Newsy

Nowa strona Mamry Festival, a na niej pierwsze oficjalne informacje w tym ceny biletów.
  Wczoraj (15.11) ruszyła nowa strona Mamry Festival. A na niej ceny biletów, ważne daty i informacje, a już jutro pierwsi artyści oraz program.

Czytaj wiecej

Smolna świętuje 5. urodziny mocnym 3-dniowym programem 
W nadchodzący i zamykający październik długi weekend, warszawski klub Smolna organizuje swoje piąte urodziny. Od 29 do 31 października zagrają tam m...

Czytaj wiecej

Undercity - będzie się działo!
Multimedialny festiwal Undercity prezentuje podzielony na dni, pełny program trzeciej edycji, który składa się z ponad 50 artystów

Czytaj wiecej

Zaskakująca data Mamry Festival!
To już pewne! Mamry Festival wraca na imprezową mapę polski po pandemicznej przerwie. Sprawdź, co jako fan muzyki elektronicznej powinieneś wiedzieć...

Czytaj wiecej

MAYDAY POLAND 2021
  MAYDAY Poland to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez muzyki elektronicznej w Polsce. Dzięki swojemu dziedzictwu, od 20 lat zna...

Czytaj wiecej

FEST Festival: Informacje organizacyjne
11 sierpnia startuje druga edycja Fest Festival w Parku Śląskim, która potrwa do 14 sierpnia. Na dziewięciu scenac...

Czytaj wiecej

Nowa strona Mamry Festival, a na niej pierwsze oficjalne informacje w tym ceny biletów.
Nowa strona Mamry Festival, a na niej pierwsze oficjalne informacje w tym ceny biletów.
Smolna świętuje 5. urodziny mocnym 3-dniowym programem 
Smolna świętuje 5. urodziny mocnym 3-dniowym programem 
Undercity - będzie się działo!
Undercity - będzie się działo!
Zaskakująca data Mamry Festival!
Zaskakująca data Mamry Festival!
MAYDAY POLAND 2021
MAYDAY POLAND 2021
FEST Festival: Informacje organizacyjne
FEST Festival: Informacje organizacyjne

Imprezy

Brak nadchodzących wydarzeń!

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

14.04.2012 - NRG1 Wrocław

известные картины и новости из мира искусства

Kwiecień w świecie polskich eventów od lat zarezerwowany jest dla bardzo ciekawych wydarzeń muzycznych. Do tej pory odbyły się w tym czasie tak ogromne projekty, jak: Godskitchen, A State of Trance czy Tiesto: Elements of Life.

14 kwietnia 2012 roku to data, która zmieni Wasze postrzeganie muzyki. Tego dnia do klubowego kalendarza eventów powróci legendarne NRG 1, które na początku nowego tysiąclecia zmieniło scenę muzyczną w Polsce i odbiło się głośnym echem wśród klubowiczów.

 

Powrót do początków, a początkiem była energia, z której zrodziło się wszystko inne. Teraz NRG1 z całą swoją siłą zelektryzuje Wrocław. Na jedną noc Hala Stulecia stanie się największym skupiskiem energii. Energii niepojętej i niemierzalnej w żaden sposób. My wydobędziemy ją z dźwięków i pokażemy Wam, jak ogromny potencjał tkwi w muzyce elektronicznej. Ta siła dotyka wszystkich zmysłów, przenika przez każdą najmniejszą komórkę ludzkiego organizmu. Można ją tylko poczuć, gdyż jest czymś nienamacalnym, nieuchwytnym, dlatego tak trudno ją zdefiniować. 14 kwietnia doświadczycie muzyczno-energetycznej ekstazy, która zwali Was z nóg. Pozytywna energia wypełni każdy zakątek Hali Stulecia i wyleje się na ulice miasta, aby przepełnić mocą muzyki wszystkich, którzy się z nią zetkną. O ogromną ilość pozytywnej energii zadbają:

 

W&W to jeden z czołowych duetów sceny trance’owej mający rzeszę wiernych fanów w Polsce. Willem i Wardt, którzy poznali się przypadkiem na jednym z największych klubowych eventów, od tej pory tworzą wspólnie brzmienia, które królują na parkietach. W ubiegłym roku spod ręki tej iście wybuchowej, holenderskiej mieszanki wyszedł dwupłytowy album „Impact”, który dzięki nowym produkcjom oraz remiksom największych hitów W&W osiągnął ogromny sukces. Utwór „Invasion” słuchacze z całego świata wybrali ich na hymn A State of Trance 550.

 

Arty to jedno z największych odkryć ostatnich lat! Swoją pierwszą EPkę „Vanila Sky” wydał, jako 19latek. Od tamtej pory obserwowało go kilka czołowych wytwórni muzycznych. Przełomem w jego karierze było podpisanie kontraktu z labelem Above&Beyond Anjunabeats, który wydaje jego produkcje. W 2011 z wskoczył z 78 na 25 miejsce rankingu DJ Magazine „Top 100 DJs”. Jego progresywne i za razem bigroomowe brzmienie można usłyszeć w setach największych gwiazd takich jak Armin van Buuren, Tiesto, Skrillex czy Swedish House Mafia, czyli artystów specjalizujących się w różnych odmianach muzyki elektronicznej. Jego największe„smashery” ostatnich miesięcy to „Around the World” , efekt współpracy z Matem Zo – „Rebound”, „Kate” oraz „Mozart” czy dosłownie „miażdżący” remix dla Dirty South.

 

Nicky Romero zafascynowany muzyką był od wczesnego dzieciństwa, kiedy to zaczynał swoją przygodę z perkusją. W środowisku klubowym zrobiło się o nim głośno, po wydaniu remixu „When Love Takes Over” dla Davida Guetty. „Romero sound” który słychać w każdej jego produkcji to oznaka niesamowicie bigroomowo brzmiącego house’u. Od tam tej pory powoli pnie się w górę występując na takich festiwalach jak Ultra Music Festival. Gdziekolwiek się pojawi rozgrzewa publiczność do maksimum. Ostatnie parkietowe „killery” od Nickiego to „Sliced”, „Camorra”, „Beta” , „Touoluse” czy wychodzący już w lutym „Genaration 303”!

 

Tom Novy - człowiek leganda, który swoją karierę muzyczną rozpoczął w połwie lat 90-tych kiedy to podpisał kontrakt z labelem Kosmo Records, który wydał jego pierwszy utwór „I House U”. Jego produkcje wielokrotnie pojawiały się na listach przebojów, a niektóre z nich np. „Your Body” czy „Without Your Love” stały się ponadczasowymi przebojami. Jego sety wypełnione są najwyższej klasy muzyką house, którą perfekcyjnie dostosowuje do miejsca w którym występuje!

 

Basto po raz pierwszy w Polsce! Artysta pojawił się na klubowej scenie muzycznej w roku 2009 i od tamtej pory uznawany jest za wielką nadzieje belgijskiej muzyki elektronicznej. Jego pierwsze utwory "Rock With You","Savior'" i "Kiss Yourself" odbiły się w środowisku dość szerokim echem i zainteresowały takie gwiazdy, jak Tiesto czy Armin van Buuren. W 2011 Basto podbijał listy przebojów najpierw produkcją „Gregory’s Theme” a następnie „Again and again”

 

Simon Patterson swoją karierę, jako DJ rozpoczął w roku 2000, jednak z muzyką związany był już wcześniej, wspierając m.in. Judge Jules’a. Popularność przyniósł mu projekt Dogzilla, w którym uczestniczył od 2003 do 2008 roku, później skupił się na karierze solowej. Simon Patterson był 28-ym DJ na świecie, wg. rankinku DJ Mag w 2010 roku. Jego produkcje i sety należą do tych najbardziej energetyzujących publikę. Autor wielu trance’owych perełek takich jak „Bulldozer” czy „Smack”. Znany również z bardzo ciekawych kolaboracji z Seanem Tyasem.


Gabriel&Dresden to duet którego nie trzeba przedstawiać żadnemu prawdziwemu fanatykowi muzyki klubowej. Wielki powrót legendarnej „marki”, która swoją współpracę rozpoczęła w roku 2001. „Tracking treasure down” czy ich projekt „Motorcycle” z utworem „As the rush comes” to kawałki, które przeszły już do historii EDM. Po krótkiej przerwie powracają w wielkim stylu! Spodziewajcie się dużego zaskoczenia!


Dwaj żywiołowi artyści skłonni do prowokacji w swojej twórczości zarówno na scenie jak i we wspólnie rozpoczętych projektach muzycznych. Brzmienia Simon & Fang nie można jednoznacznie kategoryzować, podpisując go konkretnym gatunkiem muzycznym. Zdecydowanie można jednak powiedzieć o nim „Bigroom sound”. W swoich setach sięgają po najróżniejsze odmiany house oraz nierzadko utwory wybiegające poza ten gatunek. Ich solowe kariery można było śledzić podczas takich imprezy jak Sensation, Tiesto Kaleidoscope World Tour, Global Gathering czy Godskitchen. Bardzo zbliżony gust i smak muzyczny oraz podobna wizja na występy live wykreowały pomysł na połączenie ich sił czego efektem jest rezydentura imprez „Pacha Ibiza comes to Poland”. Na swoim wspólnym koncie mają też występy podczas Dancetination czy I Love New Year 2011 oraz liczne performy w klubach.


14 kwietnia 2012 energia powróci – NRG1; Hala Stulecia, Wrocław.

Bilety w sprzedaży od 07.02.2012!!

 


Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie