Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pkopiel/public_html/cubestage.pl/components/com_icagenda/helpers/icmodel.php on line 1963

Dreamstate Europe 2022

Polskie eventy
Termin: 23 kwiecień 2022 19:00

Miejsce: Gliwice  |  Miejscowość: Gliwice, Polska

Po dwóch latach pandemicznej przerwy wracamy do gry, potwierdzając tym samym, że Dreamstate Poland 2022 odbędzie się w Arenie Gliwice zgodnie z planem, 23 kwietnia! Przedstawiamy nowy, wyjątkowy line-up drugiej edycji wydarzenia: Aly & Fila, Blastoyz, Giuseppe Ottaviani Live 3.0, Kai Tracid, John O'Callaghan and Bryan Kearney presents Key4050, Markus Schulz presents ISOS, Menno De Jong, Nifra, Paul van Dyk, Simon O’Shine, Will Atkinson.
Wiemy, jak pokochaliście i przyjęliście premierową edycję Dreamstate Europe w 2019 roku. Wiemy również, że po tych dwóch, jakże trudnych pod każdym względem latach, jesteście wręcz wygłodniali eventów i potrzebujecie mocnych wrażeń. Dlatego też specjalnie na tę okazję Arena Gliwice zostanie przystosowana pod wyjątkowe audiowizualne show - niesamowita kombinacja świateł, techniki i nagłośnienia, a to wszystko okraszone oczywiście magią muzyki od najlepszych z gatunku!.
BACK TO LIFE FESTIVAL - będzie to pierwszy, dwudniowy festiwal indoorowy z muzyką elektroniczną w naszym kraju. Powrót po dwuletniej przerwie musi być spektakularny, dlatego też rezerwujcie datę 23 i 22 kwietnia! Jak już doskonale wiecie, dzień wcześniej, 22 kwietnia po raz pierwszy w Polsce gościć będziemy projekt Anjunabeats Europe z wyjątkowym trio Above & Beyond na czele. Ostatni weekend kwietnia to wielkie święto wszystkich fanów muzyki elektronicznej, w szczególności muzyki trance, przeżyjmy je wspólnie! Wróćmy do życia pełnego muzyki już w kwietniu.
Bilety na Dreamstate Europe cały czas są w sprzedaży na stronie dreamstate.abilet.pl, a w piątek uruchomimy sprzedaż wejściówek na obydwa wydarzenia oraz bilety COMBO. Wszelkie informacje o kwestiach biletowych, m.in. ceny i pakiety przedstawimy w czwartek.
Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy wspierali nas w tym ciężkim czasie dla branży muzycznej i cierpliwie czekali na Dreamstate Europe, zachowując swój bilet (a takich osób są tysiące). Dla tych osób mamy niespodzianki, o których poinformujemy w czwartek. Ponadto osoby, które złożyły wniosek z prośbą o zwrot będą mogły go anulować. Poinformujemy również o kwestii przywilejów osób posiadających bilety na Menno Solo lub możliwości ich zwrotu.
Jeszcze raz pragniemy przeprosić wszystkich, którzy mieli problem w trakcie zwrotów biletów.

 

Addres
Akademicka 50
44-100 Gliwice, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 23 kwiecień 2022 19:00