Newsy

Sunrise Festival 2024
DATA, ARTYŚCI, TIMETABLE, LOKALIZACJA, INFORMACJE!

Czytaj wiecej

Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się...

Czytaj wiecej

Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
  Siódme ogłoszenie programowe nie odkrywa jeszcze wszystkich kart, ale dzięki niemu znamy już osoby występujące na głównych scenach imprezy w piąt...

Czytaj wiecej

FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
Nocny line-up FEST Festivalu 2023 stale się powiększa! Wśród 30 nowych nazwisk, które zasilą Kręgi Taneczne znajdą się m.in.: HI-LO, Cristobal Pesce...

Czytaj wiecej

INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
Przed nami już czwarta edycja Instytut Festival. W tym roku zaprosiliśmy wyjątkowych polskich artystów oraz zagraniczne gwiazdy muzyki elektroniczne...

Czytaj wiecej

KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w...

Czytaj wiecej

Sunrise Festival 2024
Sunrise Festival 2024
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

27.08.2011 Holidays Finish with AfterhoursFM – Zakończenie wakacji w klubie Ekwador.

известные картины и новости из мира искусства

27.08.2011 Holidays Finish with AfterhoursFM – Zakończenie wakacji w klubie Ekwador.

Kochani klubowicze choć do zakończenia wakacji pozostało jeszcze trochę czasu, już dziś pragniemy zaprosić wszystkich na jedno z najciekawszych trance-owych wydarzeń w tym miejscu.

 

Wszyscy słuchacze oraz miłośnicy audycji pod szyldem Afterhours.FM wiedzą jakiej muzyki i profesjonalizmu przy realizacji swoich projektów mogą spodziewać się przy największej i najbardziej popularnej rozgłośni internetowej grającej dla was muzykę trance.Afterhours.FM jest najbardziej prestiżowym, a zarazem najmłodszym radiem internetowym promującym ekskluzywne audycje najlepszych trance dj’s na świecie. AH.FM organizuje „live broadcast'y” z takich muzycznych wydarzeń jak: ARMADA NIGHT, DIGITAL SOCIETY, COLDHARBOUR DAY, LUMINOSITY FESTIVAL A na zakończenie roku jedno z niebywałych wydarzeń! „Afterhours.fm- End Of The Year Countdown” ponad 300 najlepszych Trance dj’s przez dwa tygodnie, każdy z nich prezentuje dodatkowe godzinne show !

To właśnie z nimi klub Ekwador ma zaszczyt zaprezentować imprezę, którą będziecie mogli również odsłuchać niezależnie w jakim miejscu na ziemi się będziecie znajdować. Z naszej strony wypada nam zaprosić wszystkich klubowiczów którzy kochają trance na tą niesamowitą i nie powtarzalną noc do Manieczek bo to właśnie z 27 na 28 sierpnia odbędzie się impreza na którą czekało wielu klubowiczów.

Pod koniec sierpnia spotykamy się na muzycznej trance-owej uczcie, którą przygotowywaliśmy już bardzo długo. Line up , który chcemy Wam zaprezentować jest jednym z najgrubszych jakie od kilku lat szykowaliśmy Wam na zakończenie wakacji. W tym roku line up otwiera nazwisko, które od wielu lat było najczęściej wymienianie na wielu forach internetowych poświęconych line upom w klubie Ekwador. Uczestnik imprezy Sunrise Festival, najbardziej polubiany przez polską publiczność.

 

BRYAN KEARNEY, po raz pierwszy w klubie Ekwador. Zaczął DJ-owanie 5 lat temu i od tamtego czasu stał się bardzo popularny w całej Irlandii. Jego sety zawierają głównie utwory trancowe, jak i kawałki techno. Jego utwór, który skomponował wraz z O'Callaghanem "Exactly" został wybrany jednym z najlepszych na konferencji muzycznej w 2006 roku i został jednym z ulubionych Armina van Buurena, czy też Paula van Dyka. Uczestnik Sunrise Festival, uwielbiany przez Polską publiczność. Sami jesteśmy ciekawi jak Wam się spodoba jego występ w Ekwadorze.


Tego pana chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Label Armada oraz same nazwisko powodują iż i wielu klubowiczów pojawia się uśmiech na twarzy. To będzie jego debiut za deckami klubu Ekwador. Paul Webster w 2006 roku uzyskał natychmiastowe poparcie z rozgłośni radiowej i stworzył jego pierwszy show na tym radiu. Grał z wieloma wspaniałymi dj'ami sceny klubowej takimi jak "Paul Van Dyk" , "Tiesto" który stał się podstawą jego zestawu. Paul tworzył wiele wspaniałych produkcji  takich jak "Cutt Off", "Engaged" utwory zyskały wielką sławę a Paul coraz większą popularność i był zapraszany na coraz to większe eventy. Obecnie ten producent posiada dwa pobyty w Irlandii  w klubach "Lektrick" i "Trancelation". Traktował każdy nowy klub jako nowe doświadczenie a każdą publiczność jako nowych krytyków, a utwory mogły się podobać  ludziom czy też nie. To z Kolei nieustannie ewoluuje jego wieloaspektowe doświadczenie w dziedzinie trance. To właśnie te pobyty w tych różniących od siebie klubach zawsze traktował z powodzeniem i coraz większą popularnością, i przede wszystkim to, że pierwszy przeprowadził produkcję do wielu głównych marek clubbingu. Obecnie jest jednym z najbardziej szanowanych i podziwianych producentów, a na jego występach zawsze jest obszerne grono publiczności.

 

Kolejny artysta to Sebastian Sand. Ulubieniec klubowiczów Ekwadoru. Jego długa nieobecność była spowodowana intensywną pracą w studiu. Już podczas HF 2011 Sebastian zaprezentuje kilka swoich nowych produkcji. Występował na eventach w Anglii, Rosji oraz w Niemczech. Był kilkakrotnym reprezentantem Polski na festiwalu Creamfields. Jest także
jednym z rezydentów audycji Euphonic Sessions, gdzie miksuje dla słuchaczy poszukujących niebanalnych prog-tranceowych dźwięków. W 2007 roku supportował na głównej scenie samego ATB podczas widowiska "ATB In Concert 3 " w Poznańskiej hali arena. W 2009 roku poproszony przez Sony Music, zmiksował kompilację Global Gathering 2009, będącą oficjalną płytą promującą polska edycje tego znanego na całym świecie festiwalu. Brytyjski Dj MAG określa jego brzmienie jako "dziwaczne, działające na wyobraźnie, ale nade wszystko cholernie oryginalne "

 

 

 

Ostatnim artystom jest dobrze znany publiczności Ekwadoru – Marcel Kenenberg. Zwiedził wiele klubów w Polsce jak i za granicą. Prowadzi autorską audycję w radiu Afterhours.fm, które znajduje się w czołówce światowego rankingu muzyki elektronicznej! "The Follow Of Path" możemy słuchać co dwa tygodnie w czwartek o godz 16:00. Dzięki tej audycji zdobył swoich sympatyków na całym świecie! Grał między innymi w klubie Ekwador na imprezach: Amsterdam Dance Mission oraz New Energy, jak i także na Open Air - Exchange of Sound Festival, a jego sety cieszyły się ogromną aprobatą szalejącego tłumu. Energia, zgranie, dobór repertuaru, fantastyczny kontakt z publiką sprawiały, że każdy sympatyk trance, electro, progressive bez wątpienia przyjmował te emocje każdą cząstką siebie! Nie tylko Dj ale i początkowy producent. Milion pomysłów na minutę.
Wciąż pracuje nad nowymi produkcjami, które na pewno będziecie mogli już niebawem usłyszeć...
Niewątpliwym sukcesem tego młodego artysty, jest nawiązanie współpracy z irlandzką agencją artystyczną Planet Love która już zaowocowała występami na międzynarodowej scenie. Mimo swoich wielu już osiągnięć nie spoczywa na laurach, wciąż szuka nowych dróg, którymi podążać będzie w swej dalszej twórczości.

To nie koniec niespodzianek. Do line upu dołączają tacy artyści jak : Moorea Blur, Martin Maures, Oen Bearen, Rafuss, Maffy,KeyS, Sacha, REVEL, MdK, Jay Coxx, MDEEJAY, Quiz, Insane.

Czy marzenia się spełniają ? Czy Ekwador wciąż spełnia marzenia klubowiczów ? mamy nadzieję że tak i zaszczycicie nas po raz kolejny swoją liczną obecnością 27 sierpnia w Ekwadorze. Do zobaczenia.


Data imprezy

27.08.2011 Sobota

start godz. 21:00

koniec 5:00

 

bilety 20 PLN do 22:00 , po 22:00 25 PLN

 

Rezerwacje loży

Od Poniedziałku 22 Sierpnia

godz 12:00

Tel 516 39 29 39

 

Planeta FM

Codziennie Godz 19:00

Program Ekwador Time

90,6 oraz 99,4

 

Wejściówki do wygrania również na

4Fun.Tv

 

Bądź na bieżąco – wygrywaj wejściówki

Wyślij sms o treści Ekwador na numer 516392939.

Będziesz informowany na bieżąco o imprezach w Ekwadorze.

Bierzesz udział w losowaniu co imprezę darmowych wejściówek.

SMS wysyłasz raz ! więcej info na www.ekwador.com.pl/sms

Usługa darmowa, koszt wysłania sms według stawki operatora.

 

Autobusy z Poznania oraz Leszna

Info tel:693715512

 

Lokalizacja:

Klub Ekwador

Manieczki

Ul. Wybickiego

www.ekwador.com.pl

www.ekwador.com.pl/forum

www.ftb.pl

 

 

 

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie