Newsy

PIERWSI ARTYŚCI NA MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
  Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie si...

Czytaj wiecej

Audioriver ogłasza datę 16. edycji festiwalu!
    Organizatorzy jednego z największych wydarzeń w Polsce oficjalnie zapowiadają powrót festiwalowych emocji w 2023 roku. 16. odsłona Audioriver zo...

Czytaj wiecej

Undercity 4 - znamy pełny skład!
Święto muzyki elektronicznej, czyli festiwal Undercity przedstawia pełen program 4. edycji, a w nim m.in.: Anna, Reinier Zonneveld, Anetha, Charlie ...

Czytaj wiecej

Rebels Never Die, czyli Hardwell powraca do Polski!
Rebels Never Die, czyli Hardwell powraca do Polski! Holenderski DJ wystąpi już 12 listopada w łódzkiej Atlas Arenie w ramach światowej trasy koncert...

Czytaj wiecej

Masked Wolf, Armand Van Helden, Elderbrook, Claptone i inni dołączają do lineupu Fest Festivalu 2022
Armand Van Helden - prekursor house’u, DJ, producent, zdobywca Grammy, ikona muzyki elektronicznej i współzałożyciel duetu Duck Sauce już w sierpniu...

Czytaj wiecej

Piąte ogłoszenie artystów Audioriver 2022!
Znamy kolejnych wykonawców, którzy w tym roku wystąpią na jednym z najważniejszych polskich festiwali muzycznych. Do ogłoszonych wcześniej gwiazd, ...

Czytaj wiecej

PIERWSI ARTYŚCI NA MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
PIERWSI ARTYŚCI NA MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Audioriver ogłasza datę 16. edycji festiwalu!
Audioriver ogłasza datę 16. edycji festiwalu!
Undercity 4 - znamy pełny skład!
Undercity 4 - znamy pełny skład!
Rebels Never Die, czyli Hardwell powraca do Polski!
Rebels Never Die, czyli Hardwell powraca do Polski!
Masked Wolf, Armand Van Helden, Elderbrook, Claptone i inni dołączają do lineupu Fest Festivalu 2022
Masked Wolf, Armand Van Helden, Elderbrook, Claptone i inni dołączają do lineupu Fest Festivalu 2022
Piąte ogłoszenie artystów Audioriver 2022!
Piąte ogłoszenie artystów Audioriver 2022!

Imprezy

Brak nadchodzących wydarzeń!

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

02.06.2012 Piramusic Event

известные картины и новости из мира искусства

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków mocnych bitów, wzniosłych melodii oraz wykwintnego klimatu 2-go czerwca na wspaniałą imprezę do Wigwamu w Zdroju. Owym wydarzeniem będzie nowy projekt muzyczny o nazwie "Piramusic Event".

Bardzo ogromnym zain...teresowaniem cieszyła się w tym samym miejscu impreza kończąca wakacje, czyli "Holidays Ending Party". Wspaniała oprawa wizualna jak i nagłośnienie przeszło Wasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki pozytywnym opiniom, jak i ciągłymi pytaniami kiedy odbędzie się kolejna edycja - właśnie teraz odpowiadamy na to pytanie. Już 2-go czerwca w okolicach Grodziska Wlkp. za sprawą Joker's Teamu oraz wszystkich zaangażowanych w tym ludzi, nastąpi kolejna muzyczna rewolucja na skalę krajową.

"Piramusic Event" to połączenie wizualnego spektaklu, wraz z niesamowitym nagłośnieniem za sprawą firmy Master Sound. Wychodzimy na przeciw wymaganiom klubowiczów, którzy nie są zamknięci w jednym gatunku muzycznym. Biorąc pod uwagę fakt, że na imprezie wystąpi aż tylu artystów, każdy z nich prezentuje zupełnie inny styl oraz gatunek muzyczny. Począwszy od muzyki House, Tech-House, Progressive House, Electro-House kończąć na cięższych klimatach Minimal, Techno oraz Trance.

O tym, że imprezy w tym miejscu są wyjątkowe pod każdym względem, przekonał się nie jeden z Was. Piękne położenie oraz bezpośredni kontakt z naturą dodaje niesamowitego klimatu całemu wydarzeniu. Nad bezpieczeństwem będą czuwali ludzie odpowiednio do tego wykwalifikowani.

Główną gwiazdą wieczoru będzie SKYTECH (Coldharbour Recordings), przez wielu nazywany uczniem Markusa Schulza czyli jednego z najlepszych, jak nie najlepszego dj'a oraz producenta na świecie !

Pozostałymi artystami wypełniającymi line up imprezy są: Tralien (Squared Away/ Global Gathering), Rafuss (Music Fortress, Melodic Sea), Maikez (Beatsplit/ Czarna Owca, Balzac Resident), Flip&Flap (Joker's Team), delVEGas (Joker's Team), ArTrance (Sudety Sound/Joker's Team), Sandro van Niel (Vortek Records/Joker's Team).


Info o artystach:- Skytech
Mateusz Dziewulski pochodzący z Olsztyna. Produkcją muzyki zajmował się wraz z bratem od 2002 roku, od tamtej pory zdobył cenne doświadczenia szukając swojego miejsca w różnych gatinkach muzyki elektronicznej. Pierwszy release to uplifthingowa EPka "From the Sea" wydana nakłądem Conspiracy Recordings, które należy do do cennionego dj'a oraz producenta Johna O'Bira.
Wszystko jednak na dobre zaczęło się w 2007 roku. Szukając nowych rozwiązań dla swoich produkcji sięgnął do brzmień electro i progressive. Pod wpływem nowych inspiracji, stworzył wraz z bratem Julianem "Floating Clouds", które przykuło uwagę samego Markusa Schulza i ukazał się na EPce "Coldharbour Selection", a następnie nakładem głównego labelu Armady. Od tego czasu ma na swoim koncie masę wydawnictw własnego autorstwa oraz remixów dla szerokiej gamy artystów (m.in. John O Callaghan, Ahkhen, Oceania, Dereck Recay, Kiholm, Bissen, Marc Vedo i wielu innych), w tym także wydawnictwa na płytach CD i winylach. Oprócz flagowego aliasu SKYTECH działa pod pseudonimami artystycznymi takimi jak : Anguilla Project, Project Logical czy Star Industry. Przez okres 5 lat zdążył wraz z bratem stworzyć numery, które wielokrotnie były grane przez światową czołówkę dj'ską. Największy przełom nastąpił jednakże kiedy Skytech zaczął wspołpracować z legendarnym Markusem Schulzem, kiedy to jej uwiecznieniem było umieszczenie ich utworu na kompilacji Toronto - znalazł się tam utwór "Cardboard Box". Poczynając od 2007 roku wraz z bratem Julianem, Mateusz wydał wiele utworów przez co ich dyskografia wygląda bardzo imponująco. Ich wydawnictwa w zagranicznych labelach często spotykały się z aprobatą dj'skiego świata, w tym nawet tak znanych gwiazd jak Armin Van Buuren, Dj Shah, Ferry Corsten, John Askew i wielu, wielu innych. Już w 2008 roku zaliczyli bardzo udane występy w Polsce i poza jej granicami. Podczas występów w swoich setach Skytech umieszcza różne odmiany Trancu i nie tylko. Z reguły zaczyna głębokimi progressywnymi brzmieniami, kończąc na energicznym tech-trancowym uderzeniu. Skytech największy nacisk kładzie na kontakt z publiką, stara się wręcz bawić razem z klubowiczami - potęguje to jeszcze bardziej pozytywne wrażenie z jego występu.
Warto także wspomnieć iż Skytech występowali także w 2011 roku na Sunrise Festival w Kołobrzegu. Ich utwory: Comet, Sirens, Intensity, Rocket Science, Cardboard Box i wiele innych remixów, są po dziś dzień grane przez Paula Van Dyka, Armina Van Buurena, Markusa Schulza i wielu innych wspaniałych producentów na całym świecie.


- Tralien
Piotr Kaliszewski, występujący pod pseudonimem Tralien urodził się 26 grudnia 1988r. w Poznaniu. Muzyka w jego życiu zawsze odgrywała kluczową rolę, to ona go inspirowała, a także napędzała do dalszego jej zgłębiania. Silne zainteresowanie muzyką elektroniczną przejawiło się w chęć dostrzeżenia na żywo techniki didżejów. To właśnie był moment kulminacyjny, kiedy to wytworzyła się w nim chęć nie tylko słuchania, ale także tworzenia swoich unikalnych kompilacji. Wyposażył się więc w profesjonalny sprzęt i rozpoczął żmudny trening. Ciężkie godziny pracy zostały dostrzeżone przez osoby z branży, które postanowiły z nim współpracować. Dzięki temu miał okazję wystąpić w kilkunastu polskich klubach, między innymi w poznańskim SQ, Eskulapie, Blueberry, Cafe Mięsnej, Cute czy też IQ, które stanowią dla niego pewien wyznacznik jakości. Nie tylko kluby stanęły przed nim otworem, w czerwcu 2010r. miał okazje wystąpić na polskiej edycji Global Gathering, największego festiwalu muzyki elektronicznej na świecie. To wszystko przypieczętowało współpracę z agencją bookingową Squared Away, która od 2009 roku reprezentuje artystę, a także kooperację z poznańskim środowiskiem studenckim (występy na Stadionie AZS - Juwenalia 2011 oraz w poznańskiej Arenie w 2010). Z ostatnich osiągnięć warto wspomnieć również o rezydenturze na konkursie DJ`skim „START A PARTY DJ CONTEST”, czy też zwycięskim secie w konkursie radia CZWÓRKA - Audioriver 2011. Style muzyczne jakimi przebiegle manipuluje to głównie techno, techhouse oraz minimal, w ostatnim czasie świetnie odnajduje się również w lżejszych beatach muzyki house. Na chwilę obecną swoje zainteresowania skierował w kierunku swojej pierwszej autorskiej produkcji. Efekty tych prac usłyszeć będzie można już wkrótce.

- Rafuss
Rafał,24-letni poznaniak zakochany w muzyce elektronicznej a w szczególności muzyce trance'owej. Zaczynał w wieku szkoły podstawowej od muzyki rockowej, gotyckiej oraz tzw. muzyki czarnej. W wieku 15 lat zainteresował się muzyką elektroniczną a konkretnie muzyką house'ową. Jego pierwsze kroki związane z dj'ką zaczynały się od takich programów jak Traktor DJ Studio oraz eJay, ale to go nie zaspokajało, więc po pewnym czasie kupił konsolę do domowego użytku. W wieku 16 lat zaprzyjaźnił się z rezydentem 7th Heaven w Poznaniu - DJ'em Olejem i po dwóch latach stał się jednym z rezydentów klubu Zeppelin Hall obok DJ'a Visiona oraz DJ'a K-Seeda. Po upadku klubu ZH w czerwcu 2008 roku przestał zajmować się muzyką wolniejszą niż 130bpm, zaczął podróżować i odwiedzać jako klubowicz największe eventy w Polsce. Wraz z początkiem roku 2009 kupił bardziej profesjonalną konsolę, by trenować i rozwijać się jeśli chodzi o muzykę trance'ową.Nową inspirację dostał dzięki niektórym występom zagranicznych gwiazd w Polsce, które uwieczniał na zdjęciach publikowanych w sieci. Styl który aktualnie gra: trance, progressive, uplifting oraz muzykę trance'ową mieszaną z innymi stylami muzyki elektronicznej.

- Sandro van Niel
Urodzony 20 listopada 1988 roku. Obecnie rezydent klubu "Joker" w Grodzisku Wielkopolskim. Organizator wielu imprez klubowych jak i plenerowych. Dj charakteryzujący się niezwykłym stylem. Artysta nietuzinkowy, który z każdym kolejnym swoim występem pojawia się na ustach wielu klubowiczów.

Dj ten ma bardzo zróżnicowany styl - przez wielu jednak nazywany niezwykle oryginalnym. Zawsze gra to co lubi, to co obecnie drzemie mu w sercu i co najważniejsze zawsze podoba się to odbiorcom. Człowiek zdecydowanie stawiający na jakość, aniżeli ilość muzyki granej przez siebie. Gra głównie progresive trance , progressive house i wysublimowany tech-trance. Świetnie jednakże czuje się także grając muzykę tech-house czy techno. Potrafi niesamowicie wyczuć klimat panujący na parkiecie, jego występy nasączone są wysublimowanymi, głębokimi bitami i zawsze odpowiednio wyselekcjonowanymi trackami. Świetny kontakt z publiką sprawia, iż w pewnym sensie staje się showmanem, a każdy występ z jego udziałem jest wielką muzyczną przygodą.

Od dłuższego czasu producent muzyczny, mający podpisany kontrakt z wytwórnią Vortek Records z Kanady. Niesamowity człowiek, zawsze stawiajacy sobie wysoko poprzeczkę. Jego systematyczność, ciągłe dążenie do celów, realizacja marzeń oraz pasja - są życiowym mottem. Pomysłowość jaką prezentuje za konsolą, tworzy niespotykany klimat całego wydarzenia oraz miejsca w którym obecnie się znajduje. Potrafi błyskawicznie wprowadzić w trans swych odbiorców, co daje mu pełną satysfakcję i powoduje uczucie życiowego spełnienia.
- ArTrance
ArTrance - to polski DJ urodzony w 1988 roku . Arkadiusz Pakuła bo to on ukrywa się pod tym pseudonimem , muzyką interesuje się praktycznie od zawsze , gdyż to jego ojciec posiadał własną kapele , jednakże muzyke elektroniczą pokochał najbardziej . Trance stał się jego obsesją , poprostu zakochany w tym gatunku . Wraz z tą muzyką spróbował swoich sił w sztuce miksowania . Dzięki swoim umiejętnością został zaproszony w 2011 roku na główną scenę eventu Sudety Sound , w tym samym roku gościł również na Koncercie JaToGram na Nowotomyskim Jarmarku . DJ i organizator swoich imprez jak i mniejszych eventów , przy współpracy z renomowaną firmą MASTER SOUND . Zagrał z takimi artystami jak Inox , V_valdi , Carla Roca , Marco Saville , Mindfuckers , Quiz , P.A.BLO , David Biller , Sandro van Niel , Mike Deen , i wielu innych ... Obecnie rezydent klubu Joker w Grodzisku Wielkopolskim . Od kilku miesiecy pracuje na platwormie FL Studio tworzac swoje projekty muzyczne .- Flip & Flap
Humor połączyć z muzyka , dodać świeżość i zmiksować. Powstanie Flipa and Flap. To propozycja dla ludzi spragnionych czegoś nowego. Mowa tu dokładnie o dwóch zremixowanych osobowościach jakimi są Tomek (Thomas XIV) i Mikołaj(Mike Deen). Sam alias panów obrazuje ich poczucie humoru jak i ich rzeczywisty wygląd ;). Fascynacja muzyką skłoniła ich do połączenia sił. Kotłem, gdzie mieszają się składniki ich charakterów jest konsoleta. Wrzucają do niego swoje niecodzienne podejście do muzyki, humor i umiejętności, a jednocześnie dobrze przy tym się bawią. Flip and Flap to mieszanka soczystego skocznego tech house'u i energetycznego progressive house'u. Ich live acty to delikatnie dobrane dźwięki, oszczędne beaty połączone z mocnymi, wyrazistymi basami. Świeżość ich muzyki szybko przenosi się na parkiet tworząc niesamowity klimat, który ruszy do tańca niejednego nawet wybrednego klubowicza. Muzyczny smak tego duetu można było poczuć nieraz w poznańskich klubach takich jak : Amboseli, Terytorium, Broadway Bydgoszcz, Joker, Lunatic, Cute . Flip and Flap w dorobku mają wiele autorskich produkcji, w tym remix dla duetu Manteeno & Backlash. Ich sety to energetyczna dawka, która daje siłę na cała noc i na cały poranek. Tomek i Mikołaj doskonale uzupełniają się zupełnie tak jak filmowy Flip i Flap. Wybuchowa mieszanka składników, delikatnych, kwaśnych, ostrych, ale wszystko razem wymieszane tworzyło niezapomniany smak. Czas by ich spróbować .
- DelVegas
DJ/Producent pochodzący z okolic Poznania. Uzależniony od muzyki elektronicznej , od 2004 ściśle związany z muzyką elektroniczną, kiedy to wszystko zaczęło się na dobre...

Muzyka klubowa stała się elementem codzienności płynąca żyłami prosto do serca, która go inspiruje i napędza do dalszego jej zagłębiania do dziś. Ambicja i chęć poznania świata didżejów zaowocowała debiutem w legendarnym klubie Ekwador w Manieczkach na imprezie pt: "Tiddey B-day Party" w 2009. Laureat konkursu "B4 Sunrise Festival 2009" w Hotelu Sierosław niedaleko Poznania. Pozytywne nastawienie do świata , ciągłe szukanie inspiracji i chęć rozwoju ma wielki wpływ na prezentowane przez niego sety, energetyczne mieszkanki muzyki house i trance , electro skończywszy na delikatnych progressywnych bitach. To wszystko pokazuje z kim mamy do czynienia.

Pomysłodawca radiowych audycji "Trance is Our Mind" w radiu PURE.FM . Gościł w klubach takich jak: Ekwador (Manieczki), Tuba, Amboseli, Alcatraz , Czarna Owca , BE4, Broadway (Poznań), Hypnotic (Opalenica), Masarnia , Joker (Grodzisk Wlkp), Las Vegas (Śrem)...

W dzieciństwie niepozorny bachor, który za młodu mało się odzywa, wszystkich się wstydzi, a w przedszkolu nigdy nie chce jeść , dziś muzyczny smakosz z ambitnymi celami i szalonym life-stylem. Krzysiek zaprasza Was do jego muzyczne świata.

- Maikez
Wszystko zaczęło się od pasji i ciężkie pracy. Rezultat? Po długim okresie gościnnych występów, w maju 2009 roku obejmuje swoją pierwszą rezydenturę w klubie Tuba, która na ten czas była jednym z największych w Poznaniu. Jeszcze w tym samym roku zostaje rezydentem Amboseli, w którym pozostaje aż do zamknięcia w 2011 roku. W tym samym czasie zostaje rezydentem w dwóch innych poznańskich klubach - Balzac i Czarna Owca. Duża lista klubów, w których rezydował nie jest wszystkim czym może się pochwalić. Zagrał już w większości poznańskich klubów jak również w wielu innych klubach na terenie całej Polski. Na swoim koncie ma setki występów z wieloma uznanymi artystami. W swoich setach preferuje wszelkie odmiany muzyki house, jednak nie ogranicza się tylko do tego gatunku. "Imprezy z jego udziałem to nie tylko doskonała zabawa, ale również odkrywanie dotąd nieznanych przestrzeni muzycznego świata".

GRAŁ W: Heaven (Leszno), Buddha Bar (Poznań), Club 22 (Poznań), Face Club (Poznań), Amboseli (Poznań), Tuba (Poznań), Vanila (Bydgoszcz), Sonar (Drawski Młyn), SQ (Poznań), Bowling Rodło (Piła), Alcatraz (Poznań), Blue Note (Poznań), Eskulap (Poznań), Hypnotic (Opalenica), Shivaz (Poznań), Tokyo Underground (Poznań), Broadway (Poznań), Czarna Owca (Poznań), Imperium (Śrem), Shamrock (Poznań), Balzac (Poznań), Euforia (Księginki), Cute (Poznań), Deep (Poznań), Corner Pub/Colloquium Club (Poznań), Next (Kostrzyn Wlkp.), FBI (Poznań), Cafe Novowiejska (Poznań), Estadio (Poznań), IQ (Poznań), Cocon (Poznań), Bałtyk (Niechorze), Buena Vista (Poznań).


Piramusic Event

02.06.2012

Wigwam Zdroj / Koło Grodziska Wielkopolskiego

Start: 20:00

Wejście: 20:00

 

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie