Newsy

Sunrise Festival 2024
DATA, ARTYŚCI, TIMETABLE, LOKALIZACJA, INFORMACJE!

Czytaj wiecej

Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się...

Czytaj wiecej

Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
  Siódme ogłoszenie programowe nie odkrywa jeszcze wszystkich kart, ale dzięki niemu znamy już osoby występujące na głównych scenach imprezy w piąt...

Czytaj wiecej

FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
Nocny line-up FEST Festivalu 2023 stale się powiększa! Wśród 30 nowych nazwisk, które zasilą Kręgi Taneczne znajdą się m.in.: HI-LO, Cristobal Pesce...

Czytaj wiecej

INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
Przed nami już czwarta edycja Instytut Festival. W tym roku zaprosiliśmy wyjątkowych polskich artystów oraz zagraniczne gwiazdy muzyki elektroniczne...

Czytaj wiecej

KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w...

Czytaj wiecej

Sunrise Festival 2024
Sunrise Festival 2024
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

Silesia In Love 2013 - Chorzów ( 06.07.2013 )

известные картины и новости из мира искусства

Nazwa imprezy: Silesia In Love 2013
Data imprezy: 06.07.2013
Lokalizacja: Duży Krąg Taneczny, Park Śląski, al. Różana 2, Chorzów
Start: 12:00
Cena: Przedsprzedaż 35,00 zł, w dniu imprezy 45,00 zł
Wydarzenie: http://www.facebook.com/events/354428351323208/


Techno, Trance, House czy Hardstyle - wraz z reprezentantami wszystkich stylów tworzymy jedną wielką rodzinę, charakteryzującą się tolerancją i otwartym umysłem, jednością i bezgranicznym poczuciem przynależności.
W Parku Śląskim w Chorzowie– w trakcie dnia – 25 scen pod gołym niebem i wielkie After Party w MEGA Clubie – a wszystko to w niskiej cenie biletu wstępu - tylko dlatego żeby wszyscy mogli tam być!


plakat


SILESIA MAINSTAGE

Reprezentanci głównej sceny trzeciej edycji SILESIA IN LOVE to Artyści znani Wam z naszych eventów a także Ci, którzy wystąpią u nas po raz pierwszy. Falko Niestolik, DBN obok Klaudii Gawlas. Kobiecej reprezentantki sceny głównej mogło zabraknąć na trzeciej edycji Silesia In Love. Właściwie to już Ambasadorka naszego festiwalu - uwielbiana przez Polską publiczność. Ubiegłoroczna gwiazda imprezy Chris Liebing- wysyła swoich przedstawicieli - zawodników CLR aby dokończyli to co przerwała mu ulewa! Brian Sanhaji - producent i Artysta grający swoje live acty na największych eventach oraz Tommy Four Seven młody i ambitny Brytyjczyk grający bezkompromisowe techno. Natomiast Kai Tracid po entuzjastycznym przyjęciu na Mayday Poland 2012 – z pewnością zachwyci również fanów Silesia In Love. DEAS -obywatel Europy- mieszkający obecnie w Krakowie sprezentuje nam upalną mieszankę inteligentnej muzyki tanecznej z technicznych bitami i melodiami.
Czy przy tak różnorodnym Lineupie trzeciej edycji SILESIA IN LOVE potrzeba nam czegoś więcej oprócz wyśmienitej pogody?
Do zobaczenia!

1.Klaudia Gawlas (Passau)
2.Torsten Kanzler ( Berlin)
3.Brian Sanhaji -live-( Frankfurt)
4.Kai Tracid (Frankfurt)
5.DBN (Hamburg)
6.Falko Niestolik (Salzburg)
7.Deas (Kraków)


KOTN.ME&GSH EVENTS: HARD SEDUCTION ( Hardcore,Gabber, Mainstyle, Oldschool, Speedcore)

8.Ron (Bochum)
9.Baby Raw (Bochum)
10.Groan-er (Warszawa)
11.Kahlkopf (Herne)
12.Artificial (Sopot)
13.Pzyco Beat Project -live-(Herne)
14.Rob GSH (Regensburg)
15.Cast LTD -live-(Poznań)
16.MC ADK (Castrop-Raoxell)
17.MC IKE ( Herne)


SOUNDTRADE LIMITED (House, Deep House, Tech House)

Showcase najprężniej działajacej polskiej agencji bookingowej i organizatora znanego wszystkim festiwalu Electrocity - Soundtrade. Tym razem w klimatach house, deep house i techno (stąd "Limited" w nazwie sceny). Karol XVII & MB Valence, DUSS, Miqro & Milkwish i Unknown Poets. Czyli flagowe postaci o ugruntowanej już pozycji na rynku światowym, europejskim i krajowym, reprezentujące poszczególne gatunki muzyczne. Jeśli kąpiel w deepowych klimatach muzyki house i zatopienie się w odmętach mrocznego techno jest tym co Was najbardziej kręci, oznacza to, że scena Soundtrade Limited jest Waszym obowiązkiem przystankiem podczas Silesia In Love.

18. Karol XVII & MB Valence (Rzeszów)
19. DUSS (Bydgoszcz)
20.Miqro & Milkwish (Szczecin)
21.Unknown Poets (Legnica)


HOUSEMAFIA.PL & ONYX CLUB STAGE (House, Progressive, Tech House, Minimal, Techno)

22.Adam De Great (Opole)
23.Alex (Wrocław)
24.Alex Pain (Aleksandrów Kujawski)
25.Digital Mike ( Londyn)
26.Martin Evvent (Toruń)
27.Michał Lazar (Pszczyna)
28.Reeset & Yogi ( Tarnowskie Góry)


SONIC NATION & I LOVE PIER******CIE STAGE (Drum’n’Bass, Breakbeat, Dubstep, Trap)

Jeśli i Ty wyssałeś z mlekiem matki skłonności do dobrego „Pier*****cia” tego dnia musisz być pod sceną I LOVE PIER******CIE, która w połączeniu z dobrze znaną ekipą SONIC NATION da Ci niezapomnianą i jedyną taką mieszanke wybuchową tego Festiwalu! :) Przyjdź, zobacz i kiwaj głową w rytmach soczystego Drum'n'Bassu, krwistego Dubstepu i dobrego Electro a głodny na pewno nie wyjdziesz! Wszystko to za sprawą czołowych Artystów tej dziedziny muzycznej z całej Polski m.in DJ INFINITY z legendarnego SONIC TRIP, który grał u boku takich gigantów jak THE PRODIGY, CHEMICAL BROTHERS, RONI SIZE czy PAUL VAN DYK ; do tego grupa producentów BAD4YOU z Wrocławia jako nowa Petarda Bassowa podbijająca kluby w całej Polsce. Ponadto na scenie pojawi się formacja BASS KITCHEN (Dj Northface z Manchesteru / Jondi Power); dobrze znany Promotor i DJ południowej Polski NWR oraz wielu innych Artystów prężnie działających na polskiej scenie muzyki Bass'owej! Krótko mówiąc MOC GWARANTOWANA! :)

29.INFINITY (Łódź)
30.BAD4YOU (Wrocław)
31.NORTHFACE (Manchester)
32NWR (Myślenice)
33.DANIEL LACRUA (Katowice)
34.DIGITAL CHOCOLATE (Katowice)
35.K-LOUD (Tarnowskie Góry)
36.JONDI POWER (Kraków)
37.NEO (Czeladź)
38.MC ADK G-had ( Bielsko-Biała)
39.EM CNTR ( Kraków)


HYPNOTECH-INQ STAGE (Techno, Minimal Techno)

Poczuj wibracje prawdziwego Techno na scenie Hypnotech - INQ!
Tłusty bas z głośników przeszyje Wasze ciała, a nogi będą żyć własnym życiem pędząc w otchłań muzyki, która nie zna litości. Solidna dawka dźwięków wymieszanych z energią występujących artystów to prawdziwy muzyczny koktajl idealny na to upalne, lipcowe popołudnie. To poetycki przekaz tego co czeka Was na Naszej scenie.
Wszystko dzięki ekipie Hypnotech organizującej cykl imprez w jednym z czołowych polskich klubów - katowickim INQbatorze. Podczas Silesia in Love opuścimy klubowe mury, aby zabrać Was w tę dźwięczną podróż po krainie Techno!
Djemba - twórca Hypnotech, rezydent INQ, zwiedził już większość kraju serwując to co w Techno najlepsze; Camila - mocna zawodniczka acid techno i nie tylko, podczas jej występu 'lekko' na pewno nie będzie; Timo Glock - organizator / dj / producent Minimal - Techno, prężnie rozwijająca się postać tego gatunku zarówno w naszym kraju jak i zagranicą; Larix - uczestnik wszystkich największych imprez Techno w Polsce, właściciel jednego z najlepiej obecnie działających labeli minimal techno - Stereophonic Recordings; Ponadto, znany już nie tylko w Polsce, ale także poza naszymi granicami, założyciel Dual Force Records - Peter Fern ze swoim świetnym warsztatem i gustem muzycznym na pewno 'napompuje' publiczność przed sceną; Plus dopełnienie smaku tej sceny - Turi - organizator 'TechnoNaGranicy' w przygranicznym Cieszynie, na które przybywają już nie tylko Polacy. Jesteśmy pewni, że mieszanka wybuchowa, którą usłyszycie na tej scenie podczas Silesia in Love 2013 zagości w Waszych głowach na długo!
Czy jesteście na to gotowi?!

40.Peter Fern (Stargard Szczeciński)
41.Larix (Iława)
42.Timo Glock (Chorzów)
43.Camila (Wrocław)
44.Djemba (Ruda Śląska)
45.Turi (Skoczów)


WE FIGHT FOR TECHNO (New Techno, Techno, Hard Techno, Schranz)

"We fight for techno” to gwarancja dobrego techno, hardtechno i schranzu! Mocne uderzenie, znane wielu z organizowanych przez nas imprez, przenosimy tym razem pod gołe niebo. Czoła stawiamy nie tylko wyzwaniu, jakie niesie ze sobą konkurowanie z 23 scenami, ale również i pogodzie, którą wyzywamy na pojedynek.
Dobry beat zaserwują:Nexy nasz rzeszowski techno architekt gustujący w dynamicznych elektronicznych brzmieniach,", Silvershine, czyli 2-metrowe zło serwujące różne smakołyki i niespodzianki, Marks – weteran sceny techno, który grał już u boku najlepszych, Freejay pod którego szelmowskim uśmiechem kryje się tajny plan dorzucenia pysznych kąsków do muzycznego pieca, Arthur Crag, który nie odpuszcza tempa nawet o 5 rano oraz Hellboy, dyrygent i pomysłodawca tej wesołej gromadki, którego znakomita technika wprawia w zdumienie nawet największego krytyka muzycznego!!
Scena „We fight for techno” zatrzęsie ziemią, gdy pełną parą odpalimy nasz soundsystem, zatem mamy nadzieję, że i ty dołączysz do naszego grona!

46.Hellboy (Kraków)
47.Nexy (Rzeszów)
48.Lukash Andego (Opole)
49.Arthur Crag (Kraków)
50.Silvershine (Nysa)
51.Freejay (Dębica)
52.Marks (Cieszyn)


TERRORCORE.PL (Frenchcore, Industrial Hardcore, Terrorcore, Speedcore)

Narodził się wiele lat temu, w domowych zaciszach koneserów, na 8 bitowych komputerach. Tajemniczy gatunek muzyki, który swoją budową i brzmieniem przeczył wszystkiemu, co może zwabić przeciętnego melomana. Był zupełną odwrotnością tego, co zdobywało szczyty list przebojów. Owy gatunek wywołujący wszystkie skrajne emocje, dzięki połączeniu mrocznego klimatu i potężnych dźwięków, został nazwany "hardcore".
Raz na jakiś czas, w tajemniczych okolicznościach, zbierali się ludzie, aby w swoim wąskim gronie, od zmierzchu do świtu oddawać się tym specyficznym brzmieniom. Głównymi ośrodkami tej muzyki są Niemcy, Holandia oraz USA, niemniej Polska też może pochwalić się kilkoma artystami którzy zdobyli uznanie na zachodzie. I:gor, Buła, Quato, Groan-er a także osoby o polskich korzeniach tacy jak Neurocore czy Moleculez to tylko ci najbardziej znani. Polska scena ekstremalnej muzyki elektronicznej cały czas się rozwija i na pewno nie krzyknęła jeszcze ostatniego słowa.
Na scenie Terrorcore.pl oprócz członków grupy, czyli min. Quato i Shocker wystąpią również organizatorzy Brutal Electronic Festival, znani jako Warsaw Speedcore Team. Dodatkowo duety- From Nowhere oraz PRDM i Da Braindropah.

53.Da Braindropah (Pruszcz Gdański),
54.PRDM (Gdańsk),
55.Groan-er (Warszawa),
56.Damage (Warszawa),
57.Friz (Łódź),
58.From Nowhere (Gliwice/Bytom) Live
59.miniol (Siemianowice Śląskie)
60.occulkot (Łódź),
61.The Shocker (Siemianowice Śląskie)
62.Quato (Łódź)


EUFORIA DŹWIĘKU (Techno, House, Breakbeat, Garage)

Scena złożona z DJ-ów, producentów, promotorów i przede wszystkim fajnych i wesołych ludzi, którzy w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego kręcą dobre imprezki i propagują elektroniczne brzmienie począwszy od klubów, pubów po imprezy w plenerach, tym samym z roku na rok zarażając coraz większe rzesze fanów. W skład sceny wchodzą Copecky & Masist - pomysłodawcy i organizatorzy Euforii Dźwięku, i przyjaciele - Doctor (Tidy Daps), Pitchracer i Simon Size.
Na scenie Euforii Dźwięku usłyszeć będzie można wszystko co dobre we współczesnej EDM zaczynając od sexy Deep House'u przez nu Techno, po breakbeat i drum & bass włącznie! www.facebook.com/euforiadzwieku
Zabieraj okulary, znajomych, dobry humor i bawcie się dobrze na scenie Euforii Dźwięku !

63.Doctor ( Gorzów Wlkp.)
64.Copecky ( Gorzów Wlkp.)
65.Simon Size ( Gorzów Wlkp.)
66.Pitchracer ( Gorzów Wlkp.)
67.Masist ( Gorzów Wlkp.)


HARDFORUM-FROM HARD TO THE CORE (Hardstyle, Hardcore)

"Sięgając pamięcią wstecz, miłośnicy muzyki Hardstyle/Hardcore, spotkali się w Parku Śląskim na otwartej przestrzeni, na imprezie Toxicator Open Air, która na zawsze zapisała się w ich sercach i umysłach. To nie przypadek, że dokładnie 4 lata później na Silesia in Love, ponownie TE dźwięki zagoszczą w parku, a to wszystko za sprawą sceny "HARDFORUM - FROM HARD TO THE CORE". Zgranie i motywacja użytkowników forum, pozwolą Wam cofnąć się w czasie, i raz jeszcze poczuć ten niesamowity klimat. Brzmienie twarde niczym stal, znów zagości w Waszych sercach. Tanecznym krokiem, poczujecie w sobie każdy ton ...
Niezapomnianych doznań muzycznych, dostarczą Wam jedni z najlepszych przedstawicieli muzycznych polskiej sceny Hardstyle. Począwszy od tych z najdłuższym stażem, Drivera i Enigmato, którzy pomimo upływu lat, wciąż potrafią doprowadzić niejednego z nas do gęsiej skórki na ciele. Nie zabraknie również przypływu świeżości, jaki dostarczą nam nasi młodzi przedstawiciele, odnoszący już sukcesy w Polsce i stawiający swoje pierwsze kroki na zagranicznych scenach: Coarsection, Beat Destroyers, Regain & Mayer. Po zastrzyku Hardstyle, przyjdzie kolej na przedstawicieli Hardcore, którzy na pewno nie dadzą Wam odpocząć, a zadbają o to: Krzyku, Outworld, From Nowhere i The Prototypes . Twarzą w twarz stanie z Wami MC Kona Black, który tego dnia zapewni nam wszystkim niezapomnianą oprawę muzyczną. To właśnie na Ciebie czekamy na scenie "HARDFORUM - FROM HARD TO THE CORE", przyjdź i weź udział w niesamowitym wydarzeniu muzycznym, który na zawsze odmieni Twoje życie."

68.Enigmato vs Driver (Katowice/Chorzów)
69.Coarsection (Katowice/Chorzów)
70.Beat Destroyers (Gliwice/Zabrze)
71.Regain & Mayer (Wrocław/Zamość)
72.Krzyku (Jaworzno)
73.Outworld (Chorzów/Opole)
74.From Nowhere (Gliwice/Bytom) Live
75.The Prototypes (Ruda Śląska/Londyn)
76.MC Kona Black (Warszawa)


ESSENTIAL VIBES STAGE (Tech Trance, UK Trance, Progressive Trance)

Kolektyw Essential Vibes organizuje w Warszawie imprezy, na których dominuje głównie tech-trance, lecz nie brakuje również łagodniejszych odmian EDM.
Na naszych klubowych imprezach zawsze gościmy bardzo dużą grupę gości ze Śląska, cieszymy się bardzo, że tym razem to my ruszamy w Polskę i będziemy mieli własną scenę na Silesia In Love.
Naszym stałym bywalcem jest nikt inny jak Indecent Noise - Polska duma trance, założyciel labelu Mental Asylum. I tym razem nie może go z nami zabraknąć. Kolejna nie mniej znana postać, która wystąpi na naszej scenie to Arctic Moon - gwiazda rozchwytywana na całym świecie. Oczywiście na imprezie zaprezentuje się również ekipa Essential Vibes, w zmienionej nieco niż dotychczas formie. Matthew Pear – znany z mocnych techowych setów,Paul Cogito i Evening, mistrzowie łączenia klasyki, progresu i techu w każdym w swoich setów oraz DJ pochodzący z Wielkopolski: Rafuss. Ostatnim artystą, który zamknie Line Up tej imprezy będzie przedstawiciel najłagodniejszych brzmień - Sebastian Weikum, ściśle związany z labelami takimi jak Enhanced Music, Black Hole Recordings czy Flashover.
Założyciele EV mają za zadanie obalać mity, że trance ginie i odchodzi w zapomnienie i tak też robią.
Sami widzicie - na Essential Vibes nie da się nudzić! :)

77.Indecent Noise (Warszawa)
78.Arctic Moon (Szczecin)
79.Sebastian Weikum (Warszawa)
80.Paul Cogito (Warszawa)
81.Matthew Pear (Warszawa)
82.Evening (Łowicz)
83.Rafuss (Poznań)


SOUND ERROR CAFE (Tech House, Minimal, Techno, Experimental)

Sound Error Cafe to elektryzujący aromat kawy parzonej na Tech Housie, ciastek nadzianych Experimentalem i lodów w polewie Minimalowej! Jako ze tworzymy muzykę live, mix tych słodyczy zawsze jest inny i nietypowy. W kolektywie Ziomek, Zacz i Paduh gają od 3 lat, jednakże Sound Error Cafe to nie tylko Dj-s. Jesteśmy grupą przyjaciół która organizuje i wspiera wiele projektów. Działamy na terenie UK, Niemiec oraz Polski. Na naszej scenie zagości również Michael Wybraniec - członek grupy Global Digital Masters w Londynie, który uraczy was dźwiękami Damntechanddeephouse oraz Drumandstepcorebase
Sprawdź nasz funpage: http://www.facebook....246593055354147
Przyjdź i poznaj nasz dziki klimat imprez!!! Do zobaczenia w Chorzowie !!!

84.Zacz (Chorzów)
85.Ziomek (Gelsenkirchen)
86.Michael Wybraniec (Londyn)
87.Paduh (Chorzów)


MAX4U DJ’s TEAM (Dutch, Tech, Electro, House)

Max4U Dj’s Team na Silesia in Love, to scena złożona z indywidualnych artystów znających się ze wspólnych klubowych imprez, jak i również organizacja eventowa nosząca nazwę Max4U Project, której założycielem jest Tomasz Miksa. To profesjonalna grupa, której celem jest zaspokojenie najbardziej wymagających klubowiczów. Pomysłodawcą oraz organizatorem sceny jest Łachudrovsky, który zaprezentuje Wam świat wielu odmian muzyki House. Kolejnym współtwórcą sceny jest Magma – najbardziej zakręcony człowiek na ziemskiej planecie, który przeniesie Was w świat Dutch Housowy.Kolejnymi reprezentantami sceny są: Possitive - na scenie od paru dobrych lat. Jego potężne Dutche poruszą ziemię w całym Chorzowie! Pągi - młody Dj i remixer ambitnej muzyki klubowej, podczas jego setów można usłyszeć takie gatunki jak Electro oraz Dirty Dutch. Batman - debiutant, skromny chłopak ze Śląska. Jego set to gwarancja pozytywnego brzmienia i naprawdę mocnego uderzenia! Na scenie Max4U Dj’s Team wystąpią również Miły oraz Puchacz, którzy zaprezentują Electro Housowe klimaty.

Scena Max4U Dj’s Team to nie tylko występy artystów, ale również pokaz tancerek z grupy Gravity Girls oraz gadżety do rozdania.
Zapraszamy i do zobaczenia na miejscu! :)

88.Pągi (Rydułtowy)
89.Miły (Piece)
90.Puchacz (Racibórz)
91.Possitive (Wysoka)
92.Batman (Racibórz)
93.Magma (Rydułtowy)
94.Łachudrovsky (Racibórz)


ABSURD SOUND SYSTEM (Techno)

Krakowska grupa istniejąca od roku 2003 promująca wszystkie niekomercyjne odmiany muzyki elektronicznej. Twórcy klubu ABSURD w Krakowie.
Odpowiedzialni za jedne z najciekawszych eventów techno / d'n'b w kraju, w ostatnich latach (min. Absurdalia, Absurd Groove, cykl Metalheadz Night, Black Sun Empire, Future Prophecies i wiele innych) .

95.WOJTI (Wrocław)
96.DUSHA (Kraków)
97.BARTECH (Kraków)
98.PISAR (Wrocław)
99.FUKKTRY (Kraków)


MASSIVE SOUNDS (Techno)

Masywna dawka soczyście technicznych dźwięków to właśnie scena Massive Sounds podczas tegorocznej edycji Silesia In Love. Naszym wyznacznikiem jest zawsze jakość - tak samo będzie i tym razem. Specjalnie na to wyjątkowe wydarzenie w Parku Chorzowskim zadbaliśmy o ciekawy zróżnicowany skład artystów i wyjątkowe nagłośnienie. Z Białegostoku przyjedzie urocza djk'a Kami Lee ze swoimi energetycznymi techno analogami, której duszą nie od dzisiaj władają ciężkie techniczne brzmienia. Kolejnym artystą będzie Lukash Andego z Opola mający na swoim koncie występy na wielu prestiżowych festiwalach w kraju czy zagranicą, który przez te kilka lat zjeździł klubową mapę Polski wzdłuż i wszerz ze swoimi eklektycznymi setami. Ze Stargardu Szczecińskiego zagra u nas Ferniasty - producent którego tracki zdobywają coraz większa popularność i są chętnie grane przez zagraniczne nazwiska. Nie może też zabraknąć cały czas aktywnie działającego przedstawiciela śląskiej sceny techno, postaci która z niejednego pieca chleb jadła czyli Lesara z Tych. Miłośnikom uderzeń powyżej 155 bpm swojego seta zaprezentuje Hellboy, a dla kontrastu z gorzko słodkim materiałem pokaże się Piter Bitter. Dodatkowego smaczku niech doda fakt, że nasz floor po raz pierwszy zaprezentuje sie tydzień wcześniej na niemieckiej edycji Ruhr In Love w Oberhausen.

Mamy nadzieję że nas nie zawiedziecie i odrobicie swoje zadanie domowe z nami jak należy. Tu po prostu trzeba być !

100.Kami Lee (Białystok)
101.Ferniasty (Stargard Szczeciński)
102.Lukash Andego (Opole)
103.Hellboy (Kraków)
104.Lesar (Tychy)
105.Piter Bitter (Opole)


ELECTRIC MYSTERY (House, Minimal, Breakbeat)

Kolejną scenę na Silesia in Love jaką bierzemy na celownik jest Electric Mystery.
Pierwsze osoba której nie trzeba przedstawiać nikomu - szczeciński Dj i producent Cherry aka Breakntune.

To właśnie on od wielu lat jest głównym organizatorem technicznych imprez w Szczecinie a największa z nich to oczywiście- Bass Planet. Jeśli lubicie break beaty z najwyższej półki to musicie przybyć na jego występ. Ciekawostką jest , że zagra on również na oficjalnym after party w katowickim Mega Clubie. Oprócz Break beatów na Electric Mystery nie zabraknie dobrego, ambitnego Tech- house'u serwowanego przez pochodzącego z Opola i jednocześnie organizatora tej sceny - G.M.R. Mieliście już okazję go usłyszeć na chociażby poprzedniej edycji Silesia in Love, kilku występach w klubie Forma we Wrocławiu i na wielu innych technicznych "spendach" . Kolejnym artystą jest pochodząca z Prudnika wesoła postać tętniąca niesamowita energią - Lopez. Zwycięzca wielu konkursów DJ-skich m. in. ubiegłoroczny Massive Sounds, rezydent klubu muzycznego GreenDay. Regularnie występuje na polskich jak i zagranicznych imprezach. Jeśli jeszcze komuś jest mało to do pieca dorzucamy pochodzącego z Nysy człowieka który na pewno da wszystkim popalić, a jest nim CMK. Niejednokrotnie pokazał zarówno na mniejszych jak i większych wydarzeniach, że jest w stanie spuścić Techno - Łomot obok którego nie można przejść obojętnie. Line up zamyka Hulk. Ten reprezentujący młode pokolenie mieszkaniec Opola zadebiutował niedawno w czeskim klubie gdzie zadziwił wszystkich grając seta imprezy.
Pod gradobiciem bitów z innych scen Electric Mystery to pozycja którą koniecznie należy zaliczyć.
Wszystkich serdecznie Zapraszamy !!!

106.Cherry aka BreakNtune (Szczecin)
107.GMR (Opole)
108.Lopez (Prudnik)
109.CMK (Nysa)
110.Hulk (Opole)


KNS STAGE (Deep-Tech-House, Dub, Techno)

KNS FESTIVAL to coroczna mocno zakręcona impreza, dobrze znana wielu z Was. W tym roku postanowiliśmy, poszerzyć naszą publikę o kolejne grono najbardziej wymagających fanów i zaprezentujemy się na Silesia In Love .
Jeśli jesteś amatorem mocnych wrażeń i świetnej zabawy w rytmie elektronicznych brzmień to nie może Cię u nas zabraknąć! Przyjdź i zanurz się w dźwiękach ..ale OSTRZEGAMY KNS UZALEŻNIA. Specjalnie dla Ciebie zagrają najbardziej oddani pasjonaci technicznego brzmienia:

111.Notab (Wrocław)
112.Somehow (Żywiec)
113.DonCosta (Bielsko-Biała)
114.B_mike (Żywiec)
115.Fonik_db (Lachowice)
116. Dzejdj ( Zawiercie)


CONNECTED IN TRANCE (Uplifting, Progressive, Tech, Electro Trance)

Connected in Trance jak sama nazwa mówi jest sceną gdzie wszyscy wspólnie połączymy się z Transowymi brzmieniami. Wygłodniali oraz ci wybredni miłośnicy prawdziwego i czystego trance zaspokoją swój głód i pragnienie muzycznej ekstazy w miejscu gdzie wszystkie bariery zostaną pokonane, a lodowa ściana oporów zostanie roztopiona żarem tanecznych uniesień. Występujacy na tej scenie artyści dołożą wszelkich starań aby ich muzyczny trans wycisnął z was ostatnie poty, a miłość do muzyki i atmosfera tam panująca utkwiła w waszej pamięci na długi czas. Do Zobaczenia !

117.Malvi (Katowice)
118.Matt Roze (Jaworzno)
119.MrN (Kraków)
120.SantiagoCanteria (Kraków)
121.Legolek (Chorzów)
122.Niklas Venn b2b D.B.J (Oława)


ZAWSOUND STAGE (Minimal, Tech House, Techno)

ZawSound Stage to maksymalnie pokręcona ekipa łącząca świeżość i doświadczenie.
W składzie kelnerów podających nieskończone pokłady pozytywnej energii wyciśniętej z każdego dźwięku znajdują sie: Fuse, Rafa'El, Kom1x, BeaKy, Es.Dee i Ninjaq.. Zaplecze kuchenne jakim się posługują to mieszanka grania digital z klasycznym mixowaniem vinyli.
Dania oferowane na scenie ZawSound Stage gotują się w klimacie Techno, przyprawione szczyptą Tech House-u i Minimalu i oblane polewą Progresywnych dźwięków. Każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno wyjdzie muzycznie najedzony!
Osoby nie mające miodu w uszach są zapraszane aby właśnie go w uszach poczuć : )
Zapraszamy!

123.BeaKy (Łazy)
124.Fuse (Zawiercie)
125.Rafa’el (Zawiercie)
126.Kom1x (Ogrodzieniec)
127.Ninjaq (Zawiercie)
128.Es.Dee (Łazy)


TECHNAZ DIVISION (Tech Trance, Electro Trance, UK Trance, Techno)

Technaz Division to dywizja techniczna, której oddziały przybędą na na festiwal Silesia in Love by przejąć tamten obszar pod swoją jurysdykcję. Operacja odbywać będzie się pod kryptonimem „Tranceowa ofensywa”. Zajęte zostały już różne miasta całej polski, między innymi Wrocław i Poznań skąd pochodzą członkowie dywizji. Wszyscy członkowie oddziału to legia artystów mających liczne osiągnięcia w produkcji amunicji do decków, którą można nabyć za pośrednictwem BeatPort, JunoDownload i innych magazynów nabojów. Amunicja ich produkcji z powodzeniem supportowana jest przez artystów z różnych części świata takich jak Armin Van Buuren, Judge Jules, David Guetta, Aly & Fila, Mark Sherry, Marcel Woods, Scot Project, Ernesto & Bastian, Mr. Sam. Cel misji to prezentacja najnowocześniejszego brzmienia oraz wysokiej jakości klasyków. Wysoko energetyczny materiał sprawi, że ziemia zacznie się trząść. Artyleria miotać będzie na zmianę tranceowe melodie i techniczny beat w połączeniu, które spowoduje eksplozje euforii u przebywających na froncie uczestników imprezy.

129.AnnGee (Wrocław)
130.Mark Naden (Wrocław)
131.Cristian Ketelaars (Poznań)
132.Matt Roxwell (Wrocław)
133. Marty Van Lee (Wrocław)


SZKATULSKI & KOSMALSKI SHOWCASE WITH FRIENDS (Deep House, Tech House, Minimal)

Szkatulski & Kosmalski Showcase with Friends to nie tuzinkowa propozycja dla fanów ciepłej elektroniki oscylującej wokół ogólnie pojętej muzyki house i minimal. O wysublimowane gusta miłośników tych gatunków zadba grupa bliskich znajomych, na co dzień działających w kilku odległych od siebie rejonach Polski.
Pierwszym z nich jest Dany D’angelo, producent muzyczny, dj i autor projektu „Motion”. Drugim zawodnikiem jest Mastive, dj, fotograf, twórca znanego cyklu Opolskich undergroundowych imprez „Miniatury”. Kolejną mocną personą sceny jest Dropski, również dj oraz promotor świetnego cyklu imprez o nazwie „Insomnia”. Ostatnie miejsce należeć będzie do inicjatorów całego przedsięwzięcia, formacji Szkatulski & Kosmalski znanej z nieszablonowego podejścia do miksowania muzyki. Jak sami widzicie na scenie S & K Showcase with Friends mieszają się ze sobą pasja z ogromnym doświadczeniem, co w sumie jest gwarantem wysokiej jakości całego projektu.
Nie może was z nami zabraknąć !

134.Dany D’angelo (Radlin)
135.Masstive (Opole)
136.Dropski (Wrocław))
137.Szkatulski & Kosmalski (Łódź)


HOUSE EXPERIENCE (House)

HOUSE EXPERIENCE to doświadczenie i pasja przekładająca się na niesamowitą zabawę wśród najróżniejszych odmian muzyki HOUSE. Podczas imprezy na tej scenie zagrają dj`e z kilku miejscowości w Polsce. Będzie ich łącznie 6, w tym jedna kobieta, a także duet. Za oprawę muzyczną będą odpowiedzialni: MARSHA z Nysy - której kobiecy wdzięk oraz charyzma to nie jedyne atuty. Z pewnością dacie się oczarować jej wrażliwości i estetyce muzycznej oscylującej wokół deep & techno house. MINI-SIZE z Wrocławia - którzy ze zdwojoną "deep" siłą i uśmiechem na twarzy zaprezentują wyborną lekcję muzyki. FALCON VANGUARD z Krzywiczyn - wielki fan vinyla i nowoczesnej technologii, który zaserwuje tak wszechstronny house jakiego nie słyszeliście. BASTEQ z Rudy Śląskiej - jego kreatywność ukaże nam dużą dawkę progresywnych tech-housowych jak i deepowych orientalnych technicznych brzmień. EDWIN z Opola - trzon i pomysłodawca House Experience. Jego każdy set to niespodzianka, spodziewajcie się więc misz-maszu okraszonego wokalami oraz intrygującymi dźwiękami i melodiami z przyprawą technicznego brzmienia.
Do zobaczenia na parkiecie!

138.Falcon Vanguard (Krzywiczyny)
139.Marsha (Nysa)
140.Mini-Size (Wrocław/Ziębice)
141.Edwin (Opole)
142.Basteq


BRESLAU TECHNO STAGE (Techno, Minimal-Techno, Acid-techno,Hard Techno, Hardgroove, Tech-Trance )

Wrocław, miasto spotkań, Europejska Stolica Kultury 2016. Niewielka odległość od kolebki europejskiego nurtu muzyki techno, Berlina i Frankfurtu, nie mogła pozostać obojętna dla kondycji tego gatunku w stolicy Dolnego Śląska. Silna i duża scena najcięższych odmian muzyki elektronicznej od lat posiada uznanie w całej Polsce, a także za granicą, dotrzymując kroku eventom organizowanym na terenie bratniego Górnego Śląska! Breslau Techno Stage to przedstawiciele najlepszych tradycji undergroundowego techno, które tętni w ciemnych zakamarkach, zapomnianych uliczkach i starych halach industrialnych przestrzeni Wrocławia. Podczas festiwalu Silesia in Love swój mroczny kunszt zaprezentują przedstawiciele agencji Koloid Network oraz Wro-Pro/Acid.pl.

Wro-Pro oraz Acid.pl jest organizatorem Audio-City, największego Wrocławskiego festiwalu prezentującego przekrój undergrandowych odmian techno, DnB, minimal, psytrance oraz wielu innych inicjatyw. Swoją obecnością na Breslau Techno Stage zaszczycą nas dinozaury gatunku i ojcowie wroclawskiej sceny: ATHAR, NORF oraz MAINLINER.

Koloid Network, młode wilki wrocławskiego techno-clubbingu; agencja artystyczna, organizator imprez, kolektyw dj’ski. Ich dotychczasowa działalność pokazuje, że renesans technicznych odmian muzyki elektronicznej dopiero nadchodzi! Swoją świeżą, tętniącą basem krew na deki przeleją: NASTY, MISTIC i QUARIS.

LIVE, FIGHT & DIE 4 TECHNO, Breslau Techno!!! See ya’...

143.Athar (Wrocław)
144.Mainliner (Wrocław)
145.Norf (Wocław)
146.Mistic (Wrocław)
147.Nasty (Wrocław)
148.Quaris (Wrocław)


THE MAGICAL WORLD OF SOUND (Trance, Hard Trance, Hardstyle)

Scena, na której wystąpią dj-e z wielką nutą młodości i świeżości! Zaspokoją wszelkie gusta słuchaczy o mocnym charakterze, silnych uczuciach z biciem serca do 160.
Słyszę - więc jestem, czuję - więc żyję, to zaczarowane symbole naszej muzyki, która wprowadzi każdego w magiczny świat dźwięków. Tajemnica w Naszej scenie ukrywa się za występem młodej, magicznej dj-ki RoXy Rox, która zaczaruje Was dźwiękami muzyki Trance, Hard Trance oraz Early Hardstyle. Czarodziejka, jest nie tylko dj-ką, ale również muzykiem z innego świata muzycznego,w którym czarodziejski flet jest Jej nieodłącznym atrybutem.
Towarzyszyć jej będą dj-e z wieloletnim stażem, jak i producenci- The Voizeroraz Overbizz, którzy zadbają o to, aby dla fanów mocniejszych brzmień niczego nie zabrakło. Zaprezentują Nu Style oraz Raw Style. Czarownicy dźwięków zniewolą każdego, kto usłyszy ich brzmienie. Natomiast R.Project zahipnotyzuje Was lżejszym i melodyjnym setem Hardstyle oraz Hard Trance.
Kocioł z magiczną miksturą "THE MAGICAL WORLD OF SOUND" czeka właśnie na Ciebie. Przyjdź, posłuchaj i pozwól by dusza i ciało wibrowało w takt Naszej muzyki.

Niech moc dźwięku i muzyki będą Waszym drogowskazem!

149.RoXy Rox (Ruda Śląska)
150.The Voizer (Olszówka-Nowy Sącz)
151.R. Project (Raba Niżna-Mszana Dolna)
152.Overbizz (Kraków)


TRANCE NEW WORLD (Trance)


Scena Trance New World to koncepcja nowoczesnych i światowych brzmień. Założycielem jest Van Crosher, który zaczaruje i zabierze was w świat Progressive trance . Będzię to podróz po najwiekszych i najpopularniejszych zakątkach świata. Magiczne i tajemnicze dźwięki przy których umysły wariują. W rytmach electro house & dutch house oczaruje was piękna i zmysłowa Ana Van Duk, która wprawi w ruch wasze ciała a jej wdzięk i doświadczenie spowoduje, że scena zacznie płonąć niesamowitymi emocjami: po prostu wstrząsanie sceną , Belgo zaprezentuje gatunek Tech-House w którym czuje się jak ryba w wodzie. Jego zadanie jest proste: sprawi, że pozytywnie sięgniecie gwiazd a jego charyzma doprowadzi Was do ekstazy ,Ujan bo taki pseudonim ma ostatni artysta sceny zaprezentuje electro house podczas jego występu trzęsienie ziemi murowane.

Scena Trance New World wraz z Artystami serdecznie zapraszają na niezapomniana muzyczna przygodę.
Obecność obowiązkowa!

153.VAN CROSHER (Katowice)
154.Belgo (Katowice)
155.Aana van Duk ( Łódź)
156.Dj Uljan ( Bełchatów)

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie