Newsy

Sunrise Festival 2024
DATA, ARTYŚCI, TIMETABLE, LOKALIZACJA, INFORMACJE!

Czytaj wiecej

Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się...

Czytaj wiecej

Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
  Siódme ogłoszenie programowe nie odkrywa jeszcze wszystkich kart, ale dzięki niemu znamy już osoby występujące na głównych scenach imprezy w piąt...

Czytaj wiecej

FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
Nocny line-up FEST Festivalu 2023 stale się powiększa! Wśród 30 nowych nazwisk, które zasilą Kręgi Taneczne znajdą się m.in.: HI-LO, Cristobal Pesce...

Czytaj wiecej

INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
Przed nami już czwarta edycja Instytut Festival. W tym roku zaprosiliśmy wyjątkowych polskich artystów oraz zagraniczne gwiazdy muzyki elektroniczne...

Czytaj wiecej

KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w...

Czytaj wiecej

Sunrise Festival 2024
Sunrise Festival 2024
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

12.05.2012 We Love Trance 006

известные картины и новости из мира искусства

WE LOVE TRANCE CLUB EDITION 006

W ciągu ostatniego roku odbyło się 5 klubowych edycji We Love Trance, na których przez blisko 2000 minut zagrało w sumie aż 11 djów - wśród nich uczestnicy znanych eventów i festiwali, a także absolutni debiutanci. Sobota 12 maja to wyjątkowa data, łącząca Name Day Party Next DJ'a oraz pierwszą rocznicę We Love Trance Club Edition.

Wydarzenie jest szczególne, więc i line-up na tę noc jest wyjątkowy. Po raz pierwszy w historii WLT za konsoletą stanie dj i producent, którego produkcje wydawane są w takich labelach jak Armada Music Armina van Buurena, czy Enhanced Music Willa Hollanda. Armin van Buuren, Markus Schulz, Ferry Corsten, Aly & Fila, Dash Berlin czy Andy Moor, to tylko kilku z pokaźnej listy topowych djów, którzy wielokrotnie w swoich setach sięgali po produkcje i remiksy gościa specjalnego We Love Trance Club Edition 006 – MATTA BUKOVSKIEGO! 12 maja ten młody artysta z Warszawy zagra dla klubowiczów zakochanych w muzyce trance aż 90-minutowego seta w poznańskim klubie Reset.

We Love Trance to przede wszystkim cotygodniowa audycja Next DJ'a na antenie radia Planeta Poznań. Możecie jej słuchać w każdy weekend - z piątku na sobotę pomiędzy 2:00 a 3:00. Next DJ rozpoczął 2012 rok od dwóch występów na głównych scenach popularnych eventów halowych - I Love New Year we Wrocławiu oraz Trance Xplosion w Poznaniu. Występy te spotkały się z bardzo pozytywną reakcją klubowiczów. Podczas imprezy 12 maja Maciej zagra specjalnego, 90-minutowego imieninowego seta, przepełnionego pozytywną transową energią.

Oprócz Next DJ'a jeszcze tylko jeden dj zagrał na wszystkich dotychczasowych edycjach We Love Trance i pojawi się także za konsoletą klubu Reset w maju. Rafuss to współorganizator klubowych wydań WLT, a także organizator imprez z muzyką klubową na terenie całej Polski. W imprezie weźmie także udział dwóch djów, którzy do tej pory nie mieli okazji wystąpić podczas WLT. Pierwszy z debiutantów, to pochodzący z Konina Alex van ReeVe, którego audycja Xanthe Session pojawia się regularnie na antenie radia Afterhours FM. Drugim jest Hary, którego poznańscy klubowicze doskonale znają z mocniejszych brzmień, jednak 12 maja możecie spodziewać się po nim transowego uderzenia.

Szóste klubowe wydanie We Love Trance odbędzie się w nowej lokalizacji - ostatnia edycja pokazała, że potrzebny będzie większy parkiet i tak też się stanie. Poznański klub Reset to gwarancja, że dla każdego klubowicza zakochanego w muzyce trance znajdzie się miejsce do zabawy. Aby odpowiednio poczuć transowy klimat, dje będą serwowali swoje sety na potężnym nagłośnieniu, przy wsparciu specjalnego oświetlenia.

We Love Trance Club Edition 006 to wydarzenie, którego nie zapomnicie jeszcze długo po imprezie. Zaproście wszystkich znajomych i przybywajcie wspólnie w sobotę 12 maja do Resetu w Poznaniu, start o 20:00.

NIECH MUZYKA NAS ŁĄCZY!

 

 

 

LINE-UP:

 

MATT BUKOVSKI

www.facebook.com/mattbukovski

www.twitter.com/mattbukovski

www.soundcloud.com/mattbk

www.mixcloud.com/mattbukovski

www.youtube.com/mattbukovski

www.myspace.com/mattbukovski

Matt Bukovski (Piotr Bukowski) jest polskim producentem i DJem muzyki trance urodzonym w 1992 roku. Zaczął swoją przygodę z muzyką już w wieku 7 lat, kiedy zaczął uczyć się gry na fortepianie w szkole muzycznej. Polubił też grę na organach i komponowanie muzyki poważnej. W wieku 18 lat zadebiutował na scenie trance, wypuszczając takie kawałki jak "Fresh Air", "Delight" lub "Surrounding You", które zostały bardzo dobrze przyjęte przez słuchaczy na całym świecie.

Bardziej dostrzeżony przez znanych DJów został jednak po wydaniu współnego utworu z angielską wokalistką Tiff Lacey (znaną z takich przebojów jak ATB "Ecstasy") w labelu Enhanced Progressive. Matt nie zamyka się na jeden podgatunek muzyki trance, tworząc i grając zarówno progresywne jak i szybsze, upliftowe utwory, starając się jednak zawsze wstawić do swoich singli i remixów swoje charakterystyczne brzmienia, melodie i emocje.

Rok 2012 zaczął się dla niego bardzo dobrze - Pedro del Mar umieścił jego dwie produkcje na najnowszej kompilacji "Mellomania 21 CD", został także dostrzeżony przez Armina van Buurena, który zagrał jego ostatnie remixy w swojej cotygodniowej audycji A State of Trance. Udało mu się też wydać swoją produkcję "Eagle of Hope" w cenionym labelu Armada Music.

Utwory Piotrka supportowali już tacy DJe jak Armin van Buuren, Aly & Fila, Ferry Corsten, Dash Berlin, Manuel Le Saux, Paul Oakenfold, Tritonal, Pedro del Mar, Bobina, Marcus Schossow, Arty, Estiva, DJ Feel i wielu innych. Prowadzi on swoją comiesięczną audycję w radiu Afterhours.fm, a także własny label - Infected Identity.

http://www.youtube.com/watch?v=ia50YEHkEqU

http://www.youtube.com/watch?v=RSGDHSVezjc

NEXT DJ

www.facebook.com/nextdjofficial

www.twitter.com/nextdeejay

www.soundcloud.com/nextdj

www.mixcloud.com/nextdj

www.youtube.com/nextdeejay

www.myspace.com/nextdeejay

Zakochany w muzyce od urodzenia, miłość do trance poczuł w wieku 17 lat. Dwa lata później ruszyła jego strona z przedpremierowymi newsami o wizytach zagranicznych djów w Polsce. W ciągu ponad dwuletniej działalności odnotowała blisko 200 tysięcy odwiedzin. Kolejnym krokiem był start serwisu WeLoveTrance.pl, który obecnie współpracuje z największymi polskimi agencjami muzycznymi i nie tylko.

Przygodę z graniem rozpoczął od gościnnych setów w radiach internetowych, następnie zajął się tworzeniem mashupów, których do dziś ma na koncie kilkadziesiąt. Z pomocą Aquatic Simona nauczył się miksować na prawdziwym sprzęcie i w pierwszy weekend 2008 roku zadebiutował na klubowej imprezie. W ciągu kilkunastu kolejnych miesięcy grał głównie w poznańskich klubach.


Czerwiec 2009 to miesiąc, w którym Next DJ po raz pierwszy zagrał na prestiżowym festiwalu GlobalGathering. Od tej pory miał okazję grać jeszcze na kolejnych dwóch edycjach tej imprezy, a także na Sensation, trzech edycjach Trance Xplosion oraz After Party po Dniu w Parku z Arminem van Buurenem. W noc sylwestrową kończącą 2011 rok, po raz pierwszy w historii wystąpił na głównej scenie halowej imprezy – I Love New Year. Od ponad dwóch lat należy do MSM DJ’s Collective.


Jego mashupy można było usłyszeć w setach djów m.in. na: A State Of Trance 450, GlobalGathering, Nature One, Tiesto Club Show, I Love New Year oraz Godskitchen Urban Wave. Pojawiały się także w licznych rozgłośniach radiowych na całym świecie: BBC Radio 1, Digitally Imported, Sirius XM, Afterhours FM, Radio Eska, Planeta Poznań, RMI FM, Radio Elka. Wśród djów supportujących mashupy Macieja znaleźli się m.in.: Ferry Corsten (Corsten’s Countdown), Judge Jules (Weekend Warmup), Jorn van Deynhoven (A State Of Trance 450, A State Of Sundays), Menno de Jong (I Love New Year, Intuition Radio), Talla 2XLC (True To Trance, Addicted To Trance), 4 Strings, Artento Divini, Orjan Nilsen, Temple One, Faruk Sabanci, Angel Ace, Cesar Lugo, Karybde & Scylla.


Od grudnia 2007 roku prowadzi audycję We Love Trance – po niecałych trzech latach przeniosła się do radia Planeta Poznań, gdzie można jej słuchać każdego tygodnia z piątku na sobotę od 2 do 3 w nocy. Next DJ prezentuje w niej to, co najlepsze w muzyce tech-trance, uplifting trance oraz progressive trance.

 

http://www.youtube.com/watch?v=o6LVTCu3M78

http://www.youtube.com/watch?v=79XWWwLYmlE

 

RAFUSS

www.facebook.com/deejayrafussofficial

www.mixcloud.com/deejayrafuss

www.youtube.com/djrafuss

www.myspace.com/djrafuss

Rafał, 24-letni poznaniak zakochany w muzyce elektronicznej a w szczególności muzyce trance'owej. Zaczynał w wieku szkoły podstawowej od muzyki rockowej, gotyckiej oraz tzw. muzyki czarnej. W wieku 15 lat zainteresował się muzyką elektroniczną a konkretnie muzyką house'ową. Jego pierwsze kroki związane z dj'ką zaczynały się od takich programów jak Traktor DJ Studio oraz eJay, ale to go nie zaspokajało, więc po pewnym czasie kupił konsolę do domowego użytku. W wieku 18stu lat stał się jednym z rezydentów klubu Zeppelin Hall obok DJ'a Visiona oraz DJ'a K-Seeda. Po upadku klubu ZH w czerwcu 2008 roku przestał zajmować się muzyką wolniejszą niż 130bpm, zaczął podróżować i odwiedzać jako klubowicz największe eventy w Polsce. Wraz z początkiem roku 2009 kupił bardziej profesjonalną konsolę, by trenować i rozwijać się jeśli chodzi o muzykę trance'ową. Nową inspirację dostał dzięki niektórym występom zagranicznych gwiazd w Polsce, które uwieczniał na zdjęciach publikowanych w sieci. Styl który aktualnie gra: trance, progressive, uplifting oraz muzykę trance'ową mieszaną z innymi stylami muzyki elektronicznej. Od roku 2011 lubi również mocniejsze klimaty i bardzo sporadycznie można usłyszeć go w klimatach spod znaku hardstyle.

 

ALEX VAN REEVE

www.facebook.com/alexvanreeveofficial

www.twitter.com/alexvanreeve

www.soundcloud.com/alex_van_reeve

www.mixcloud.com/alexvanreeve

www.youtube.com/alexvanreeve

www.myspace.com/alex_van_reeve

Alex van ReeVe - urodzony 23.07.1985 w Koninie. Pasjonat muzyki elektronicznej od 1998 roku. Sam przyznaje, że jedną z miłości jego życia jest muzyka Trance, w szczególności jej upliftingowa strona. Obecnie rezydent radia Afterhours FM.


Pierwsze kroki jako DJ rozpoczął w 2008 roku prezentując swój styl we własnej audycji radiowej pt. Addicted 2 Trance w nieistniejącym już Polskim radiu internetowym Revolusic.com, gdzie gościł takie gwiazdy muzyki trance jak: Galen Behr, Aly & Fila, Bryan Kearney, Nitrous Oxide, Digital Nature, itd. Jeden z jego setów właśnie z tej audycji został wyróżniony przez Polski DJ Mag.

Dwa lata później nastąpił dla Alex’a największy przełom w jego początkującej karierze jako DJ’a. Został zaproszony do zagrania gościnnego seta podczas radiowego eventu Polonia In The Mix 008 na antenie radia Afterhours FM. Głosami słuchaczy jego set został wybrany jako najlepszy, pokonując takie gwiazdy jak Nitrous Oxide, Adam Nickey, Indecent Noise, Mike Wind. Po tym sukcesie Alex dostał swoją własną audycję pt. Xanthe Sessions na antenie w/w radia. Pod koniec 2010 roku radio Afterhours FM organizowało największy radiowy event na świecie trwający aż 15 dni: End Of Year Countdown 2010. Set Alexa eq aequo z Arty’m zajął czwarte miejsce zaraz po setach Markusa Schulza, Arneja i Marcusa Schossowa w czwartym dniu tego eventu.


Punktem zwrotnym w karierze Alexa było ogłoszenie wyników na najlepszy set, który zagrał podczas radiowego eventu End Of Year Countdown 2011 na antenie radia Afterhours FM, gdzie przez 15 dni 333 DJ’i prezentowało swoje sety w tym gwiazdy jak.: Armin van Buuren, Aly & Fila, Markus Schulz, Leon Bolier i inni najbardziej znani DJe grający trance i progressive. Nie dość, że jego set dostał najwięcej głosów w drugim dniu imprezy pokonując gwiazdy jak Stoneface & Terminal, Kyau & Albert, Ronski Speed, RAM to też z pośród wszystkich 333 setów jakie zostały zaprezentowane jego set miał największą liczbę oddanych głosów co czyni go nieoficjalnym zwycięzcą tego eventu.

 

 

 

HARY

www.facebook.com/djharyofficial

Pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiał podczas szkolnych imprez, gdzie często był współorganizatorem bądź rozgrzewał publikę przed gwiazdami wieczoru. Na przestrzeni czasu jego muzyka zdobywała coraz większą popularność, a on zaczął grywać w lokalnych klubach. Współpracował z takimi klubami jak poznańska Tuba czy Be4 Club, gdzie zdobywał doświadczenie w miksowaniu utworów muzycznych.

Zyskał popularność za sprawą setów, które rozpowszechniał przy pomocy internetu. W początkowej fazie jego miksy trafiały do wąskiej grupy znajomych, lecz szybo zdobyły renomę, co zwiększyło zainteresowanie jego muzyką ze strony słuchaczy.

Hary nie ogranicza się do jednego gatunku, jego muzyka charakteryzuje się tempem na poziomie 128 - 200 bpm. Razem z QFactorem tworzą HQ Project.


We Love Trance Club Edition 006
Sobota 12.05.2012
Reset Club

Poznań, ul. Bóżnicza 5
Start 20:00
Wstęp 10 ZŁ

Zapraszamy również na stronę wydarzenia na facebooku:

www.facebook.com/events/394455217240344/

MAPA DOJAZDU:

 

 

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie