Newsy

Sunrise Festival 2024
DATA, ARTYŚCI, TIMETABLE, LOKALIZACJA, INFORMACJE!

Czytaj wiecej

Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się...

Czytaj wiecej

Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
  Siódme ogłoszenie programowe nie odkrywa jeszcze wszystkich kart, ale dzięki niemu znamy już osoby występujące na głównych scenach imprezy w piąt...

Czytaj wiecej

FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
Nocny line-up FEST Festivalu 2023 stale się powiększa! Wśród 30 nowych nazwisk, które zasilą Kręgi Taneczne znajdą się m.in.: HI-LO, Cristobal Pesce...

Czytaj wiecej

INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
Przed nami już czwarta edycja Instytut Festival. W tym roku zaprosiliśmy wyjątkowych polskich artystów oraz zagraniczne gwiazdy muzyki elektroniczne...

Czytaj wiecej

KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w...

Czytaj wiecej

Sunrise Festival 2024
Sunrise Festival 2024
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

26.10.2012 - After Sunrise Klubowa Edycja

известные картины и новости из мира искусства


"Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje..."

Z całą pewnością jest to jedna z najbardziej rozpoznawanych sentencji w środowisku klubowym. Tak samo jak coroczne, wielkie i wyjątkowe święto muzyczne którego dotyczy - Sunrise Festival.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jakby to było, gdyby wspomnienia nagle wróciły? Tak zupełnie nagle, niespodziewanie? Nawet nie próbujcie sobie tego wyobrażać, mogłoby się to okazać zbyt wstrząsające. Nie myślcie więc ani przez chwilę, jak było by to wspaniałe.

Jest już za późno...

Friends Collective i Klub Medyk we współpracy z MDT Agency i marką Sunrise Festival mają niemały zaszczyt oznajmić wszem i wobec, że wspomnienia wracają!!!

Już 26 października (piątek) w warszawskim klubie Medyk będziecie mogli po raz kolejny w tym roku poczuć moc niespotykanej atmosfery wielkiego, wspaniałego eventu. Tego dnia w klubie Medyk czekać na Was będą wszelkie niezbędne instrumenty i wszyscy niezbędni fachowcy, aby operacja przywracania pamięci przebiegła w sposób wyrazisty, wiarygodny i magiczny.

Zapraszamy Was na wyjątkowe święto muzyki elektronicznej w ścisłym centrum Warszawy. Projekt powstał z inicjatywy ludzi pełnych pasji, którzy ponad wszystko cenią sobie dobrą zabawę i czerpią największą radość, gdy mogą zapewnić ją innym - Wam! Zapnijcie więc pasy, 26 października wzniesiemy się na wyżyny.

Lot odbędzie się na ogromnym pokładzie, który tego dnia zostanie wyposażony w ogromną aluminiową scenę ociekającą wspaniałym, profesjonalnym oświetleniem i multimediami. Załadujemy potężne działa laserowe. Abyście dobrze słyszeli dźwięki dochodzące z kabiny pilotów, dostawione zostanie również dodatkowe nagłośnienie.

Za sterami staną znakomici DJe:

FAFAQ (twórca hymnu Sunrise Festival 2012 – Opus Magnum)

MIQRO (Ojciec Chrzestny Afterparty po Sunrise Festival, autor wspaniałego hymnu Sandy Hornes)

JAY PAUL

LT. HEAD

O oprawę multimedialną zadba znany i ceniony VJ ROMAN

Za barem czekać na Was będą przepiękne stewardessy, które podadzą Wam wszelkie niezbędne medykamenty i jak na business class przystało, pojawi się specjalna delegacja z Bacardi, która poda Wam... 800 DARMOWYCH DRINKÓW!

To nie wszystko. Wpadnie też człowiek, który przeprowadzi "pokaz ogniowy" i jego kolega, który wykona solówkę na bębnach - niespodzianka :-)

O pokaz ciałomalowania modelek zadba TORNADOVSKY BODYPAINTING!
www.facebook.com/TORNADOVSKYbodypainting

______________________________________________________________________

26 października 2012

START: 21:00

BILETY: 10zł Studenci / 20zł Niestudenci

Klub Medyk
ul. Oczki 1A, Warszawa


______________________________________________________________________

Śledźcie nas na:

http://www.facebook.com/FriendsCollectivePL

Do zgarnięcia wejściówki!

http://www.facebook.com/events/492410390777909/

 

 

FAFAQ


DJ Fafaq - czyli Fucking Annoying Frequently Asked Questions - pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego. Jest młody, bo nadchodząca wiosna będzie jego dwudziestą, ale jego przygoda z muzyką sięga 14 roku jego życia. Wszystko zaczęło się od słuchania Techno, przez różne gatunki, aż po Trance, któremu to najbardziej pozostał wierny. To właśnie ten nurt muzyczny, wspierany takimi artystami jak Armi
n van Buuren czy Matt Darey, pokusił go do rozpoczęcia kariery jako DJ. Przez młodzieńcze lata całkowicie poświęcił się dźwiękom, pogłębiając wiedzę, zarówno muzyczną jak i techniczną. Jak większość młodych DJ-i Fafaq stawiał swoje pierwsze muzyczne kroki z pomocą programów komputerowych, takich jak Traktor.

Niezaspokojone pragnienie nie pozwoliło mu na zakończenie muzycznej przygody na tym etapie. Praktyka, sumienność i samozaparcie, połączone z długimi godzinami spędzonymi przy komputerze, długie godziny ćwiczeń i nauki - to wszystko zaowocowało nieprzeciętnymi umiejętnościami, a występy przed publicznością stały się sposobem na życie.

Profesjonalna kariera rozpoczęła się w klubie Protector w Ostrowie Wielkopolskim; następnie Marion, aż przyszła kolej na duże eventy. Najpierw było to Welcome To.., następnie chilloutowa scena Sunrise Festival 2006, oraz INDEPENDANCE.

Styl muzyczny Fafaq najbardziej skłania się ku kierunkom takim jak Progressive, przez Uplifting i Energy, aż po ciężkie brzmienia Tech Trance'u. Od września 2006 można go usłyszeć w cotygodniowej audycji w radiu Revolusic.com
tworca teogorcznego hymnu sunrise fetival opus magnum! tworca takich hitów jak the steep, opus magnum!

http://www.Fafaq.com/

MIQRO

Od zawsze fanatyk muzyki House i wszystkich najweselszych jego odmian. Pierwsze większe lub mniejsze imprezy jeszcze w XX wieku w czasach, gdy nowe brzmienia nie docierały do Polski. A jedyną możliwością posiadania ich była wyprawa za nasza zachodnia granice i zakup winylowych płyt. Ta przeszkoda nie stanowiła żadnej bariery, która mogłaby zniechęcić i zgasić jego muzyczny zapał, wręcz prze
ciwnie! Wyprawy do Berlina, Londynu czy Amsterdamu i przeszukiwanie niezliczonej ilości sklepów z płytami w całej niemal tanecznej Europie pozwoliło wykreować swój niepowtarzalny styl i technikę grania. Zaowocowało to w niedalekiej przyszłości i zaczęły pojawiać się coraz poważniejsze propozycje występów.


W roku 2002 obejmuje rezydenture w Klubie TREZOR, gdzie przez 4 lata stanowi główna postać klubowej sceny Szczecina, zaskakując najnowszymi muzycznymi odkryciami. W tym okresie zaprasza wielu DJ polskich i zagranicznych sprawiając, iż magia, jaka zapanowała w klubie Trezor dała się we znaki w całym kraju. To rozwinęło jego karierę na skale całej Polski… Od tego momentu zapraszany do klubów oraz większe imprezy, gdzie niezależnie od pory roku jego sety są pełne słońca i niezapomnianych plażowych brzmień.
Pomysłodawca, współtwórca i rezydent porannego Afterpary po Sunrise Festiwal. Od pierwszej edycji oficjalnego wydania „afteru” zaangażowany w organizacje a przede wszystkim w swój występ za konsoletą. Idealnie wyselekcjonowane, rodem z najgorętszych plaż na Ibizie brzmienia w jego setach, po dwóch dniach zabawy w amfiteatrze, potrafią zrelaksować a za razem nieoczekiwanie zaskoczyć i wykrzesać ostatnie siły. Ci, którzy tam byli, choć raz poznali magie słonecznego House, jaki serwuje Miqro oraz jego zaproszeni goście. A gdy lato uda się na drugą półkule wiele osób wraca do jego setów by rozgrzać sobie zmysły. Stad właśnie, mówi się o nim, że jest specjalistą od plażowego grania i „Ojcem Chrzestnym Afterparty”


Bliska współpraca z największymi producentami eventów w Polsce oraz to, że marka Sunrise znana jest w Europie zaowocowało zagranicznymi zaproszeniami na Wyspy Brytyjskie do Irlandii i Szwecji. Nabrane doświadczenie za konsoletą a także nawiązana współpraca z Jerrym Ropero, która z czasem zamieniła się w dobra znajomość nakłoniła do urządzenie własnego studia i zajęcia się produkcjami. W duecie wraz z Maiqelem tworzą zgrany uzupełniający się duet, z pod rąk, którego wyszła już nie jedna housowa i pełna słońca produkcja.
Jako osoba prywatnie, wesoły, pełen optymizmu człowiek (czasami nawet szalony). Z innej pasji niż muzyka dyplomowany nawigator - absolwent Akademii Morskiej w Szczecinie mgr, inż. Mirosław Grzybowski.


www.miqro.pl

JAY PAUL


Za deckami od 2005 roku. Młody, utalentowany, kreatywny, z bogatą osobowością oraz latami doświadczeń.
Zawsze świetny kontakt z publicznością.Mimo osiągniętych doskonałych umiejętności dj-skich, których może pozazdrościć mu wielu, nadal ciężko nad nimi pracuje, poświęcając im cały swój czas!


W setach możemy usłyszeć przede wszystkim przekrój muzyki trance, od melodyjnych upliftingów przez vocale aż po tech-trance. Co nie oznacza wcale, że jego pasja ogranicza się jedynie do jednego gatunku. Wręcz przeciwnie, pomimo swobodnych wędrówek po dobrze znanych zakamarkach swojej muzycznej kolebki, jako rezydent kilku warszawskich klubów, sięga z nie mniejszą radością po niebanalną muzykę house w różnych odmianach. Efekt końcowy tej beztroskiej fantazji? To trzeba usłyszeć na własne uszy. I naprawdę warto!


    Jego marzeniem jest powrót szeroko pojętego, dobrego i ambitnego clubbingu. Jak sam mówi - "Nie chce jedynie patrzeć z sentymentem w przeszłość wspominając epickie imprezy - przecież to my DJ-e kreujemy trendy, więc to przede wszystkim od nas zależy poziom clubbingu."


Oficjalna strona artysty:

http://www.ftb.pl/dj/jaypaul
http://www.facebook.com/Dj.JayPaul

 

LT. HEAD

Od dzieciństwa zakochany w muzyce. Zaczynał na kuchennych garach w wieku lat czterech. Gitarowo-klawiszowy grajek samouk.

Na scenie dj-skiej od 2009 roku.

Uwielbia vocal, funky, latino i szeroko pojęty house przepełniony instrumentalnymi brzmieniami.

Zawsze pozytywnie nastawiony i uśmiechnięty, na jego setach nie można się nudzić!

http://www.facebook.com/Lt.Head

 

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie