Newsy

Masked Wolf, Armand Van Helden, Elderbrook, Claptone i inni dołączają do lineupu Fest Festivalu 2022
Armand Van Helden - prekursor house’u, DJ, producent, zdobywca Grammy, ikona muzyki elektronicznej i współzałożyciel duetu Duck Sauce już w sierpniu...

Czytaj wiecej

Piąte ogłoszenie artystów Audioriver 2022!
Znamy kolejnych wykonawców, którzy w tym roku wystąpią na jednym z najważniejszych polskich festiwali muzycznych. Do ogłoszonych wcześniej gwiazd, ...

Czytaj wiecej

DUBSTEP WKRACZA NA SUNRISE FESTIVAL!
Tego nie spodziewał się nikt! Z wielką dumą i ekscytacją prezentujemy zupełnie nowe muzyczne doznania. Ostatniego dnia naszych osiemnastych urodzin ...

Czytaj wiecej

Pięciu artystów dołącza do składu Sunrise Festival. Jest Trance & Progressive!
Pociąg z artystami Sunrise Festival 2022 rozpędza się na całego! Niecałe 4 miesiące przed startem imprezy włączamy piąty bieg i przyspieszamy z ogła...

Czytaj wiecej

Konferencja MDT: Wieści z Sunrise Festival
  W przyszłym tygodniu rusza machina Sunrise Festival. Ogłoszonych będzie wiele światowych gwiazd. Bileteria znów zostanie otwarta. Przed Wami jesz...

Czytaj wiecej

Ferry Corsten headlinerem Malta Garden Festival!
Poznaliśmy główną gwiazdę tegorocznej edycji Malta Garden Festival - Ferry Corsten!

Czytaj wiecej

Masked Wolf, Armand Van Helden, Elderbrook, Claptone i inni dołączają do lineupu Fest Festivalu 2022
Masked Wolf, Armand Van Helden, Elderbrook, Claptone i inni dołączają do lineupu Fest Festivalu 2022
Piąte ogłoszenie artystów Audioriver 2022!
Piąte ogłoszenie artystów Audioriver 2022!
DUBSTEP WKRACZA NA SUNRISE FESTIVAL!
DUBSTEP WKRACZA NA SUNRISE FESTIVAL!
Pięciu artystów dołącza do składu Sunrise Festival. Jest Trance & Progressive!
Pięciu artystów dołącza do składu Sunrise Festival. Jest Trance & Progressive!
Konferencja MDT: Wieści z Sunrise Festival
Konferencja MDT: Wieści z Sunrise Festival
Ferry Corsten headlinerem Malta Garden Festival!
Ferry Corsten headlinerem Malta Garden Festival!

Imprezy

Brak nadchodzących wydarzeń!

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

Mayday Poland "20 Years" 2019 Katowicki Spodek - BILETY, LINEUP

известные картины и новости из мира искусства

 

 20 lat temu w Polsce wszystko się zaczęło…

 

Muzyka elektroniczna „działała” w podziemiu. Imprezy organizowane były w klubach w Warszawie, Krakowie lub Szczecinie. Pojęcie „rave“ nie istniało. To wszystko zmieniło się 10. listopada 2000 r. - wraz z MAYDAY.

 

Pierwsza edycja MAYDAY była imprezą ponadczasową i nowatorską, stała się prekursorem dla sceny muzyki techno i wywarła niesamowite wrażenie: na olbrzymim parkiecie w katowickim Spodku 3.500 miłośników euforycznie przeżywało nowe brzmienie. Rok później MAYDAY gościło już dwukrotnie więcej fanów i utworzyło nową kulturę młodzieżową, która dla wielu stała się stylem życia a impreza MAYDAY w Polsce stała się ważną̨ częścią̨ historii muzyki techno.

Przez te wszystkie lata, przez katowicki Spodek przewinęło się dziesiątki tysięcy fanów. Przed nami 20-ty jubileusz MAYDAY! Nadszedł czas ponownie spotkać się z dawnymi idolami i poczuć ducha z początkowych edycji, który przeniknie przez mury Spodka! Zapraszamy w podróż naszym wehikułem czasu. Zaczarujcie chwile i ożywcie wspomnienia, bo te które przynoszą radość, zostają z nami na zawsze!

20 edycja to ważny moment, wielkie wyzwanie i ogromne przedsięwzięcie. Gwarantujemy muzyczne emocje, genialny Line Up, techniczną perfekcję, skumulowaną siłę laserów, światła i najlepszego dźwięku!

10 listopada w Katowicach, na 3 scenach wystąpią̨ najlepsi z najlepszych, legendarni i znani na całym świecie DJ’e, artyści z pierwszych edycji i nowatorskie Live Acty.    

Nie spoczniemy na laurach. Zastój to zawsze krok do tyłu. Chcemy spotykać się̨ z Wami na kolejnych edycjach MAYDAY w Polsce bo wspólnie jesteśmy architektami sukcesu, któremu na imię MAYDAY!

 

Wielkie Dwudziestolecie MAYDAY w Polsce!
To będzie epicki jubileusz! Obecność obowiązkowa!

Przed nami 20-sta edycja kultowej imprezy MAYDAY Poland w katowickim Spodku! Na trzech scenach ponownie zagości prawdziwe, soczyste i ponadczasowe Techno a instalacje świetlne, laserowe i ledowe wyzwolą prawdziwą eksplozję w waszych umysłach! Od 20-stu lat MAYDAY Poland pozostaje inne ale w centrum uwagi jest zawsze muzyka, pasja i niezwykły duch łączący kilkanaście tysięcy osób w Spodku. Bycie innym czyni nas niepowtarzalnym, czyni nas oryginałem wartym więcej niż kopie.

 


Line up:
Amelie Lens, Carla Roca, Cherry aka BreakNtune, Da Hool, DJ DAG, Dubfire, DUNE, Fatima Hajji, Felix Kröcher, GOGO, Jaco, JAM (Jam&Spoon), Joyhauser, Kai Tracid, King Brain, Len Faki, Marco Bailey, Milo Spykers, PETDuo, Regal, Sam Paganini, Siasia, Spartaque, Taucher, Tom Wax, Westbam

 

Amelie Lens

Największe objawienie na scenie elektronicznej ostatnich lat a obecnie jedna z najpopularniejszych DJ-ek i producentek na całym świecie. Finezja dla oczu, raj dla uszu!

 

Carla Roca

Polska Królowa technicznych dźwięków ponownie zawita do katowickiego Spodka aby obdarzyć Was niebiańskim bitem.

 

Cherry aka BreakNtune

Łączy House, Electro i Breakbeat i jest to dla niego banalnie proste. Przez lata wypracował swój autentyczny i wyjątkowy styl, który już nie raz prezentował w Spodku.

 

Da Hool

Prawdziwy dinozaur rave. Zaczynał gdy kultura techno jeszcze raczkowała i wielce prawdopodobne, że bez niego nie wyrosłaby na tak wielki ruch muzyczny.

 

DJ DAG

Jedyna taka osobowość w całym businessie DJ-skim. Wprawdzie chciał już przejść na "emeryturę" jednakże jego miłość do muzyki elektronicznej była silniejsza- na szczęście!

 

Dubfire

Jeden z bardziej kreatywnych Artystów na świecie, czterokrotnie nominowany do Nagrody Grammy. Jego dark house, techno oraz progressive house zagości w Spodku po raz pierwszy!

 

Dune

Pionier muzyki Happy Hardcore, od lat wierny swojej idei: muzyka elektroniczna jako treść życia. "Are You Ready to Fly"? Dokąd? Naturalnie w kierunku "Rainbow to the Stars"!

 

Fatima Hajji

Z wyglądu ładna i sympatyczna, pod względem muzycznym surowa i twarda. Techno dla wszystkich, którzy oczekują czegoś więcej!

 

Felix Kröcher

Jest gwarantem zestawiania dzięków pierwszej klasy. A ponieważ kocha Polskę, stał się dobrym i pewnym przyjacielem Mayday.

 

Friends of MAYDAY -live-

Friends of Mayday. Od 2000 roku punkt kulminacyjny nocy i moment, którego się nie zapomina. Powstańmy do odśpiewania hymnów: "MAYDAY, MAYDAY, MAYDAY"!

 

Gogo

Legenda Klubu Kanty Powraca! Oczaruje starych fanów i pozyska nowych, technologiczną harmonijnością i spójnością bitów.

 

Jaco

Na scenie od ponad dwóch dziesięcioleci. Był prowadzącym kultowy program "Club Rotation" i rezydentem w największych klubach. Czekamy w napięciu jakie klasyki nam zaprezentuje

 

Jam (Jam & Spoon)

Połowa kolektywu Jam & Spoon, Jam El Mar, to klasycznie wykształcony muzyk, a także producent. Tak duże doświadczenie mają tylko nieliczni!

 

Joyhauser

Surowe Techno z epickimi harmoniami i Imponujący arsenał mocnych uderzeń to główne składniki ich charakterystycznego brzmienia.

 

Kai Tracid

Legenda nurtu Acid Trance, reaktywuje w Spodku, stare dobre czasu Hardtrace-u.

 

King Brain

Pochodzenie z rodzinnego miasta Kraftwerk, zobowiązuje. Bądźcie gotowi na tętniące życiem Techno i dużą dawkę mocy!

 

Len Faki

Techno w czystej postaci! Twórca uniwersalnych, ekscytujących i nowatorskich setów i remixów. Rozwijając unikalne brzmienie, stworzył własny muzyczny świat.

 

Marco Bailey

Reprezentant międzynarodowej, najwyższej ligi klasycznych producentów Techno oraz Djów. Pełen energii, którą zaraża całą publiczność.

 

Milo Spykers

Najnowszy produkt eksportowy Belgii i odpowiedni człowiek dla Was. Kto podąży za jego wezwaniem, otrzyma najlepszej jakości Techno.

 

PETDuo

To wymarzona para pod względem prywatnym jak i muzycznym w biznesie Hardtechno. Oni wstrząsną Spodkiem! Uwielbiamy Petsów - ty też się nie opieraj!

 

Regal

Jeden z najbardziej ekscytujących talentów Techno ostatnich lat, choć status nowicjusza pozostawił za sobą już dawno. Jego maszynologia bitów doprowadzi was do euforii!

 

 

 

Sam Paganini

Czarodziej dźwięków. Niesamowicie wszechstronny DJ, producent i instrumentalista. Dzięki jego muzycznej wyobraźni, Spodek odleci!

 

Siasia

Ponownie pod kopułą Spodka. Jak na fali przemierza galaktyki, nabiera rozmachu, dodaje gazu i na nowo tworzy równowagę i harmonię przy zapierającym dech w piersiach tempie.

 

Spartaque

Utalentowany, popularny, wartościowy i tym samym, bookowany na całym świecie. Kiedy gra ten DJ pochodzący z Ukrainy, nie jest możliwe żeby stać spokojnie. Spróbujcie!

 

Taucher

Jego występy są pełne ekspresji a jego zagorzali fani uważają go za magika. Wyjątkowe miksujące zjawisko!

 

Tom Wax

Od zawsze wiodąca postać na niemieckiej scenie muzyki elektronicznej, inspirująca swoim unikalnym brzmieniem pomiędzy House & Techno.

 

Westbam

Prekursor muzyki Techno i jego gorliwy promotor. Wielki Artysta. Uwielbiany w Polsce i wyczekiwany od lat. Max, witamy ponownie na MAYDAY!

______________________________________________
Bilety standard & VIP: www.sklep.mayday.pl
#maydaypoland2019

 

 

 

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie