Newsy

Sunrise Festival 2024
DATA, ARTYŚCI, TIMETABLE, LOKALIZACJA, INFORMACJE!

Czytaj wiecej

Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się...

Czytaj wiecej

Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
  Siódme ogłoszenie programowe nie odkrywa jeszcze wszystkich kart, ale dzięki niemu znamy już osoby występujące na głównych scenach imprezy w piąt...

Czytaj wiecej

FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
Nocny line-up FEST Festivalu 2023 stale się powiększa! Wśród 30 nowych nazwisk, które zasilą Kręgi Taneczne znajdą się m.in.: HI-LO, Cristobal Pesce...

Czytaj wiecej

INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
Przed nami już czwarta edycja Instytut Festival. W tym roku zaprosiliśmy wyjątkowych polskich artystów oraz zagraniczne gwiazdy muzyki elektroniczne...

Czytaj wiecej

KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w...

Czytaj wiecej

Sunrise Festival 2024
Sunrise Festival 2024
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

22.10.2011 - After Sunrise Festival 2011 - Klub Protector Ostrów Wielkopolski

известные картины и новости из мира искусства

Impreza: After Sunrise Festival 2011
Data Imprezy: 22 Października
Miejsce: ul. Staroprzygodzka 132, Ostrów WLKP
Start: Godzina 21:00

Lineup:

* Matush
* Jay Bae
* Diabllo
* Dj Krecik


Więcej informacji:
http://klubprotector.pl/

 

DJ Diabllo to polski rezydent urodzony 8 czerwca 1976 roku w Bydgoszczy. Tak naprawdę nazywa się Piotr Kunca. Jego ulubionymi gatunkami muzycznymi są: Hause, Trance oraz muzyka klubowa. Na stałe mieszka w rodzinnym mieście.
 
Od dziecka interesował się muzyką, choć nie stawiał ją na pierwszym miejscu. Początkowo podglądał doświadczonych DJ, a później starał się ich naśladować. Jednak od razu nie potrafił tak. Później po kilkukrotnym przypatrzeniu również nic to nie dało. W końcu Piotr postanowił, że sam wykreuje swój styl.
 
Początkowo grywał na mniejszych imprezach. Były to imprezy szkolne, urodziny. DJ Diabllo lubi pokazywać się publiczności. Podczas tych mniejszych imprez miał okazję wypracować swój styl i dołączyć do niego mikrofon. Wtedy to już mógł się nazwać prezenterem.
 
Swoją karierę na poważnie rozpoczął w 1992 roku. Początkowo grywał Disco lecz szybko zmienił gatunek na House i Trance. Później do tych gatunków dołączył wszystkie odmiany muzyki klubowej. Obecnie jednak nie ma oporów do żadnego gatunku. Potrafi zagrać wszystko.
 
DJ Diabllo jest bardzo znanym Dee Jay'em oraz jest bardzo doświadczony. Swoją muzyką potrafi każdego porwać do tańca. Wszyscy co się obijają w lożach jak tylko usłyszą muzykę Piotra, to wstają w sekundzie i idą na parkiet.

Jay Bae swoją przygodę z muzyką rozpoczął bardzo wcześnie, w wieku 10 lat zaczął interesować się szeroko pojętą muzyką elektroniczną, jednak to był dopiero początek. Przez wiele lat tak naprawdę szukał swojego stylu przebierając w najróżniejszych gatunkach. Swoje umiejętności DJ'skie zaczął zdobywać w 2001 roku, posługując się komputerem i różnego typu programami. Jednak nie dawało mu to pełnej satysfakcji, czuł pewien niedosyt. Dzięki uprzejmości znajomych DJ'i rozpoczął naukę na profesjonalnym sprzęcie DJ'skim, co zaowocowało występem w wielu klubach wielkopolski i nie tylko. Dzięki współpracy z DJ'em Krisem, był częstym gościem w klubie Ekwador, gdzie doskonalił swoje umiejętności, poznawał dogłębnie świat DJ'ski i poszerzał swoje horyzonty muzyczne. Jego kariera tak naprawdę dopiero się rozpoczyna, a to dzięki członkostwu w doborowej grupie DJ'ów MDT-Agency.

Jego zamiłowanie do trance'u powoduje, że utwory zmixowane w całość tworzą porywające do zabawy sety DJ'skie. Dzięki temu zyskał sobie wielu wiernych fanów, których nigdy nie brakuje jego występach. Aktualnie jest jednym z nielicznych polskich DJ'ów, korzystająch z najnowocześniejszego rozwiązania technicznego jakim jest Final Scratch 2.0 firmy Stanton. Z urządzenia tego korzystają takie sławy światowej sceny DJ'skiej, jak Paul Van Dyk czy Carl Cox. Swoje sety DJ'skie miał już okazje prezentować między innymi w klubach Extasy (Rogoźno), Stare Kino (Chodzież), Wox (Mierzyn), Forteca (Poznań), Gotham (Kościan), Ekwador (Manieczki), Rotterdam (Grodzisk Wlkp.), Klub Studio (Zielona Góra), Klub Skippens (Opole), 7th Heaven (Toruń), 7th Heaven (Poznań), Klub Sabat (Ryn), Klub Nemo (Piła), Klub Atom (Łomża), Klub Spik (Koronowo), Klub Orion (Mielno), Klub Airport (Czersk), Klub Manhattan (Bełchatów), Galaxy (Sopot), Kazamaty (Kołobrzeg) oraz wiele innych.

Jego największym sukcesem były występy na wielkiich eventach, takich jak enTrance 2004 (Bydgoszcz - Hala Łuczniczka), Welcome To... Amnesia Ibiza 2005 (Poznań - Malta), Sunrise Festival 2005 (Kołobrzeg - Amfiteatr) czy Independance 2005 (Poznań - Hala Arena i Szczecin - Hala MTS). Podczas krótkiej, ale jakże barwnej kariery DJ'skiej miał przyjemność zagrać z następującymi gwiazdami Judge Jules, Marco V, Marcel Woods, Markus Schulz, Johan Gielen, Kai Tracid, M.I.K.E., Chus Liberata, 4 Strings, Three Drives vs. DJ Ton T.B., Bas Van Veen, Signum, Rank 1, Brian Cross, Sam Sharp, DJ Jordan, John Van Dongen, Rene, Mark Norman, Randy Katana, DJ Shog, Peran Van Dijk, DJ S-Bass czy z wieloma innymi DJ'ami z całej Polski. Trudno jednoznacznie określić gatunek muzyczny jaki prezentuje w swoich setach, ale z całą pewnością wiodącym jest szeroko pojęty trance. Zawód DJ'a wymaga tego by być elastycznym i dopasowywać się do publiczności i to też czyni podczas swoich występów.

 

Matush stał się dzięki swojej osobowości, płynnej technice mixowania, wyjątkowej selekcji muzycznej oraz konsekwencji jednym z najbardziej docenionych DJ'ów na polskiej scenie klubowej, a dzięki sukcesom własnych produkcji zyskał respekt także jako producent i remixer w Polsce jak i zagranicą. Zaczynał w 1990 roku od funky i hip-hop zdobywając mistrzostwo Polski w scratch'u, co dało mu możliwość występu na mistrzostwach świata 1996 w Rimini we Włoszech. W połowie lat 90-ych zaczął stopniowo zmieniać swoje preferencje muzyczne w kierunku muzyki "house" grając na wielu cyklach oraz dużych imprezach promujących "kulturę klubową". Szybko stał się rezydentem kultowych już dzisiaj warszawskich klubów takich jak: Trend, Imperium Rytmu, H2O czy Klatka.

Intrygujący styl, komunikatywność oraz wieloletnie doświadczenie pozwala mu przechodzić muzycznie od funky przez energetyczne, pulsujące brzmienie house do progressive trance. Łatwość z jaką Matush radzi sobie ze zmianą miejsca i publiczności sprawia, że jest on dzisiaj jednym z najbardziej zapracowanych klubowych DJ'ów oraz występuje jako gwiazda z gwiazdami na większości dużych wydarzeń muzycznym w Polsce takich jak: Instytut Energetyki, Creamfields , Go Play!

Po wydaniu składanki Low Pressing Traxx , maxi singla "OFF -Limit EP" w 2001 roku powstał kolejny singiel "Latino Laif", który szybko, jako "power play" w Radiostacji oraz Viva Polska, został doceniony. Dyskografia wydanych plyt: "Low Pressing Trax" "12'' Off-Limits EP 001" "12'' Latino Laif" "It's a house (Miller CD)" "Edyta Górniak" Dumka na dwa serca" (matush mix)" "Magma" Aicha" (club remix)" "Rotary Opowieść (matush mix)" "Halina Frąckowiak" Sen" (matush club)" "Miennta" Kalejdoskop" (matush club)" "DJ Tocadisco "Nobody" (matush club)".

 

Nazywa się Marcin Walczak. Urodził się w Kaliszu, w mieście w którym obecnie mieszka. Miłość do muzyki i wszystkiego co jest z tym związane odziedziczył po swoim ojcu. On również angażował się w rożnego typu imprezy, począwszy od różnego rodzaju dancingów, a skończywszy na majówkach i weselach. On sam jednak szukał czegoś innego bardziej nowatorskiego i zgodnego z duchem czasu. Znalazł to stosunkowo szybko, bo w wieku 17 lat jego życie się odmieniło kiedy zaczął grać w pierwszym klubie, który nosił nazwę "Barbara i Bogumił". Jak wiadomo w latach dziewięćdziesiątych style muzyki klubowej typu trance, techno i house nie były jeszcze tak rozwinięte w naszym kraju jak są obecnie. DJ-e zabawiali publikę grając muzykę disco, dance, pop i wszelkie radiowe hity. Żeby sprawdzić się w tej roli musiał sięgać po to samo, jednak z upływem czasu to się zmieniało, ponieważ zawsze chciał zaskakiwać i promować nowe trendy. Pojawiły się nowe oferty gry, kolejne doświadczenia i nowe kluby. Wtedy już wiedział co w życiu chciałby robić i do czego zmierzał. Kolejnymi klubami w których grał były: "Prezydent 93", który wcześniej nazywał się "Black Jack". Następnie był klub, który istnieje do dziś "Night Klub" w hotelu Orbis-Prosna. W miarę upływu czasu, zainteresowanie jego osobą było większe. Potwierdzenie tego można znaleźć w dyskotece "Apollo" w Biskupicach koło Konina. Po wieloletnich doświadczeniach w 1996 roku, nastał najpiękniejszy moment w jego karierze, a mianowicie praca w sieci klubów dyskotekowych "Protector". Był rezydentem wielu klubów spod logo "Protector’a" począwszy od Wilkowyji, poprzez Tokary, Konary, Dobramyśl, aż do Ostrowa Wielkopolskiego. Z czasem rozwinęło się zainteresowanie na rynku muzyka "Klubowa", jednak inspiracja do wyboru tego gatunku był dla niego jeden jedyny i nie powtarzalny utwór, którym jest Faithless "Insomia". Od czasu, kiedy usłyszał tą produkcję, zaczął się rozwijać w tym kierunku, jednak jeszcze nie do końca. Kiedy został rezydentem klubu Protector w Ostrowie Wielkopolskim grał muzykę "klubową" czyli tak zwany club-house oraz w miarę możliwości techno i trance. Czas pokazał, że z wymienionych gatunków jednak styl "trance" przypadł jemu najbardziej do gustu więc zaczął się nim bardziej interesować. Tak już zostało, aż do obecnej chwili. W jego wieloletniej karierze pochwalić może się tym, że grał u boku takich gwiazd jak Ronski Speed, Kyau & Albert, CJ Stone, Ernesto vs Bastian, Stoneface & Terminal, Sander Van Doorn, Tiddey , Joy Kitikonti & Greg Access, Mark Norman, Ronald Van Gelderen, John O’Callaghan, Menno De Jong, Alien, Danzel, Kamil Polner, Eddie Sender, DJ Bounce, White Protector Tour - Dragon & Maxx, Marcel Woods, 4 Strings, Tiddey, Nenes, Nitrous Oxide, John Marks, Marc Van Linden, Greg Downey, Sanda Flyn , Angelo Mike, Michael Parsberg (Safri Duo), DJ Matys, Galen Behr, Mr. Sam, Peter Pain , Martin Roth, E-Craig, Jonas Steur, Ridgewalkers, Woody Van Eyden, Blank & Jones, Peran Van Dijk, Tiddey, Tomcraft, Randy Katana, Bad Habit Boys, DJ Boldy, DJ Krid-P, Niels De Vries, Yomanda, DR. Motte, Pedro Del Mar, Club Caviar, Alex MORPH, Westbam, Kaylab, The Matrix, Steve Murano, Ron Van Den Beuken, Svenson

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie