Newsy

Sunrise Festival 2024
DATA, ARTYŚCI, TIMETABLE, LOKALIZACJA, INFORMACJE!

Czytaj wiecej

Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się...

Czytaj wiecej

Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
  Siódme ogłoszenie programowe nie odkrywa jeszcze wszystkich kart, ale dzięki niemu znamy już osoby występujące na głównych scenach imprezy w piąt...

Czytaj wiecej

FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
Nocny line-up FEST Festivalu 2023 stale się powiększa! Wśród 30 nowych nazwisk, które zasilą Kręgi Taneczne znajdą się m.in.: HI-LO, Cristobal Pesce...

Czytaj wiecej

INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
Przed nami już czwarta edycja Instytut Festival. W tym roku zaprosiliśmy wyjątkowych polskich artystów oraz zagraniczne gwiazdy muzyki elektroniczne...

Czytaj wiecej

KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w...

Czytaj wiecej

Sunrise Festival 2024
Sunrise Festival 2024
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

04.11.2011 - Melodic Sea

известные картины и новости из мира искусства

Już czwartego listopada odbędzie się kolejna edycja cyklu imprez z muzyką elektroniczną Melodic Sea - tym razem w Broadway Bowling & Club w Bydgoszczy. Podczas Melodic Sea w klubie Broadway będzie można usłyszeć artystów mających na koncie występy na najpopularniejszych eventach na świecie i Polsce, rezydentów klubów oraz artystów pochodzących z różnych agencji muzycznych, którzy reprezentują różnorodne style muzyki elektronicznej - od muzyki house'owej i technicznej aż do progresywnej oraz trance'owej.

Tego wieczoru dla wszystkich klubowiczów Broadwaya, organizatorzy wraz z właścicielami prócz bogatej muzycznej uczty przygotowali moc atrakcji i niespodzianek (cześć z nich będzie poniżej opisana natomiast część tak jak nazwa wskazuje - pozostanie niespodzianką do dnia imprezy).

To wszystko wraz z wizualizacjami, dużą ilością oświetlenia oraz wcześniej wspomnianymi stylami muzyki elektronicznej pozostawią pozytywny ślad w pamięci nie jednego klubowicza.

Tego niesamowitego wieczoru wystąpią artyści z różnych miast Polski, tacy jak:

- Next DJ

- Rafuss

- Aquatic Simon

- Bit Holder

- Flip & Flap

oraz rezydenci klubu Broadway:

- Blaise

- Poppy

- Morgan

Startujemy od 21:00 do białego rana !!

Uwaga !!!!!!

Dla wszystkich osób które zalogują się na stronie klubu w zakładce newsletter - prócz świeżych informacji oraz promocji z klubu będą wysyłane krótkie kody które zostaną przeczytane podczas imprezy i oznaczać będą wygraną. Nagrody są bardzo wartościowe a pula nagród wysoka - więc zapraszamy !!

Wystarczy się tylko zalogować w zakładce newsletter na stronie klubu - www.broadwayclub.eu oraz czekać za kodem.

DARMOWY AUTOBUS!!!

Plac Kościeleckich - Broadway: 21:00, 22:00, 23:00, 00:00

Broadway - Plac Kościeleckich: 1:30, 3:00

Info o artystach:

 

- Next DJ

Zakochany w muzyce od urodzenia, miłość do trance poczuł w wieku 17 lat. Dwa lata później ruszyła jego strona z przedpremierowymi newsami o wizytach zagranicznych djów w Polsce. W ciągu ponad dwuletniej działalności odnotowała blisko 200 tysięcy odwiedzin. Kolejnym krokiem był start serwisu WeLoveTrance.pl, który obecnie współpracuje z największymi polskimi agencjami muzycznymi i nie tylko.

Przygodę z graniem rozpoczął od gościnnych setów w radiach internetowych, następnie zajął się tworzeniem mashupów, których do dziś ma na koncie kilkadziesiąt. Z pomocą Aquatic Simona nauczył się miksować na prawdziwym sprzęcie i w pierwszy weekend 2008 roku zadebiutował na klubowej imprezie. W ciągu kilkunastu kolejnych miesięcy grał głównie w poznańskich klubach.


Czerwiec 2009 to miesiąc, w którym Next DJ po raz pierwszy zagrał na prestiżowym festiwalu GlobalGathering. Od tej pory miał okazję grać jeszcze na kolejnych dwóch edycjach tej imprezy, a także na Sensation, dwóch edycjach Trance Xplosion oraz After Party po Dniu w Parku z Arminem van Buurenem. Dołączył do MSM DJ’s Collective.


Jego mashupy można było usłyszeć w setach djów m.in. na: A State Of Trance 450, GlobalGathering, Nature One, Tiesto Club Show, I Love New Year oraz Godskitchen Urban Wave. Pojawiały się także w licznych rozgłośniach radiowych na całym świecie: BBC Radio 1, Digitally Imported, Sirius XM, Afterhours FM, Radio Eska, Planeta Poznań, RMI FM, Radio Elka. Wśród djów supportujących mashupy Macieja znaleźli się m.in.: Ferry Corsten (Corsten’s Countdown), Judge Jules (Weekend Warmup), Jorn van Deynhoven (A State Of Trance 450, A State Of Sundays), Menno de Jong (I Love New Year, Intuition Radio), Talla 2XLC (True To Trance, Addicted To Trance), Artento Divini, Orjan Nilsen, Temple One, Faruk Sabanci, Angel Ace, Cesar Lugo, Karybde & Scylla.


Od grudnia 2007 roku prowadzi audycję We Love Trance – po niecałych trzech latach przeniosła się do radia Planeta Poznań, gdzie można jej słuchać każdego tygodnia z piątku na sobotę od 2 do 3 w nocy. Next DJ prezentuje w niej to, co najlepsze w muzyce tech-trance, uplifting trance oraz progressive trance.

www.facebook.com/nextdjofficial

 

- Rafuss

Rafał, 23-letni poznaniak zakochany w muzyce elektronicznej a w szczególności muzyce trance'owej. Zaczynał w wieku szkoły podstawowej od muzyki rockowej, gotyckiej oraz tzw. muzyki czarnej. W wieku 15 lat zainteresował się muzyką elektroniczną a konkretnie muzyką house'ową. Jego pierwsze kroki związane z dj'ką zaczynały się od takich programów jak Traktor DJ Studio oraz eJay, ale to go nie zaspokajało, więc po pewnym czasie kupił konsolę do domowego użytku. W wieku 16 lat zaprzyjaźnił się z rezydentem 7th Heaven w Poznaniu - DJ'em Olejem i po dwóch latach stał się jednym z rezydentów klubu Zeppelin Hall obok DJ'a Visiona oraz DJ'a K-Seeda. Po upadku klubu ZH w czerwcu 2008 roku przestał zajmować się muzyką wolniejszą niż 130bpm, zaczął podróżować i odwiedzać jako klubowicz największe eventy w Polsce.

Wraz z początkiem roku 2009 kupił bardziej profesjonalną konsolę, by trenować i rozwijać się jeśli chodzi o muzykę trance'ową. Nową inspirację dostał dzięki niektórym występom zagranicznych gwiazd w Polsce, które uwieczniał na zdjęciach publikowanych w sieci. Styl który aktualnie gra: trance, progressive, uplifting oraz muzykę trance'ową mieszaną z innymi stylami muzyki elektronicznej.

www.myspace.com/djrafuss

 

- Aquatic Simon

To młody artysta z Poznania od najmłodszych lat pochłonięty magią elektronicznych dźwięków. W grudniu 2005 roku otrzymał szansę na rozwinięcie swoich skrzydeł w kierunku muzycznego świata artystycznego. Początkowo pracował za barem, jednak zawsze ciągnęło go do przekazywania muzyki ludziom. Dzięki ciężkiej pracy i samo kształcenia w sztuce miksowania osiągnął to czego zawsze pragnął. Przejście ze stanowiska barmana na stanowisko DJ-a rezydenta doprowadziło do tego, ze miksowanie muzyki traktuje jako sztukę i podchodzi do niej z wielkim szacunkiem, szanując przy tym innych artystów. Wracając do 2005 roku - od tego czasu bardzo intensywnie współpracuje z opalenickim klubem Lunatic, rozwijając i doskonaląc tam swoje umiejętności. Nie ulegając wpływom mediów i mas niezmiennie od samego początku utrzymuje swój energetyczny trance'owy styl.

Utwory, które umieszcza w swoich setach odzwierciedlają stan jego duszy i tylko od słuchacza zależy czy da się porwać w jego świat elektronicznych i melodycznych dźwięków. Jednak patrząc z perspektywy rezydenta klubu Lunatic - nie zawsze da się grać trance. Dlatego, jako rezydent, a także jako gość innych klubów zawsze stara się grać dla ludzi to czego oni pragną. House? Owszem, ale w sercu ZAWSZE Trance. W trakcie całej rezydentury w klubie Lunatic stanął za deckami z takimi artystami jak: Leon Bolier, Bart Claessen, Simon Patterson, Sean Tyas, Westbam, Mr Sam, Erwin Spitsbaard, Francesco Diaz, Hardy Hard, Martin Doorly, Svenson, Afrika Islam, John O'Callaghan, Nakadia, Jochen Miller, 4 Strings i inni. Preferowane gatunki: progressive trance/uplifting trance/tech-trance.

www.facebook.com/Aquatic-Simon

- Bit Holder

Piotr Słowiński (Bit Holder dawniej dj chemical) urodził się 1983r i mieszka do dziś w Poznaniu, swoją przygodę z muzyką rozpoczął ok. 12 lat temu. Wtedy to stawiał pierwsze kroki w tworzeniu utworów muzycznych. Po kilku latach zaczął realizować swoje marzenia jako DJ. Na początku grał w małych poznańskich klubach. Poznał tam doświadczonych dj`i z którymi miał później okazje grać w klubach w całej Polsce, jak np.: Ekwador, Antidotum, Spik, Eden, X-Club . W międzyczasie dostał propozycję grania w radiu internetowym "radioparty" gdzie do dziś można usłyszeć jego audycje na kanale HOUSE. Od grudnia 2005 do marca 2009 można było usłyszeć go na żywo w jednym z pod poznańskich klubów "Lunatic" (Obecnie "Hypnotic"), gdzie wspólnie obejmował rezydenturę z Aquatic Simon`em. Tam miał okazję zagrać z takimi gwiazdami jak: Westbam, Africa Islam, Mr. Sam, Ron van den Beuken, Hardy Hard, Sean Tyas, Nakadia, Lady Jane, John Hetmond, Simon Patterson, 4 Strings, Cj Stone, Marc van Linden, Jochen Miller, Leon Bolier, oraz całą rzeszą polskich dj`i. Obecnie zajmuje się głównie produkcją i remiksami a w między czasie gościnnie gra na różnych imprezach. Style muzyczne jakie można usłyszeć w jego setach to progressive, tech-house, minimal.

www.myspace.com/djchemical888

 

- Flip & Flap

Flip & Flap to stosunkowo dość młody duet na rynku muzycznym. Flip & Flap mowa tutaj o dwóch Panach Tomek i Mikołaj. Postanowili zrobić coś nowego , zabawnego i dobrego , ten alias może kojarzyć się dla wielu zabawnie, ale rzeczywiście obrazuje wygląd tych dwóch Panów .To dwóch ziomali znających się od długiego czasu, obydwaj zafascynowani muzyka postanowili połączyć siły, w nowym obrazie pod nazwa Flip and Flap co obrazuje ich poczucie humoru i podejście do muzyki. Flip & Flap to mieszanka soczystego skocznego tech house'u i energetycznego progressive house'u. W dorobku mają wiele swoich autorskich produkcji, a w tym remix dla duetu Manteeno & Backlash. Ich sety przepełnione są energetyczną dawką muzyki, nawzajem uzupełniają się doskonale tak jak filmowy Flip i Flap. Za konsolą nie są sobą, tworzą niesamowity klimat, który rusza to tańca nie jednego nawet wybrednego klubowicza .

www.myspace.com/mikedeenofficial

www.myspace.com/thomasxiv

 

- Blaise
Radek W. bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Bydgoszczy. Człowiek orkiestra, który swoją postawą za deckami elektryzuje
już od ponad 10 lat klubowiczow w całej Polsce. Swoją muzyczną ścieżkę rozpoczął już w 1996. Grając na wszelkich imprezach okolicznościowych oraz
odwiedzając kluby, Dzięki niezwykłemu zapałowi oraz perfekcyjności Blaise szybko wspinał się w klubowej hierarchii stając się jedną z ikon bydgoskiej
sceny klubowej. Od 2005 roku zadomowił się w największym juz nie istniejacym bydgoskim klubie - Vanila.Rownolegle rezydentora
wloclawskiego klubu Bravo jak i bydgoskiego Savoy-a. Ponadto można usłyszeć go w klubach całej polski.Wspolpraca z Terminalclub-Szubin oraz Sepolno
krajenskie.Rezydentura w 2 nadmorskich klubach a mianowicie Club Ara-Jastrzebia gora oraz Club California-Rewal . Wymienienie wszelkich
gwiazd, z którymi dzielił konsole pewnie zajęłoby kilka stron.Warto nadmienic iz od roku 2008 wspoldzieli projekt imprezy House Trance Mission
ktora przez 8 edycji (klubowych)zebrala zniwo ponad 10.000 uczestnikow.Rok 2010 to 2 eventy 1. EnTrance 2010 bydgoszcz . 2.TATW - Gdansk Zawsze
powtarza - najważniejsza jest rodzina i dom. Jego życiowe motto: "na konsolecie wesoło to również i na sali wesoło", a najważniejsi są ludzie i
tak naprawdę to oni kreują klimat w danym klubie.

www.myspace.com/djblaisepl

 

- Poppy

Bydgoski Dj i producent, naprawdę nazywa się Rafał Popielewski i znany jest również z projektu The Neighbours, który tworzy razem z DJ Monosystem.

Już w dzieciństwie przejawiał zainteresowanie muzyką, i od zawsze wiedział, że właśnie w tym kierunku będzie zmierzał. W wieku 15 lat rozpoczął swoją przygodę z muzyką elektroniczną która trwa do dzisiaj. To właśnie wtedy zaczął robić pierwsze sety, remixy oraz własne utwory. Przełomowym momentem był rok 2003, w którym został rezydentem w klubie o nazwie Kredens Pub. Od tamtej pory wypływał na coraz szersze wody i dzisiaj może poszczycić się występami w dziesiątkach klubów w całej Polsce a także zagranicą.

W swoich setach Rafał umiejętnie łączy to co sprawdzone z tym co świeże i popularne, dodając szczyptę eksperymentu. Ciągle pobrzmiewają w nich młodzieńcze fascynacje muzyką trance, które zdarza mu się przemycić na parkiet w dojrzalszej, progresywnej oprawie i przystępnym tempie. Z lubością podnosi ciśnienie słuchaczy ciepłym, hipnotycznym basem i „wiejącymi” na górze brzmieniami klawiszy. Lekkostrawne progresje akordów przeplatają się z coraz śmielej eksploatowanymi dźwiękami tech/mini, a nawet elektro, przy czym te występują już nie jako ciekawostka, a muzyczny rdzeń – co można usłyszeć w jego produkcjach.


- Morgan

Marian Trybs - ksywka Dj Morgan - Lat 48

Staż 27 lat za Dj-ką.

Weryfikacja MK i S 1985 - 1988 i przedłużona po kolejnym egzaminie 1988 - 1990.

Od 1990 roku członek Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki,którego Prezesem był Janusz Kondratowicz autor wielu niezapomnianych polskich przebojów. Od 2008 roku Stowarzyszenie zmieniło nazwę na DJ`s Union - Prezes Robert Sroczyński.

Praca w klubach:

1984 -85 Klub Studencki Cicibór

1985 - 1990 Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe Najlepszy w tym czasie klub w Poznaniu Klub Browar.

1990 - 91 Restauracja Klub Lewada w Poznaniu na Woli

1991 - 1994 Klub i Restauracja Casablanka - Oborniki Wlkp

1993 - 1997 Club Cafe Stones,Club Restauracja "U Mocnego",Klub Dąbrówka Poznań

1998 - 2003 Centrum Rekreacji Niku Poznań,Klub Jama Poznań,Nightclub Palladium Poznań,Dyskoteka "Raj" Poznań,

Klub Blue Box,

2003 - 2011 Centrum Rozrywki XL Bowling Bydgoszcz

2011 - Broadway Bowling&Club Bydgoszcz do dzisiaj.

Melodic Sea

 

04.11.11

Start: 21:00

Wejście: 10zł

Broadway Bowling & Club

ul. Pułaskiego 45

Bydgoszcz

 

Rezerwacje - 52 320 97 22

www.broadwayclub.eu

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie