Newsy

Sunrise Festival 2024
DATA, ARTYŚCI, TIMETABLE, LOKALIZACJA, INFORMACJE!

Czytaj wiecej

Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się...

Czytaj wiecej

Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
  Siódme ogłoszenie programowe nie odkrywa jeszcze wszystkich kart, ale dzięki niemu znamy już osoby występujące na głównych scenach imprezy w piąt...

Czytaj wiecej

FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
Nocny line-up FEST Festivalu 2023 stale się powiększa! Wśród 30 nowych nazwisk, które zasilą Kręgi Taneczne znajdą się m.in.: HI-LO, Cristobal Pesce...

Czytaj wiecej

INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
Przed nami już czwarta edycja Instytut Festival. W tym roku zaprosiliśmy wyjątkowych polskich artystów oraz zagraniczne gwiazdy muzyki elektroniczne...

Czytaj wiecej

KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w...

Czytaj wiecej

Sunrise Festival 2024
Sunrise Festival 2024
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

14.05.2011 WE LOVE TRANCE CLUB EDITION 001 – NEXT DJ’S NAME DAY BASH

известные картины и новости из мира искусства

WE LOVE TRANCE CLUB EDITION 001 – NEXT DJ’S NAME DAY BASH


Przed kilkoma laty Poznań był nazywany transową stolicą Polski. Obecnie sytuacja zmieniła się bardzo mocno i dla miłośników tego gatunku pozostają jedynie duże eventy, imprezy w innych miastach lub... audycje radiowe w Planecie Poznań. Jedną z nich jest „We Love Trance”, prowadzona już od ponad trzech lat przez mieszkańca stolicy wielkopolski – Next DJ’a. Każdego tygodnia, od 2:00 do 3:00 w nocy z piątku na sobotę prezentuje najnowsze i najciekawsze produkcje, remiksy i mashupy.

 

 

 

Maciej obchodzi w sobotę 14 maja imieniny – jest to idealna okazja na organizację pierwszej klubowej edycji „We Love Trance”. Lokalizacją imprezy jest poznański Fort Colomb, mieszczący się przy parku imienia Karola Marcinkowskiego (pomiędzy dworcem PKS a  dworcem PKP). W ciągu siedmiu godzin, począwszy od 20:00 sety zaprezentują zaproszeni goście, którzy podobnie jak Next DJ, są zakochani w muzyce trance od wielu lat.

 

 

Wsród nich dwóch byłych rezydentów wielkopolskich klubów – Aquatic Simon oraz Rafuss; duet Static Skies, który grał m.in. na Trance Xplosion 2011, a ich produkcje supportowane są przez takie gwiazdy jak Aly & Fila; mieszkaniec Polkowic – In2Vision, który po kilku latach gry w internetowych radiach, od ubiegłego roku pojawia się także za konsoletą klubowych imprez w różnych częściach kraju. Nie zabraknie także specjalnego, dwugodzinnego seta solenizanta, który już teraz zaprasza wszystkich miłośników trance na „Next DJ’s Name Day Bash”!

 

 

Kochasz trance?

Brakuje Tobie tego gatunku na imprezach w Poznaniu?

Zaznacz w kalendarzu datę 14.05.2011 i wpadnij ze znajomymi już o 20:00 do Fortu Colomb na „We Love Trance Club Edition: Next DJ’s Name Day Bash” – niech muzyka nas łączy!

WSTĘP BEZPŁATNY!

 

NEXT DJ

Urodził się w 1986 roku w Poznaniu. Muzyki trance na dobre zaczął słuchać w okolicach 2003 roku. Od 2005 roku zajął się stroną, na której umieszczał często jako pierwszy w Polsce informacje o planowanych dużych imprezach i wizytach zagranicznych djów. W 2006 roku po raz pierwszy umieścił w internecie swoje sety, w których dominowała twórczość Armina van Buurena i Seana Tyasa. Został zaproszony do radia RMI FM, do udziału w audycji Interclub, której temat przewodni brzmiał "Muzyka klubowa całym moim życiem". Najbardziej przełomowym rokiem okazał się 2007. Wtedy spontanicznie powstał pseudonim Next DJ. Maciej zainteresował się tworzeniem mashupów, które dotychczas można było usłyszeć w takich stacjach radiowych, jak BBC Radio 1, DI.FM, AH.FM, RMI FM, Radio Eska, Planeta Poznań czy Radio Elka. Pojawiały się również w setach djów podczas festiwali Global Gathering, Nature One oraz A State of Trance 450, Tiesto Club Show, I Love New Year i Godskitchen Urban Wave.


Z pomocą Aquatic Simona zaczął ćwiczyć grę na profesjonalnym sprzęcie. Na początku 2008 roku zagrał pierwszego oficjalnego seta w klubie. Kilka miesięcy później wystartował WeLoveTrance.pl - nowy serwis klubowy jego autorstwa. W 2009 roku spełniło się jedno z jego marzeń - występ na dużym evencie. Zagrał na scenie Godskitchen Trance Arena festiwalu Global Gathering. Wygrał także konkurs na najlepszego seta i wystąpił na Amsterdam Dance Mission. Można go było usłyszeć również na oficjalnym after party po imprezie Dzień w Parku z Arminem van Buurenem oraz na czwartej polskiej edycji Sensation. Kolejny rok to między innymi dołączenie do MSM DJ's Collective oraz występy na Trance Xplosion i ponownie na Global Gathering.


Przez dwa lata mieszankę wszystkich rodzajów trance Next DJ serwował co tydzień w autorskiej audycji "We Love Trance Radio Show", nadawanej w radiu internetowym. Od września 2010 roku audycja pojawia się każdego tygodnia z piątku na sobotę o północy w radiu Planeta Poznań. Jego mashup "Between RAMsterdam" dwukrotnie tydzień po tygodniu, w brytyjskim BBC Radio 1 zaprezentował Judge Jules; Jorn van Deynhoven zagrał go podczas polskiego wydania A State of Trance 450 we Wrocławiu transmitowanego na żywo w blisko 30 krajach, a Menno de Jong na I Love New Year. Kolejny mashup "Hand" usłyszeć można było m.in. w audycji Corsten's Countdown oraz A State of Sundays. Na liście djów supportujących jego mashupy są również Talla 2XLC, Orjan Nilsen, Paul Gibson, Faruk Sabanci i wielu innych. Oprócz zamiłowania do muzyki trance, Maciej tym razem pod pseudonimem Heart2Hard zagrał na siedmiu edycjach imprezy Go Hard or Go Home hardstylowe sety w leszczyńskim Relaksie oraz poznańskiej Tubie i Resecie. Plany na przyszłość to przede wszystkim produkcja muzyki.

www.welovetrance.pl/nextdj

 

AQUATIC SIMON

To młody artysta z Poznania od najmłodszych lat pochłonięty magią elektronicznych dźwięków. W grudniu 2005 roku otrzymał szansę na rozwinięcie swoich skrzydeł w kierunku muzycznego świata artystycznego. Początkowo pracował za barem, jednak zawsze ciągnęło go do przekazywania muzyki ludziom. Dzięki ciężkiej pracy i samo kształcenia w sztuce miksowania osiągnął to czego zawsze pragnął. Przejście ze stanowiska barmana na stanowisko DJ-a rezydenta doprowadziło do tego, ze miksowanie muzyki traktuje jako sztukę i podchodzi do niej z wielkim szacunkiem, szanując przy tym innych artystów. Wracając do 2005 roku - od tego czasu bardzo intensywnie współpracuje z opalenickim klubem Lunatic, rozwijając i doskonaląc tam swoje umiejętności. Nie ulegając wpływom mediów i mas niezmiennie od samego początku utrzymuje swój energetyczny trance’owy styl. Utwory, które umieszcza w swoich setach odzwierciedlają stan jego duszy i tylko od słuchacza zależy czy da się porwać w jego świat elektronicznych i melodycznych dźwięków. Jednak patrząc z perspektywy rezydenta klubu Lunatic - nie zawsze da się grać trance. Dlatego, jako rezydent, a także jako gość innych klubów zawsze stara się grać dla ludzi to czego oni pragną. House? Owszem, ale w sercu ZAWSZE Trance. W trakcie całej rezydentury w klubie Lunatic stanął za deckami z takimi artystami jak: Leon Bolier, Bart Claessen, Simon Patterson, Sean Tyas, Westbam, Mr Sam, Erwin Spitsbaard, Francesco Diaz, Hardy Hard, Martin Doorly, Svenson, Afrika Islam, John O'Callaghan, Nakadia, Jochen Miller, 4 Strings i inni. Preferowane gatunki: progressive trance/uplifting trance/tech-trance.

www.myspace.com/aquaticsimon

STATIC SKIES

Polski duet, który powoli zaczyna podbijać trance'owy rynek autorskimi produkcjami. Dwie indywidualności: jeden z nich ma na swoim koncie kilkanaście wydanych tracków m.in. w takich labelach jak: Vandit, Infrasonic, Blue Soho, Colorful, Well Mixed. Supportowali go wszyscy wielcy klubowego świata: Armin Van Buuren, Tiesto, Paul van Dyk, Above & Beyond, Aly & Fila, Menno De Jong, Sean Tyas, Claudia Cazacu, Onova, Ernesto vs Bastian. Jego produkcje przypadły do gustu tak mocno, że znalazł się na kilku kompilacjach, m.in. na VONYC SESSION 2009 pres. PAUL VAN DYK oraz HIGH CONTRAST pres. JOCHEN MILLER. Drugi natomiast ma za sobą liczne występy za konsoletami w całej Polsce. Był uczestnikiem taki eventów jak: Sensation 2009, Tiesto Club Show, Global Gathering Polska 2008/2009, RMI Trance Xplosion 2008/2009, Dancetination: Dream Space, Creamfields 08, ATB in Concert 3. Miał okazje zagrać u boku takich gwiazd jak: Tiesto, Kyau and Albert, ATB, Sean Tyas, Leon Bolier, Stoneface & Terminal, Eddie Halliwell, Nenes, Menno de Jong czy Giuseppe Ottaviani. Jest także autorem dwupłytowego miksu, który został wydany nakładem SONY Music Polska.

Pierwszy z nich marzył o występach przed publiką, drugi natomiast o realizacji swoich muzycznych ambicji... Chęci obu były tak wielkie, że postanowili stworzyć nowy projekt. Projekt "Static Skies", który ma z góry określone zadanie: spełnienie muzycznych ambicji. Ale także przekazanie klubowiczom najskrytszych i najbardziej prawdziwych emocji, płynących z tracków tej dwójki polskich producentów.

www.staticskies.pl

RAFUSS

Rafał, 23-letni poznaniak zakochany w muzyce elektronicznej a w szczególności muzyce trance'owej. Zaczynał w wieku szkoły podstawowej od muzyki rockowej, gotyckiej oraz tzw. muzyki czarnej. W wieku 15 lat zainteresował się muzyką elektroniczną a konkretnie muzyką house'ową. Jego pierwsze kroki związane z dj'ką zaczynały się od takich programów jak Traktor DJ Studio oraz eJay, ale to go nie zaspokajało, więc po pewnym czasie kupił konsolę do domowego użytku. W wieku 16 lat zaprzyjaźnił się z rezydentem 7th Heaven w Poznaniu - DJ'em Olejem i po dwóch latach stał się jednym z rezydentów klubu Zeppelin Hall obok DJ'a Visiona oraz DJ'a K-Seeda. Po upadku klubu ZH w czerwcu 2008 roku przestał zajmować się muzyką wolniejszą niż 130bpm, zaczął podróżować i odwiedzać jako klubowicz największe eventy w Polsce. Wraz z początkiem roku 2009 kupił bardziej profesjonalną konsolę, by trenować i rozwijać się jeśli chodzi o muzykę trance'ową. Nową inspirację dostał dzięki niektórym występom zagranicznych gwiazd w Polsce, które uwieczniał na zdjęciach publikowanych w sieci. Styl który aktualnie gra: trance, progressive, uplifting oraz muzykę trance'ową mieszaną z innymi stylami muzyki elektronicznej.

www.myspace.com/djrafuss

 

IN2VISION

Ma na imię Łukasz. Pochodzi z małego położonego na Dolnym Śląsku miasteczka. Jak podają źródła urodził się w roku 1985. Muzyką interesował się od najmłodszych lat, słuchając takich klasyków jak: Scooter, Brooklyn Bounce czy Sash! DJ'ką zaraził się w 2004 roku, na jednym z pierwszych polskich dużych eventów. Początkowo sety tworzył na znanych programach komputerowych typu Traktor DJ Studio, gdzie często przebierając w wielu gatunkach muzycznych, szukał swojego stylu. Poszukiwania nie trwały jednak dość długo. Szybko poczuł moc płynącą z trance'owej muzyki, w której bezgranicznie się zakochał. Rok 2008 to początek gry w radiach internetowych. Na początku były to gościnne sety w mniej lub bardziej znanych stacjach, czy tez w audycjach znajomych. Początek 2009 roku przyniósł pierwsze występy na żywo w pobliskich klubach i pubach. Aktualnie prowadzi swoją audycję "VISIONS" w każdy poniedziałek między 17:00 a 19:00 na falach www.radioftb.net, kanał TRANCE.

www.facebook.com/in2vision

 

We Love Trance Club Edition 001

Sobota 14.05.2011

Fort Colomb

Poznań, ul. Powstańców Wlkp. 5 (przy parku im. Karola Marcinkowskiego)

Start: 20.00

Wstęp: BEZPŁATNY

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie