Newsy

Sunrise Festival 2024
DATA, ARTYŚCI, TIMETABLE, LOKALIZACJA, INFORMACJE!

Czytaj wiecej

Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się...

Czytaj wiecej

Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
  Siódme ogłoszenie programowe nie odkrywa jeszcze wszystkich kart, ale dzięki niemu znamy już osoby występujące na głównych scenach imprezy w piąt...

Czytaj wiecej

FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
Nocny line-up FEST Festivalu 2023 stale się powiększa! Wśród 30 nowych nazwisk, które zasilą Kręgi Taneczne znajdą się m.in.: HI-LO, Cristobal Pesce...

Czytaj wiecej

INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
Przed nami już czwarta edycja Instytut Festival. W tym roku zaprosiliśmy wyjątkowych polskich artystów oraz zagraniczne gwiazdy muzyki elektroniczne...

Czytaj wiecej

KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w...

Czytaj wiecej

Sunrise Festival 2024
Sunrise Festival 2024
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

28.05.2011 Amsterdam Dance Mission 2011

известные картины и новости из мира искусства

 

 

 

Co roku pod koniec maja wszystkie drogi klubowiczów prowadzą na Amsterdam Dance Mission. Ostatnie miesiące klub Ekwador bardzo ciężko pracował nad tym aby w tym roku zaskoczyć Was jeszcze bardziej. Postanowiliśmy że ta impreza musi być wyjątkowa i z bogatym line upem, ale tak by cena biletu nie przekraczała możliwości naszych klientów. Przez ostatnie lata marka ADM kojarzyła się z kilkoma wyjątkowymi nazwiskami z zagranicy. Postanowiliśmy w tym roku zbudować w ten sam sposób line up na 2011.

 

28.05.2011

To właśnie 28 maja 2011 roku w Ekwadorze wszystkie granice zostaną przełamane. Zdajemy sobie sprawę, że poprzeczka jest już bardzo wysoko. Biorąc pod uwagę klubowe realia i możliwości samego klubu. Globalny kryzys odczuwają wszyscy organizatorzy. Widać to po cenach biletów na wszelakie eventy organizowane w Polsce. My zapraszamy Was na Amsterdam Dance Mission 2011 za jedyne 29zł (bilety dostępne na ftb.pl)

11 Edycja

Tegoroczna edycja Amsterdam Dance Mission będzie najpiękniejszym trance’owym wydarzeniem tego sezonu. To jedna z  największych produkcji Ekwadoru. Wszystkie sceny pomieszczą kolosalne ilości klubowiczów,a do tego jak zwykle odpalona zostanie powiększona letnia scena.

Letnia scena otrzyma własne, dodatkowe nagłośnienie, naświetlenie, a także specjalną aranżację i catering! Tego w Ekwadorze jeszcze nie widzieliście! Dla potrzeb imprezy stworzyliśmy 4 sceny, na których wystąpi czołówka polskich dj-ów i producentów muzyki elektronicznej zarówno trance, jak i house. Tej nocy wystąpi dla Was ponad 20 polskich artystów najbardziej pożądanych przez klubowiczów Ekwadoru a do tego 5 gości z zagranicy.

Ponad 20 Artysów

Aby ta impreza była waszym największym i najlepszym „Amsterdamem” zdecydowaliśmy się na dodatkowe nagłośnienie, wystrój, wizualizacje i lasery, które z jeszcze większą mocą wprowadzą tańczących klubowiczów w euforię i wspaniałą zabawę. Ekwador zadbał, aby tegoroczny Line-up był wydarzeniem sezonu.

 

 

 

Line Up otwierają Agnelli & Nelson, długo oczekiwani w Polsce.

Uczestnicy tegorocznego Luminosity w Amsterdamie.Ich klasyk z Ibizy - „El Nino”, pozwolił zdefiniować ducha całej imprezy na Balearach i zmienić rangę z DJ’ów z Irlandii na „Supergwiazdy”. Podczas gdy lista 30 najlepszych hitów UK i niezliczone odlotowe remiksy zapewniły, że para ta pozostaje spójna i synonimiczna z większością muzycznych endów klubowej muzyki! Robbie i Chris zremiksowali takie gwiazdy muzyki rockowej jak U2 czy muzyki tanecznej - Ferry Corsten i Armin van Buuren. Zaprezentowali się 6 razy jako goście na falach rozgłośni Radio 1 (włączając dwa ekskluzywne show NYE special) oraz pojawili się na liście Top of the Pops. Agnelli & Nelson wydają muzykę za pośrednictwem wytwórni Xtravaganza. Tworzą również pod innymi pseudonimami jak Afterburn i Cortez, Green Atlas, Quincey & Sonance oraz dla takich labelów jak Tsunami czy ID&T.

Ich kolejna produkcja - „Everyday”, która poszła w bardziej melodyjnym kierunku, ulokowała się na 17-stej pozycji Listy UK, podczas gdy ich kolejna produkcja „Embrace” weszła na 29 pozycję. W 2000 roku ukazał się ich debiutancki album „Hudson Street”, który prezentuje szeroki zakres wariacji muzycznych progressive i trance. Jeden z ich najpopularniejszych hitów – „Holding Onto Nothing” został wyróżniony przez Paula Oakenfolda i włączony do jego Tranceport i Paul van Dyka, który dodatkowo przeremiksował kawałek na własne potrzeby wytwórni Vandit. Irlandzki duet może pochwalić się występami w Stanach, Japonii oraz regularnie przemierza kontynent europejski. Również dwukrotnie pojawił się w Polsce podczas imprez RMI Trance X-plosion 2006 i Summer City with Ferry Corsten 2005, które odbyły się w Poznaniu. Robbie i Chris są reprezentowani w UK poprzez agencję Fresh DJ, a w formacie międzynarodowym przez Dance Therapy z Holandii.

 

 

Ten duet również można było usłyszeć podczas Luminosity w Amsterdamie.Muzyka, jaka tworzą według ich założenia ma połączyć innowacje, unikatowe brzmienie, energie i bezpośredni odbiór muzyki. Ich produkcje to pogranicze trance-u, dance-u, z niewielkim śladem mocniejszych, ciemniejszych brzmień. Nie jest to jednak styl depresyjny jak to określili twórcy w jednym z wywiadów. To bardziej połączenie melancholii i poszukiwania czegoś nieznanego. Efektem tego jest znany większości utwór „Dark Side of the Moon”, który prezentuje wszystkie te elementy.

Każdy, kto był na legendarnym juz koncercie Tiesto na Arnherm Gelredome w 2003 roku, powinien pamiętać, że pierwszym kawałkiem, jaki zagrał Tiesto był właśnie kawałek produkcji Ernesto vs. Bastiana. Tiesto nie jest jedynym, który upodobał sobie produkcje Ernesto vs. Bastiana. Armin van Buuren, Paul Oakenfold, Judge Jules, Pete Tong, Johan Gielen, Marco V to tylko nieliczni, którzy wielokrotnie posiadali w repertuarze utwory tego duetu. Lista państw, które odwiedzili stale się powiększa, można jednak wspomnieć, że gościli już w Kanadzie, Polsce (m.in. podczas imprez Sunrise with Ekwador 2005, Viva Beach Party 2005, FreeYourMind, Revolution 2006,Entrance 2011), na Ibizie, Malcie, w Wielkiej Brytanii, Niemczech i wielu, wielu innych. Podczas tegorocznego wydania imprezy Entrance w Bydgoszczy najlepiej przywitani przez polską publiczność. Znani z takich produkcji Thrill (Trance Energy 2008 Anthem), Killer Tone, Laserbrain, Hailing From New York, Every Inch A King .

Kolejną postacią której nie mogło zabraknąć na Amsterdam Dance Mission to oczywiście sam

Ron van den Beuken.

 

The Mystery, zdobyła przychylność takich DJ'ów jak Dave Pearce czy Johan Gielen. Utwór "The Mystery" został wydany w krajach takich jak Hiszpania, Południowa Afryka, Australia, Holandia, Kanada, Izrael i Japonia. Projekt ten zyskał dużą popularność wśród DJ'ów z całego świata. Dzięki temu dostał się na 75. miejsce najlepiej sprzedających się płyt na świecie. Następny track Ron'a "Devotion (all i even wanted)", dzięki współpracy z największymi DJ’ami Paul’em van Dijk, Armin’em van Buuren, Johan’em Gielen, Blank&Jones’em i Judge Jules’em, stał się kolejnym wielkim hitem. W 2003 roku wyszła jego nowa płyta "Timeless”, która podbiła kluby całej Europy, otwierając ostatecznie Ronowi drogę do międzynarodowej kariery. Po "Timeless" przyszła pora na produkcję "Overdrive". Track spodobał się przede wszystkim Tiesto, Marco V oraz Arminowi van Buuren, którzy często grywali go w swoich setach. Dzięki temu "Overdrive" stał się numerem jeden we wszystkich tanecznych listach przebojów! A rekord swój potwierdził utrzymując się 21 tygodni na liście Radio538 (najważniejsza rozgłośnia radiowa w Holandii). W koprodukcji z Sander'em van Doorn powstał track "Twister". Stał się on kolejnym numerem jeden na Duńskiej Liście Przebojów. Wkroczył także do Top 100 najlepiej sprzedających się singli na świecie, Top 30 Pepsi Charts oraz do Top 40 najlepiej sprzedających się płyt w Holandii. W nieco późniejszym czasie dokonał wraz z dobrze znanym Randy’m Kataną remixu "In silence". Po raz kolejny utwór jego produkcji powędrował jako numer jeden na duńską Dance Charts oraz Dance-smash prowadzoną w Radio538. Ron van den Beuken jako pierwszy producent wprowadził po raz czwarty w jednym roku swoje nagranie do czołówki hitów Dance-smash!

Kolejny utwór "Endless" zaowocował świetnie nagranym video oraz zorganizowaniem dużego festiwalu muzyki tanecznej w Polsce, zaś dzięki "Feelings" stał się w 2004 najbardziej rozchwytywanym producentem przez DJ'ów międzynarodowej sławy. Następnie, w ramach projektu Clokx stworzył "Tibet", zdobywając uznanie Radio ID&T Holland oraz Radio Sunshinelive Germany. W tym samym czasie pracował nad remiksami dla Quiksilver, G-Spott, 4 Strings, Sash, CRW, Blank&Jones, Macc Zimms, Katana, DJ Tatana, Nightlife oraz wielu innych. Niedawno zremiksował także "Fire" Ferry'ego Corsten'a. Jego ambicja i upór doprowadziły to tego, że w 2005 został zaliczony do trójki najlepszych producentów na świecie! W chwili obecnej podróżuje od Południowej Afryki, po kraje Europy aż do Meksyku, wspomagając DJ'i swoimi produkcjami. Stał się niezwykle popularny, a jego kariera w dalszym ciągu intensywnie się rozwija.

 

 

 

Melle Bakker to nowe odkrycie eden Utrechtu, miasta gdzie odbywa się Trance Energy ! Jego produkcje bardzo często sa supportowane przez Armina van Buurena czy Tiesto a także wielu innych znanych osobistości świata klubowego. Sam Benny Bennasi zwrócił się do niego o zremisowanie jego hitu Satisfaction a jego re-work Paula van Dyka był suportowany przez wiele miesięcy. W ubiegłym roku jego remix Kernkraft 400 był jednym z największych trackow w wielu traclistach, nawet sam Armin van Buuren określił go jako favourite track. Zaledwie 20 letni Melle wystąpił już z takimi gwiazdami jak: Eric Prydz, The Crookers, Cosmic Gate, Scot Project, Rank1, Jochen Miller, Sean Tyas, John O'Callaghan, DJ José, Johan Gielen, Mark Sherry, Yoji, Bas & Ram. Jego największe produkcje to: Reckless, The Attitude, Goomba, Tropical Shores, Odysseus and Devastate. Melle ma także swoja audycje w Deep FM gdzie w każdą środę przedstawia swoje propozycje muzyczne.

Młoda utalentowana a przede wszystkim świeża krew. Line upy klubu Ekwador zaskakują właśnie nowymi twarzami i to właśnie na takich artystów czeka się z największym zaciekawieniem, jak się pokażą, co zaprezentują i jak wypadną przez tak wymagającą publiką.

 

 

Line up zamyka młody ale jak niezwykle utalentowany duet z Liverpoolu MAC & Taylor.

Na swoim koncie już mają sporą liczbę remixów dla m.in. takich artystów jak Sander Van Doorn, Mark Sherry, Agnelli and Nelson, Eddie Halliwel. Szybko rozwijający się duet to na pewno duża dawka mocnego i świeżego trancu w Ekwadorze. Zapraszamy na oficjalną stronę duetu www.macandtaylor.com

Sprzedaż biletów na ADM2011 - ftb.pl w cenie 29 zł. Będzie to jedna i jedyna pula która będzie w obiegu do 15 maja. Po tym czasie bilety będzie można zakupić już tylko w kasach klubu Ekwador w cenie 29 zł przez pierwszą godzinę otwarcia. Później cena biletów może nie znacznie wzrosnąć.

 

 

Line up

Agnelli & Nelson

ERNESTO vs BASTIAN

RON van den BEUKEN

MAC & TAYLOR

SETRISE

Support :

Fafaq

Arctic Moon

Radi S & Well Live Act

Maiqel

Roberto Bedross

Diabllo

K3-Kathree

Jay Coxx

Chris Bee

Michel Thorn

Quiz

Insane

 

Data imprezy

28.05.2011 Sobota

start godz. 20:00

koniec 6:00

bilety 29 zł ftb.pl

w kasach klubu 29 zł *

* do 21:00

Rezerwacje loży

Od Poniedziałku 23 maja

godz 12:00

Tel 516 39 29 39

 

Planeta FM – oficjalny patronat

Codziennie Godz 19:00

Program Ekwador Time

90,6 oraz 99,4

Wejściówki do wygrania również na

4Fun.Tv

Bądź na bieżąco – wygrywaj wejściówki

Wyślij sms o treści Ekwador na numer 516392939.

Będziesz informowany na bieżąco o imprezach w Ekwadorze.

Bierzesz udział w losowaniu co imprezę darmowych wejściówek.

SMS wysyłasz raz ! więcej info na www.ekwador.com.pl/sms

Usługa darmowa, koszt wysłania sms według stawki operatora.

 

Autobusy z Poznania oraz Leszna

Info tel:693715512

 

Lokalizacja:

Klub Ekwador

Manieczki

Ul. Wybickiego

www.ekwador.com.pl

www.ekwador.com.pl/forum

www.ftb.pl

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie