczone. Posiadacze biletów VIP będą mieli osobne wejście. Box office zostanie zlokalizowany między wejściem głównym a wejściami VIP. Wszyscy goście otrzymają opaski dopasowane do rodzaju biletu. Uwaga: każdy bilet musi zostać zeskanowany, oryginalne bilety mają kilka rodzajów zabezpieczeń, prosimy nie kupować biletów z podejrzanych źródeł, jak również od osób prywatnych przed imprezą, gdyż ich pochodzenie może być niepewne.
SZATNIE I SZAFKI: Duże szatnie są zlokalizowane w lewym skrzydle Pałacu. Opłata za szatnię to 30 CZK Dodatkowo do dyspozycji gości zostanie oddanych kilkaset szafek. Opłata za szafkę to 200 CZK plus depozyt za klucz 50 CZK. Szatnie i szafki są oznaczane kolorami i czytelnie opisane. Szatnie będą miały swoją obsługę.

OPUSZCZANIE IMPREZY:
Po opuszczeniu imprezy nie ma możliwości powrotu.

STREFA GAME AND RELAX:
W głównym foyer dostępna będzie strefa Game and Relax. Będzie można w nich odpocząć lub zagrać w kilka gier i symulatorów. Będzie tam można również kupić upominki, zrobić zdjęcia, pomalować twarz i skorzystać z kilku innych niespodzianek.

TOALETY:
Pałac Przemysłowy oferuje sporą liczbę toalet, zlokalizowanych w foyer na poziomie piwnic po każdej stronie. Toalety VIP są zlokalizowane w prawym skrzydle oraz na centralnym balkonie hallu.

OZNACZENIA:
Cały teren imprezy będzie dokładnie oznakowany tablicami i plakatami z informacjami lokalizacyjnymi po czesku i angielsku. Dodatkowo obsługa imprezy w odblaskowych żółtych kamizelkach z chęcia pomoże każdemu.

TRANSMISJE W DANCERADIO i AFTERHOURS.FM
Jeśli z jakiegoś powodu nie uda Wam się dotrzeć na TRANCEFUSION, nadal możecie wziąć udział w imprezie za sprawą jednej z dwóch transmisji na żywo: DANCERADIO na terenie Czech oraz naszego nowego partnera, znanego na całym świecie radia Afterhours.fm!

AKTUALIZACJE W SOCIAL MEDIA:
Od czwartku, 17 kwietnia Trancefusion rozpocznie regularne aktualizacje w kanałach socia media na temat Djów, kwestii przygotowań do imprezy i relacji z samej imprezy. Możecie również spodziewać się ekskluzywnych zdjęć, wiadomości od Djów, zaproszonych gości i wielu innych.

PŁATNOŚCI KARTĄ I W EURO:
Kasy obsługujące płatności w Euro i kartami Visa oraz Mastercard zostaną rozlokowane w foyer i lewym skrzydle.

INFORMATORY:
Hostessy będą rozdawać nasze informatory każdemu posiadaczowi biletu. Informator zawierać będzie ważne kwestie oraz szczegółowy plan terenu imprezy. Format to A7, więc bez problemu zmieści się do kieszeni lub małej torebki. Taka mała pamiątka z TRANCEFUSION.

BAR:
Na terenie imprezy znajdziecie wiele barów w obu halach oraz w foyer, dla zapewnienia najszybszej obsługi. Dla miłośników bardziej wykwintnych drinków przygotowane zostaną cocktail bary w prawym skrzydle obiektu. Gorące i zimne przekąski będą dostępne w strefie gastronomicznej w foyer, znajdziecie tam również dużą strefę do siedzenia.

CATERING I STREFA ZEWNĘTRZNA:
Duży wybór jedzenia będzie dostępny ze stoisk w dużej strefie na zewnątrz obiektu, wliczając w to namioty piwne oraz miejsca do siedzenia na powietrzu.

SKLEPY Z PAMIĄTKAMI:
Oficjalne pamiątki Trancefusion będą dostępne w lewym skrzydle obiektu, blisko wyjść, z dużym wachlarzem t-shirtów i bluz dla mężczyzn i kobiet w kilku kolorach i fasonach, podobnie jak smycze do kluczy, plakaty i inne pamiątki.

STREFY VIP:
Posiadacze biletów GOLDEN VIP będą mieli dostęp do wyznaczonego balkonu VIP w centralnym hallu. Będą tam również miejsca do siedzenia, kilka barów i punkty z przekąskami. Posiadacze biletów DIAMOND VIP będą mieli specjalny balkon na pierwszym piętrze centralnego hallu z miejscami do siedzenia, barem z przekąskami i drinkami w nieograniczonej ilości. Posiadacze biletów VIP mają ponad to osobne wejście, szatnie i toalety. Posiadacze biletów Diamond VIP będą mieli nieograniczony dostęp do całego terenu imprezy, będą również mogli skorzystać z pomocy hostess przy poruszaniu się po obiekcie.

ZNIŻKI NA BILETY NA WONDERLAND W KLUBIE MECCA 18-04-2014:
We współpracy z Wonderland oraz klubem Mecca możecie otrzymać zniżkę na zakup biletów na imprezę Wonderland, która ma miejsce dzień przed Trancefusion w klubie Mecca. Zamiast normalnej ceny 399 CZK, posiadacze biletów na Trancefusion zapłacą 200 CZK. Natomiast posiadacze biletów na Wonderland będą mogli w ostatniej chwili zakupić bilety na Trancefusion w cenie 990 CZK.

OFICJALNE AFTERPARTY:
Studio 54 będzie miejscem oficjalnego afterparty po Trancefusion od godziny 4:00 rano w niedzielę. Impreza może potrwać nawet do południa! Hostessy Studia 54 będą znajdowały się przed Pałacem Przemysłowym by udzielić Wam informacji o afterparty.

OFFICIAL AFTER PARTY:
Studio 54 get’s cranking at four in the morning as the official after party venue for Trancefusion official. Count on it running well into the afternoon! Studio 54 Hostesses will be posted in front of the Industrial Palace to answer your questions and provide you with maximum information about the after party. Adres: STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie