Newsy

Sunrise Festival 2024
DATA, ARTYŚCI, TIMETABLE, LOKALIZACJA, INFORMACJE!

Czytaj wiecej

Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się...

Czytaj wiecej

Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
  Siódme ogłoszenie programowe nie odkrywa jeszcze wszystkich kart, ale dzięki niemu znamy już osoby występujące na głównych scenach imprezy w piąt...

Czytaj wiecej

FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
Nocny line-up FEST Festivalu 2023 stale się powiększa! Wśród 30 nowych nazwisk, które zasilą Kręgi Taneczne znajdą się m.in.: HI-LO, Cristobal Pesce...

Czytaj wiecej

INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
Przed nami już czwarta edycja Instytut Festival. W tym roku zaprosiliśmy wyjątkowych polskich artystów oraz zagraniczne gwiazdy muzyki elektroniczne...

Czytaj wiecej

KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w...

Czytaj wiecej

Sunrise Festival 2024
Sunrise Festival 2024
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

Epic New Year 2012 - Hala Łuczniczka - Bydgoszcz ( 31.12.2012 )

известные картины и новости из мира искусства
Nazwa imprezy: Epic New Year 2012
Data imprezy: 31.12.2012
Lokalizacja: Bydgoszcz, ul. Toruńska 59
Start: 21:00
Cena: STANDARD - 29 PLN | VIP 129 PLN | GOLDEN VIP - 199 PLN 

 

Zbliża się koniec roku i powstaje coroczny dylemat: Gdzie bawić się w noc sylwestrową? Na pewno ciekawą propozycją, która już teraz skupia ogromną uwagę wszystkich klubowiczów z całej Polski i nie tylko jest EPIC NEW YEAR.

31 grudnia 2012 w jednym miejscu, Hali Łuczniczka w Bydgoszczy spotka się ponad 6000 osób by wspólnie żegnać stary i witać nowy rok. Nagłośnienie o bardzo dużej mocy, doskonała jakość dźwięku, perfekcyjne oświetlenie, wyjątkowa oprawa wizualna i pirotechniczne show – to wszystko czekać na was będzie w ostatnią noc roku 2012.

 

Epic New Year 2012

Hala sportowo-widowiskowa Łuczniczka jest jedną z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Jej dobra lokalizacja, wielofunkcyjność oraz wielkość pozwala na wykorzystanie wyjątkowych, nowatorskich rozwiązań organizacyjnych oraz realizację imprezy, która na długo pozostanie w Waszej pamięci. Obiekt wspaniale komponuje się z malowniczym krajobrazem nabrzeża Brdy. Dzięki położeniu w centrum miasta do obiektu blisko jest z każdego zakątka miasta.

hala

Hala znajduje się w znakomitym punkcie komunikacyjnym. Można do niej dojechać zarówno autobusami jak i tramwajem. Dzięki kładce nad Brdą bezpośrednio można do niej dojść z Dworca PKS. Dla gości spoza Bydgoszczy w całym mieście ulokowano specjalne drogowskazy, dzięki którym każdy trafi do celu. Na miejscu czeka ogromny parking.

Łuczniczka doskonale spisuje się jako obiekt do imprez klubowych. Jej doskonała akustyka sprawia, że na potężnym nagłośnieniu każde kolejne nagranie to prawdziwa poezja dla uszu. Doskonała logistyka obiektu sprawia, że poruszanie się podczas imprez masowych jest szybkie i przyjemne. O najwyższym standardzie hali świadczą takie imprezy jak: enTrance, enHouse, Independance.

 

 

Line-up:
FAFAQ: To postać doskonale znana na polskiej scenie klubowej. Od 2007 roku jest członkiem MDT Agency. Wielokrotnie grał na takich eventach jak: Sunrise Festival, enTrance, Independance, czy Welcome To.. Wydany w High Contrast Recordings Opus Magnum, został hymnem jubileuszowej edycji Sunrise Festival, a Indeed, Rocket Fuel,The Step, 21st Century, czy Fire In The Hole podbiły dancefloory na całym świecie.

DJ W: Wojtek należy bezapelacyjnie do ikon muzyki klubowej w Polsce. W 2009 na Sunrise Festival świętował 25 lat działalności DJ-skiej. Podczas jego muzycznej przygody pokonał milion kilometrów, zagrał ponad 2000 imprez w przeszło 200 klubach i 20 eventach. Jako jeden z nielicznych Polaków zagrał na głównej scenie Sensation, Sunrise Festival, Electrocity, Global Gathering, Godskitchen, enHouse, enTrance, Stadium of Sound…W 2008 zaatakował świat wspólnie z Sebastianem S potężnym „Kurskiem”, który podbił listę tech-house portalu TRACKITDOWN oraz kluby w całej Polsce. Kolejnym ciosem była potrójna EPka „Action Man” oraz wydany w Sony Music na oficjalnej składance Godskitchen – „Tribal Duck”. Jesteśmy jednego pewni, podczas EPIC NEW YEAR po raz kolejny „dablju” zatrzęsie Łuczniczką.


ALEX: Jeden z najpopularniejszych producentów w Polsce. 2011 rok zakończył na drugiej pozycji w prestiżowym notowaniu FTB TopDj, na najpopularniejszego polskiego DJ-a. Jego znakami rozpoznawalnymi są niezwykłe umiejętności techniczne, doskonałe wyczucie parkietu oraz przede wszystkim garść prawdziwych, unikalnych, muzycznych perełek. W sierpniu jego remix kultowego kawałka – „Spit - Falling” szturmem podbił parkiety niemalże wszystkich klubów w Polsce. Przez wieloletnią karierę Alex udowodnił, że należy do najlepszych DJ-ów w historii polskiego clubbingu.


SKYTECH: Bez wątpienia jeden z najlepszych producentów muzyki trance ściśle współpracujący z Markusem Schulzem. Każdy jego kawałek szybko trafia do tracklist najlepszych DJ-ów na świecie oraz podbija beatportowe notowania. Jego najnowsza produkcja wydana wspólnie z Fafaq’iem „International Language” pokazuje jak wszechstronnym producentem jest Skytech. Wydany w sierpniu „What’s wrong” stał się prawdziwym hitem, który na stałe zagościł w tracklistach Armina van Buurena. Od kilku lat Mateusz udowadnia, że oprócz wielkiego talentu do produkcji, jest również świetnym DJ-em grającym na największych eventach w Polsce.


JAY BAE: To postać, która od kilku lat nieustannie jest w ścisłej czołówce najlepszych polskich DJ-ów. Swoimi energicznymi setami podbił serca klubowiczów na największych eventach w naszym kraju. Aktualnie spełnia się w roli producenta. Jego "You Gotta Know” zostało wydane na specjalnej składance z okazji Amsterdam Dance Event przez wytwórnię Pornostar Records. Aktualnie pracuje nad kolejnymi nagraniami, a patrząc na moc jego debiutanckiego singla możemy spodziewać się tech-house’u z najwyższej światowej półki.

DIABLLO:  Jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów w Bydgoszczy. Przez lata był rezydentem wielu klubów na terenie całej Polsce. Aktualnie każdego tygodnia podbija serca klubowiczów w różnych zakątkach kraju. Grał na największych eventach u boku najlepszych DJ-ów w Polsce. W każdą środę porywa fanów muzyki trance w prawdziwy muzyczny trans podczas autorskiej produkcji FACE to FACE with Music. Mamy niezwykłą przyjemność ogłosić, że jego diabelski set rozgrzeje po raz kolejny Łuczniczkę podczas EPIC NEW YEAR!

MdK pres. EMDI: To przedstawiciel młodego pokolenia polskich DJ-ów, który swoją postawą pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Uczestnik największych eventów w Polsce oraz stały bywalec największych klubów na terenie całej Polski. Swoim uporem oraz umiejętnościami szybko stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów w naszym kraju. Podczas EPIC NEW YEAR zadebiutuje w całkowicie nowym projekcie „Emdi” wraz z całą garścią własnych produkcji oraz prawdziwymi "parkietowymi niszczycielami".

OEN BEAREN: Oen Bearen to jeden z najlepiej zapowiadających się polskich artystów. Najlepsza miara jego talentu jest suport takich gwiazd muzyki klubowej jak: Markus Schulz, Rank1, Richard Durand, Lange, Ronski Speed, Judge Jules, czy Ferry Corsten.. Jego produkcje doceniła także Armada Music na czele z Dash Berlinem wydając jego remix składanke „Dash Berlin TOP 20 of August 2012”. Jego autorskie dzieło UNADULTERATED, które zostało zauważone przez redakcję DJ MAG, którzy na stronach swojego pisma nie szczędzili pochwał dla twórczości Polaka, a także umiejscowili go na 5 miejscu w rankingu TOP9 producentów miesiąca.

MESZI: To przedstawiciel młodego pokolenia polskich DJ-ów. Rezydent klubu HOLIDAY’S w Orchowie. Energia bijąca z jego setów szybko trafia w serca klubowiczów i rozgrzewa ich do najlepszej zabawy. EPIC NEW YEAR to debiut jego na wielkiej scenie. Jesteśmy przekonani, że będzie to prawdziwa bomba, która ruszy sylwestrową machinę.

meszi

CARRSTEN HELL: Aktualnie jest rezydentem jednego z najlepszych klubów w Polsce – Terminal Szubin. Wieloletni miłośnik progresywnych dźwięków. Popularność zyskał w 2004 roku grając na największych eventch w Polsce. Zaowocowało to wizytą w najlepszych klubach w naszym kraju.


 

Bilety:

STANDARD - 29 PLN (PIERWSZA PULA DO 30.11 ILOŚĆ OGRANICZONA)

VIP - 129 PLN (ILOŚĆ OGRANICZONA) W CENĘ BILETU WCHODZI:
* OSOBNE WEJŚCIE NA TEREN IMPREZY
* OSOBNĄ BEZPŁATNĄ SZATNIA
* WSTĘP NA STREFĘ VIP
* MIEJSCE SIEDZIĄCE
* CATERING BEZ OGRANICZEŃ
* SYLWESTROWY NAPÓJ Z BĄBELKAMI
* BEZPŁATNE NAPOJE ZIMNE I CIEPŁE BEZ OGRANICZEŃ

GOLDEN VIP - 199 PLN (ILOŚĆ OGRANICZONA) W CENĘ BILETU WCHODZI:
* OSOBNE WEJŚCIE NA TEREN IMPREZY
* OSOBNĄ BEZPŁATNĄ SZATNIA
* WSTĘP NA STREFĘ VIP
* MIEJSCE SIEDZIĄCE
* CATERING BEZ OGRANICZEŃ
* SYLWESTROWY NAPÓJ Z BĄBELKAMI
* BEZPŁATNE NAPOJE ZIMNE I CIEPŁE BEZ OGRANICZEŃ
* BEZPŁATNE NAPOJE ALKOHOLOWE BEZ OGRANICZEŃ

BILETY DO NABYCIA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU W SIECIACH:
- EVENTIM.PL
- SATURN
- MEDIA MARKT
- EMPIK

 

Więcej na:
www.goldagency.pl

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie