Newsy

Sunrise Festival 2024
DATA, ARTYŚCI, TIMETABLE, LOKALIZACJA, INFORMACJE!

Czytaj wiecej

Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się...

Czytaj wiecej

Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
  Siódme ogłoszenie programowe nie odkrywa jeszcze wszystkich kart, ale dzięki niemu znamy już osoby występujące na głównych scenach imprezy w piąt...

Czytaj wiecej

FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
Nocny line-up FEST Festivalu 2023 stale się powiększa! Wśród 30 nowych nazwisk, które zasilą Kręgi Taneczne znajdą się m.in.: HI-LO, Cristobal Pesce...

Czytaj wiecej

INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
Przed nami już czwarta edycja Instytut Festival. W tym roku zaprosiliśmy wyjątkowych polskich artystów oraz zagraniczne gwiazdy muzyki elektroniczne...

Czytaj wiecej

KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w...

Czytaj wiecej

Sunrise Festival 2024
Sunrise Festival 2024
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

International New Year’s EVE 2012 - Hala Stulecia - Wrocław ( 31.12.2012 )

известные картины и новости из мира искусства

 

Nazwa imprezy: International New Year’s EVE Erasmus Party 2012
Data imprezy: 31.12.2012
Lokalizacja: Hala Stulecia - Wrocław
Start: Godzina 19:00 - 05:00
Cena: 99 zł - do końca listopada
            109 zł - do 30 grudnia
            119 zł - w dniu wydarzenia
            349 zł - bilet VIP


POZNAJCIE EVE, International New Year’s EVE Erasmus Party 2012

Rusza sprzedaż biletów na najbardziej oczekiwanego Sylwestera w tej części Europy. Mroczna i tajemnicza Hala Stulecia we Wrocławiu (obiekt UNESCO) zamieni się w utracony biblijny raj.  To będzie miejsce gdzie upadłe anioły szukają swojego odkupienia, a rozbrzmiewająca klubowa muzyka nakłoni je nie tylko do grzechu. Najlepsi polscy DJ-e oraz zagraniczne gwiazdy rozgrzeją parkiet do czerwoności. W samym centrum paradise, czyli na płycie głównej, znajdować się będzie scena przypominająca jabłoń z której Ewa zerwała jabłko - symbol pierwszego grzechu.

 

Sylwestrowa noc zbliża się dużymi krokami. Hala Stulecia stanie się największym klubem w Polsce podczas ostatniego wieczoru 2012 roku. Specjalnie z tej okazji do Wrocławia przyjadą rzesze młodych ludzi z całego świata.
Poprzez współpracę z ESN Polska dotarliśmy do kilkudziesięciu tysięcy byłych i obecnych studentów programu Erasmus. International New Year's Eve jest świetną okazją do nawiązania nowych przyjaźni z setkami młodych ludzi z całego świata.


W Hali Stulecia rodzi się nowe, nietuzinkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Każdy uczestnik zostanie zaproszony w świat utraconego raju wykreowanego przez Bogumiła Palewicza - jednego z najbardziej cenionych na całym świecie realizatora spektakli operowych, baletowych i dramatycznych. Jego dzieła można podziwiać na scenach teatrów w teatrach Polski i Europy – poznańskim Teatrze Wielkim, w Walencji i Bilbao oraz w teatrach muzycznych Roma w Warszawie i we wrocławskim Capitolu. Efekty jego pracy zostały również docenione w Operze Nova w Bydgoszczy jak i Operze Wrocławskiej.


Wykreowana przez Bogumiła Palewicza scenografia z najdrobniejszymi szczegółami odwzorowywać będzie biblijny Eden. Scena w przewrotny sposób przedstawiać będzie drzewo, gdzie na umieszczonej platformie grać będą Dj'e. Wieczór umilić również będą przebrani animatorzy - żonglerze, szczudlarze, akrobaci, tancerki, tancerze.
Jedną z atrakcji tego wieczoru będzie specjalnie przygotowany Video 3D mapping. Będzie on po raz pierwszy realizowany w sylwestrowej konwencji odliczania.


Podczas wydarzenia na scenie zagrają najlepsi polscy Dj'e, którzy nadawali ton wielu światowym imprezą. Po północy zostanie rozegrana bitwa Dj-ów. Dwóch wybranych artystów zagra energetycznego, 10 minutowego seta. Muzyk, który najbardziej zawładnie publicznością wygra bitwę.
Podczas imprezy rodzimym artystom towarzyszyć będą dwie zagraniczne gwiazdy: Tomcraft oraz Bryan Kearney.

 

plakat

Time Table:

20.00 - 21.20 - Dj Steez
21.20 - 22.40 - Dj Falcon
22.40 - 23.55 - Dj Trakmajster
23.55 - 00.00 - Video Mapping
00.00 - 00.45 - Bitwa Dj's
00.45 - 02.30 - Tomcraft
02.30 - 04.00 - Bryan Kearney
04.00 - 05.00 - Dj Mentalcut
05.00 - 06.00 - Dj Teskko


Wszystko to w jedną magiczną noc!
Na scenie w kształcie drzewa, w otoczeniu węży, grać będą najlepsi Dj-e z Krakowa, Szczecina, Wrocławia, Warszawy oraz z Poznania. Zagrają muzykę klubową od funky poprzez house, trance, hip-hop, na disco kończąc. Po północy dwóch rezydentów, których wcześniej wybierzemy na Facebooku, rozpocznie muzyczną bitwę!  

Na scenie zaprezentują się również zagraniczni artyści:


Irlandzki Dj i producent Bryan Kearney - wschodząca gwiazda klubowej sceny muzycznej. Gra na największych światowych imprezach muzyki elektronicznej, m.in. Sensation White. W Polsce występował m.in. na Sunrise Festival. Bryan, jako producent muzyczny  łączy różne style z zakresu muzyki elektronicznej.

Obok Irlandczyka za dekami zobaczyć będzie można Tomcrafta. Znany z klubowych hitów takich jak "Loneliness" swoją karierę rozpoczął w 1992 roku. Tomcraft tworzył z takimi artystami jak Lutzenkirchen, The Egg, Jimmy Pop z Bloodhound Gang. Tomcraft rozpoczął karierę grając trance. Obecnie jego utwory to mieszanka techno oraz house. Twórczość artysty zyskała uznanie podczas największych eventów muzyki elektronicznej takich jak Love Parade w Berlinie czy na sławnym japońskim festiwalu Fujirock.Dj Teskko - Wojtek Furmaniak - DJ i promotor z Wrocławia. Odpowiedzialny za popularny niedzielny cykl plenerowy Rap Szalet, kontynuację klubową Back in the Days w klubie Puzzle. Scenę i gramofony dzielił m.in. z Kraak and Smaak, Seijim, Moską, Jonem Kennedy'm, Featurecastem, Basement Freaks, Sunsetsoul Crew, Kool Hertzem oraz polskimi didżejami i producentami - Falconem, Mentalcutem, Danielem Drumzem, Ojcem Karolem, Simkiem, Intreau, Teielte, ekipą Tru:Funk i wieloma innymi. Grał z powodzeniem na kilkuset imprezach w całej Polsce m.in. w Gdyni (Desdemona), Krakowie (Ministerstwo), Lublinie (Cream), Łodzi (Bagdad Cafe), Poznaniu (Cafe Mięsna, Opcja), Sopocie (Papryka, Czekolada), Szczecinie (City Hall), Warszawie (Huśtawka, Obiekt Znaleziony), Wrocławiu (m.in. Kamfora, Plan B, Puzzle).

Dj MentalCut - nagrodzony przez DJ Magazine tytułem dla Najlepszego DJa w Polsce Roku 2009. W pierwszych latach swojej kariery intensywnie związany ze sceną turntablistyczną, w 2004 roku został wicemistrzem Polski federacji ITF. Od 2003 do 2006 roku współautor cotygodniowej audycji promującej nowe brzmienia w Radiu Merkury. W 2010 roku otarł się o wyjazd na prestiżową Winter Music Conference w Miami zajmując czwarte miejsce w międzynarodowym konkursie Next Generation DJ. Ma na swoim koncie kilkaset imprez w całym kraju, również na festiwalach Heineken Open'er, Selector i Coke Live Music. Zawsze otwarty na świeżą muzykę, tworzy sety, które nie sposób zaszufladkować. Występował w Szwajcarii, Irlandii, Czechach, Austrii, Niemczech oraz na Słowacji. Dzielił scenę z m.in. A-Trak (USA), Klever (USA), Scottie B (USA), Sammy Bananas (USA), Dj Assault (USA), Dizzee Rascal (UK), Rico Tubbs (Finlandia), Tomb Crew (UK), L-Vis 1990 (UK), Egyptrixx (Kanada), Oneman (UK), Dimlite (Szwajcaria), Zhao (USA), Tigerstyle (UK), Kid Fresh (Niemcy), Rafik (Niemcy), Kazey (Francja), Dexplicit (UK), Grasscut (UK), Bill Youngman (USA) i Tuco (UK).

 

Dj Steez - Od Krupówek po Brixton, od Gdańskiej Stoczni po Coney Island, od kameralnych klubów po duże areny - Dj Steez podróżuje po Polsce i świecie grając od ponad 8 lat. Gra nowoczesną muzykę taneczną z całego świata, nie zważając na konwenanse i bariery stylistyczne. Alternatywnie serwuje swojej publice klasyczne brzmienia z pogranicza oldschoolowego rapu, funkujących breakbeatów, boogie i deep funku.
Odpowiada za projekty Rap History Warsaw, Squeeze That! oraz Dusty Digital. Jego skrecze oraz produkcje można usłyszeć na płytach czołówki polskich hip-hopowych artystów. Jest rezydentem klubu 55 w Warszawie a wszystko to łączy z działalnością dj'sko-producencką w składzie Hemp Gru nagrodzonym nagrodą European Border Breakers przez komisarza UE.


Dj Falcon - DJ Falcon aka funkyfalc (The Spacebumz / 21gram.net / City Hall Szczecin) DJ Falcon pochodzi ze Szczecina, gdzie gra w jednym z najlepszych polskich klubów City Hall. Na scenie muzycznej od 2003 roku. Jeden z najlepszych polskich DJ-ów, ma na koncie kilkanaście wygranych bitew Dj'skich na terenie całego kraju (w tym 5 tytułów — Mistrza Polski IDA) oraz brązowy medal w Mistrzostwach Świata Dj -ów IDA w 2008 roku. Funkyfalc gra nieograniczoną gatunkowo mieszankę wszystkiego co najlepsze w klubowej muzyce, z silnym akcentem na bujający groove. W setach w mistrzowski sposób łączy dźwięczne nuty i nieśmiertelne klasyki wzbogacone o solidną dawkę mistrzowskich umiejętności.
Dj Trakmajster - Od ponad dziesięciu lat regularnie rozgrzewa do czerwoności parkiety w polskich klubach. Grywał w topowych lokalach, na dużych festiwalach typu open air, czy ekskluzywnych imprezach firmowych. Muzykę podaje w dynamiczny sposób, często opierając swoje mixy o skrecze czy ciekawe efekty dźwiękowe. Ciekawe mieszanki różnych gatunków muzycznych to jego wizytówka. Specjalizuje się w mash-up'ach, czyli połączeniach kilku utworów w jedną piosenkę. Często te połączenia są jednocześnie zaskakującymi i wybuchowymi imprezowymi bombami. W mash-up mixie nie ma przebacz. Łączy się pop z disco, drum'n'bass z twistem, rap z dancehallem. Nie rzadko miksy te opierają się o funky groove, gdzie James Brown spotyka się Beastie Boys, tworząc muzykę ulic z olbrzymią mocą i tanecznym przesłaniem we współczesnym wydaniu. Trakmajster lubi także sięgać po nowoczesne, klubowe brzmienia oparte o agresywny bass i mocny bit. Dla spragnionych elektrycznych doznań muzycznych serwuje najlepsze tune'y z takich gatunków jak baltimore, speed garage, bassline, house, drum'n'bass, dubstep. Jedno jest pewne, że wszystkie utwory mają ogromny potencjał taneczny. W tym roku Trakmajster wystartował w prestiżowych zawodach organizowanych przez firmę Red Bull na najlepszego Party Rockera w Polsce, a jego szalone pomysły doczekały się wyróżnienia w postaci 3 miejsca.


 

Sylwester to dopiero początek. Na przełomie czerwca i lipca 2013 roku, Hala Stulecia stanie się częścią nieprawdopodobnej scenografii w klimacie nawiązującym do motywu paradise. Już wtedy będziecie mogli kontynuować swoją przygodę podczas Festiwalu Adam & Eve. Trzymajcie rękę na pulsie.

Praktyczne informacje:
Pamiętaj!  Uczestnik imprezy jest zobowiązany stosować się do postanowień Regulaminu Imprezy, którego pełna treść jest dostępna na stronach internetowych www.nye2012.pl  

KASY BILETOWE: 
Czynne 31.12. od godziny 19.00

CZAS TRWANIA WYDARZENIA:
Bramki przy kasach zostaną otwarte o godzinie 19.00. 
Impreza trwać będzie od godziny 20:00 nieprzerwanie do 05:00
 
DOJAZD: 
Na teren Hali Stulecia najlepiej dojechać tramwajami linii (1,2,4,10) lub autobusami (145,146)
Z Dworca Głównego kursują tramwaje linii (2,4)
Aby dostać się do Hali Stulecia z lotniska, należy wsiąść w autobus numer (406), następnie wysiąść na przystanku Dworcowa, obok Dworca Głównego PKP i z tego samego przystanku odjechać autobusem numer (145 lub 146) 
Z Centrum Wrocławia kursuje tramwaj linii 10.

WYMIANA BILETÓW NA OPASKI: 
Bilety podlegają wymianie na identyfikatory w formie opaski. Z identyfikatora może korzystać tylko jedna osoba. Uszkodzenie lub zerwanie identyfikatora powoduje utratę jego ważności. Punkty wymiany biletów na opaski znajdują się przed wejściem na teren Hali Stulecia.

SZATNIE ORAZ DEPOZYT: 
Szatnie będą dodatkowo płatne 2 zł od osoby. 
Depozyt płatny 10 zł.

PŁATNOŚCI NA WYDARZENIU:
W specjalnych punktach w Hali Stulecia będzie można przez cały czas trwania imprezy wymieniać gotówkę na żetony, stanowiące środek płatniczy na NYE2012. W przypadku braku gotówki, na terenie wydarzenia znajdować się będzie mobilny bankomat.

VIP STREFA:
Osoba posiadająca bilet VIP wymienia go na opaskę w specjalnej strefie wejścia gości VIP. 
Do dyspozycji VIP:
osobne wejście, szatnia, toaleta, ochrona
scena DJ
Open bar
strefa cateringu
trybuna główna z widokiem na main stage

STREFA DLA PALĄCYCH:
Zostanie przygotowany specjalny namiot, w którym będzie można palić wyroby tytoniowe.

INFORMACJE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH:
Wejście na teren imprezy odbędzie się przez bramkę VIP.
Tymczasem zapraszamy na Facebook http://www.facebook.com/NYEWroclove i na www. nye2012.pl/
Zbierajcie ekipę! Ten Sylwester będzie przełomowy.

Bilety dostępne w następujących punktach sprzedaży:

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie