Newsy

Paul Kalkbrenner headlinerem Fest Festival 2021!
Czołowa postać berlińskiej sceny techno wystąpi dla swoich fanów 13 sierpnia w Chorzowie podczas tegorocznej edycji FEST Festivalu 2021.

Czytaj wiecej

FEST Festival: Odkrywamy karty!
Tegoroczny line up otwiera dziewięciu gigantów światowej sceny tanecznej muzyki elektronicznej. Kygo, Alan Walker, Purple Disco Machine, Fisher, Kun...

Czytaj wiecej

MDT: Przekładamy Sunrise Festival!
Po wielu miesiącach oczekiwań i nadziei organizator Sunrise Festival podjął decyzję o przyszłości wydarzenia. W związku z obowiązującymi przepisami ...

Czytaj wiecej

Wisłoujście wraca z nowościami w 2021! Mamy line up!
  Po niezwykle udanej zeszłorocznej edycji, która odbyła się z zachowaniem wszelkich zasad i obostrzeń epidemiologicznych i sanitarnych, festiwal W...

Czytaj wiecej

Jorn van Deynhoven kończy karierę!
Holenderski DJ i producent Jorn Van Deynhoven ogłosił dziś rano, że wraz z wydaniem swojego wymarzonego autorskiego albumu zakończy karierę producen...

Czytaj wiecej

Festiwal Audioriver zaprasza do współpracy!
      Rozpoczął się nabór do projektu Audioriver Sobótka       Jeśli reprezentujecie organizację pozarządową, inicjatywy społeczne albo wspó...

Czytaj wiecej

Paul Kalkbrenner headlinerem Fest Festival 2021!
Paul Kalkbrenner headlinerem Fest Festival 2021!
FEST Festival: Odkrywamy karty!
FEST Festival: Odkrywamy karty!
MDT: Przekładamy Sunrise Festival!
MDT: Przekładamy Sunrise Festival!
Wisłoujście wraca z nowościami w 2021! Mamy line up!
Wisłoujście wraca z nowościami w 2021! Mamy line up!
Jorn van Deynhoven kończy karierę!
Jorn van Deynhoven kończy karierę!
Festiwal Audioriver zaprasza do współpracy!
Festiwal Audioriver zaprasza do współpracy!

Imprezy

Brak nadchodzących wydarzeń!

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

31.10.2012 - Halloween Eskulap

известные картины и новости из мира искусства

Halloween - zrealizowana z rozmachem, klubowa wizja najstraszniejszej nocy w roku. Zjawy, zombie i inne potwory nawiedzą Eskulap. Klimatu przyprawi mroczny wystrój. Na trzech scenach wystąpią Wasi ulubieni artyści. Całość uwiecznią profesjonalni fotografowie oraz telewizja klubowa!

KLUB: Eskulap, ul. Przybyszewskiego 39, Poznań
DATA: 31.10.2012, następne dni są WOLNE!!
START: koncert od 18:00, impreza od 20:00

NASTĘPNE DNI SĄ WOLNE OD SZKOŁY I PRACY!
Czwartek oraz piątek jest wolny od szkoły, od pracy czwartek!
Środa zaczyna więc długi weekend!
____________________________________________________________

BILETY:
15 PLN - przedsprzedaż (do 30.10.2012)
20 PLN - w dniu imprezy do 21:00
25 PLN - w dniu imprezy po 21:00

DYSTRYBUTORZY:
- 4 LO, Luboń, Paulina Ciemniejewska, 509-398-458
- 5 LO, Wilda/Dębiec, Krzysztof Grzesiak, 509-593-897
- 6 LO, Winogrady/Piątkowo/Centrum, Monika Hojan, 504-383-054
- 10 LO, Rataje, Karolina Gawroniak 668-518-331
- 17 LO, Wilda, Bartek Nożyński, 514-316-272
- 17 LO, Rataje, Arek Arenz, 664-653-656
- 20 LO, Wilda, Adrian Socha, 667-086-413
- 21 LO, Podolany/Winogrady, Joanna Borowczak, 510-325-881
- 26 LO, Luboń/Dębiec/Ogrody, Mateusz Wietrzyński, 603-376-405
- 26 LO, Wilda, Adrian Nowak, 667-227-411
- ZSGD, Winogrady/Piątkowo, Dawid Malicki, 506-764-155
- ZSZ 9, Łazarz, Robert Becker, 660-049-613
- ZSZ 9 , Łazarz , Łukasz Rola, 723-046-301
- ZSGL 33, Grunwald/Łazarz, Daria Kuleczka, 504-437-935
- ZSH, Łazarz, Adrian Maks, 880-395-085
- Cosinus, Rataje, Adam Darski, 785-735-845

KONIEC Z KOLEJKAMI!
Podczas całej imprezy czynne będą dwie bramki!
Dodatkowo do godziny 21:00 jedna z bramek będzie
do wyłącznej dyspozycji osób z biletami z przedsprzedaży.
____________________________________________________________

ATRAKCJE:
- Halloween'owy wystrój klubu
- Foto relacja
- Wideo relacja
- Telewizja klubowa
- Nagłośnienie L'Acoustics
- Specjalne halloween'owe drinki
____________________________________________________________

KONCERT PRZED IMPREZĄ!
Od 18:00 do 20:00 na dużej scenie odbędzie się koncert hip-hopowy!
Od godziny 20:00 start imprezy i otwarcie górnych scen!

NA KONCERCIE WYSTĄPIĄ:
- NożyQ, Ain'Addy, Medu http://www.youtube.com/watch?v=28aDsiVxVb8
- Jagła & BJN http://www.youtube.com/watch?v=7n0kKdYx1Uo
- Dobry Gram http://www.youtube.com/watch?v=xvCXvZLKDsY
- Nelux & Famson http://www.youtube.com/watch?v=jNqhzfKwafw

TIME TABLE KONCERTU:
18:00 - 18:30 - Nelux & Famson
18:30 - 19:00 - Dobry Gram
19:00 - 19:30 - Jagła & BJN
19:30 - 20:00 - NożyQ, Ain'Addy, Medu
____________________________________________________________

LINE UP:
- Grass https://www.facebook.com/djgrassproject
- Tralien https://www.facebook.com/tralienofficial
- Kosti https://www.facebook.com/djkosti
- David Biller https://www.facebook.com/DavidBillerOFFICIAL
- Bit Holder & Craft Michael https://www.facebook.com/bitholderofficial
- X-Plode https://www.facebook.com/XPlodeOfficial
- Bart Hade https://www.facebook.com/barthade
- Mike Havlaar & Arvero https://www.facebook.com/MikeHavlaarArvero
- delVEGas https://www.facebook.com/krisdelvegasMusic
- Aquatic Simon https://www.facebook.com/AquaticSimon
- Greg https://www.facebook.com/pages/GREG/329094707148698
- Paul-S https://www.facebook.com/paulsofficial
- Thomas Palec https://www.facebook.com/Thomas.Palec
- Stiu https://www.facebook.com/DjStiuOfficial
- Carl Key https://www.facebook.com/CarlKeyOfficial
- Peter White https://www.facebook.com/djpeterwhite
- Diverts https://www.facebook.com/DjDiverts
- Tymo White
- Friday http://www.facebook.pl/fridayPL
- Tawbaq https://www.facebook.com/Tawbaq
- Damko
- Alex van Reeve https://www.facebook.com/alexvanreeveofficial
- Saimon Ricman http://www.myspace.com/saimonricman
____________________________________________________________

STAGE 1 TIME TABLE
20:00 - 20:30 - warm up
20:30 - 21:15 - Paul-S
21:15 - 22:00 - X-Plode
22:00 - 23:00 - Grass
23:00 - 00:00 - David Biller
00:00 - 01:00 - Tralien
01:00 - 02:00 - Kosti
02:00 - 03:00 - Bit Holder & Craft Michael
03:00 - 04:00 - Bart Hade
04:00 - ......... - back 2 back

STAGE 2 TIME TABLE
20:00 - 20:30 - warm up
20:30 - 21:15 - delVEGas
21:15 - 22:00 - Stiu
22:00 - 22:45 - Greg
22:45 - 23:30 - Carl Key
23:30 - 01:30 - Mike Havlaar & Arvero
01:30 - 02:15 - Peter White
02:15 - 03:00 - Aquatic Simon
03:00 - 03:45 - Thomas Palec
03:45 - ......... - back 2 back

STAGE 3 TIME TABLE:
20:30 - 20:30 - Warm Up
20:30 - 21:30 - Saimon Ricman
21:30 - 22:30 - Damko
22:30 - 23:30 - Tawbaq
23:30 - 00:30 - Friday
00:30 - 01:30 - Diverts
01:30 - 02:30 - Tymo White
02:30 - 03:30 - Alex van Reeve
03:30 - ......... - back 2 back
____________________________________________________________

TELEWIZJA KLUBOWA:
Na imprezie pojawi się PSK TV, która zadba o wideo relacje oraz trailer
a także przeprowadzi wywiady z artystami i klubowiczami!
http://tv.psk-solutions.pl
____________________________________________________________

NAGŁOŚNIENIE L'ACOUSTICS:
Najlepsze na świecie nagłośnienie, wykorzystywane
na największych, globalnych eventach!
http://www.l-acoustics.com
____________________________________________________________

POMAGAMY ZUZI SZKUDLAREK!
Podczas imprezy odbędzie się zbiórka pieniędzy na pomoc Zuzi!
www.zuzannaszkudlarek.jms.pl
____________________________________________________________

BEZPIECZEŃSTWO:
O ochronę imprezy zadba profesjonalna firma z licencją ochrony!
Wszelkie osoby agresywne zostaną wyproszone z terenu imprezy!
____________________________________________________________

DARMOWE BILETY
Zapisz się na imprezę i udostępnij ją na swoim profilu.
Losowanie odbędzie się dzień przed imprezą. Do wygrania 30 biletów.
____________________________________________________________

DOJAZD:
Tramwaje: 1,6,7,10,13,14,15
Autobusy: 93
Przystanek: Rondo Jeziorańskiego

ADRES:
Klub Eskulap, ul. Przybyszewskiego 39, Poznań
Wejście od strony Piotra i Pawła oraz spagheterii Piccolo!
____________________________________________________________

UDOSTĘPNIJ PLAKAT:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=435923269776667

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie