Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pkopiel/public_html/cubestage.pl/components/com_icagenda/helpers/icmodel.php on line 1963

Anjunabeats Europe 2022

Polskie eventy
Termin: 22 kwiecień 2022 19:00

Miejsce: Gliwice  |  Miejscowość: Gliwice, Polska

Legendarne trio powraca do Polski po czterech latach z premierowym projektem! Projekt Anjunabeats Europe odbędzie się w Arenie Gliwice w piątek, 22 kwietnia. Artyści wystąpią wraz z gwiazdami wytwórni Anjunabeats, których nazwiska zostaną ogłoszone już wkrótce.
Jono, Tony i Paavo, czyli Above & Beyond są w czołówce elektronicznej muzyki tanecznej od dwóch dekad. Założyciele kultowych wytwórni Anjunabeats i Anjunadeep oraz gospodarze cotygodniowego programu radiowego Group Therapy, który w każdy piątek dociera do milionów miłośników gatunku. Trio zdobyło dwie nominacje do nagrody GRAMMY™️ za "Northern Soul" feat. Richard Bedford i” We're All We Need” feat. Zoë Johnston. W 2018 roku czwarty elektroniczny album zespołu “Common Ground”, zadebiutował na pozycji numer trzy na Official Billboard Album Chart.
Above & Beyond to przede wszystkim autorzy utworów, producenci, a ich wieloletnie oddanie swojemu rzemiosłu zaowocowało karierą, o której wielu współczesnych artystów elektronicznych może tylko pomarzyć: cztery uznane albumy studyjne, 14 kompilacji, dwa albumy "akustyczne" i samodzielny album poświęcony jodze i medytacji - nie wspominając o niezliczonych klubowych kawałkach i tanecznych remiksach.
Obejrzyjcie wyprzedany koncert Above & Beyond Group Therapy 450 w Londynie, aby posmakować tego, co zobaczycie i usłyszycie podczas Anjunabeats Europe w kwietniu: youtu.be/oUq9Io3hXKc
BACK TO LIFE FESTIVAL - będzie to pierwszy, dwudniowy festiwal indoorowy z muzyką elektroniczną w naszym kraju. Powrót po dwuletniej przerwie musi być spektakularny, dlatego też rezerwujcie datę 22 kwietnia na Anjunabeats Europe i 23 kwietnia na Dreamstate Europe. Niech powrót do festiwali po dwóch latach smakuje wyjątkowo.
Bilety będą dostępne od piątku, 18 lutego od godziny 20:00 CET na stronie www.festivalbacktolife.com. W sprzedaży dostępne będą również bilety łączone (COMBO) na Anjunabeats Europe i Dreamstate Europe, które odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia.
Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy wspierali nas w tym ciężkim czasie dla branży muzycznej i cierpliwie czekali na Dreamstate Europe, zachowując swój bilet (a takich osób są tysiące). Dla tych osób mamy niespodzianki, o których poinformujemy w czwartek. Ponadto osoby, które złożyły wniosek z prośbą o zwrot będą mogły go anulować. Ponadto, poinformujemy również o kwestii przywilejów osób posiadających bilety na Menno Solo lub możliwości ich zwrotu.

 

Addres
Akademicka 50
44-100 Gliwice, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 22 kwiecień 2022 19:00