Newsy

Sunrise Festival 2024
DATA, ARTYŚCI, TIMETABLE, LOKALIZACJA, INFORMACJE!

Czytaj wiecej

Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się...

Czytaj wiecej

Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
  Siódme ogłoszenie programowe nie odkrywa jeszcze wszystkich kart, ale dzięki niemu znamy już osoby występujące na głównych scenach imprezy w piąt...

Czytaj wiecej

FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
Nocny line-up FEST Festivalu 2023 stale się powiększa! Wśród 30 nowych nazwisk, które zasilą Kręgi Taneczne znajdą się m.in.: HI-LO, Cristobal Pesce...

Czytaj wiecej

INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
Przed nami już czwarta edycja Instytut Festival. W tym roku zaprosiliśmy wyjątkowych polskich artystów oraz zagraniczne gwiazdy muzyki elektroniczne...

Czytaj wiecej

KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w...

Czytaj wiecej

Sunrise Festival 2024
Sunrise Festival 2024
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

ElectroCity 9 - Lubiąż ( 15-16.08. 2014 )

известные картины и новости из мира искусства

Nazwa imprezy: ElectroCity 2014
Data imprezy: 15-16 Sierpień 2014
Lokalizacja: Lubiąż
Start: - brak - 
Cena: 
 

* 1 bilet – 129zł: ZAMÓW
* 4 bilety – 480zł: ZAMÓW
* Royal VIP – 600zł: ZAMÓW
* Pakiet konsumpcyjny FSOE350 - 150zł: ZAMÓW
* Royal VIP + Pakiet Konsumcyjny FSOE 350 – 700zł: ZAMÓW 

Szczegóły Royal VIP i Pakietu konsumpcyjnego FSOE 350: WEJDŹ 

Także za pośrednictwem WEJDŹ można zamawiać bilety na pole namiotowe, które zostanie zorganizowane po to, aby do maksimum ułatwić i uprzyjemnić Wam dwudniowe imprezowanie. 

Dostępnośc pola namiotowegpo: Od 14.08.2014 (czwartek) od godziny 17.00 do 17.08.14 (niedziela) do godziny 14.00.

Udogodnienia: Ogrodzony i oświetlony teren, Całodobowa ochrona, Punkt gastronomiczny z napojami i ciepłymi posiłkami, Węzeł sanitarny zapewniający prysznice i umywalki z gorącą wodą, Kontenery z toaletami, Boisko do piłki siatkowej, Basen, Depozyt (opcja dodatkowo płatna), Możliwość podłączenia urządzeń elektrycznych do prądu (opcja dodatkowo płatna), Oznakowane miejsce na namiot, Punkt medyczny, Obsługa pracowników TOI Camp.

Wydarzenie: ZOBACZ 


ELECTROCITY 9 - 2 DNI IMPREZY (1 DZIEŃ DARMOWY)

Agencja Soundtrade przygotowała dla Was w tym roku coś niesamowitego! Wspominali oni nie tak dawno na swoim Facebookowym fanpage o ciekawym ułożeniu wolnych dni, które pojawi się w sierpniu. Grzechem byłoby tego faktu nie wykorzystać i, uwaga, w tym roku Electrocity 9 stanowić będą dwie imprezy (15.08 i 16.08), a wstęp na jedną z nich będzie zupełnie DARMOWY! Oto szczegóły:

15.08 (piątek) - Electrocity 9 hosts Aly & Fila pres. Future Sound of Egypt 350 – WSTĘP DARMOWY

 

ElectroCity9

Sierpniowy, długi weekend od początku podsuwał nam wiele pomysłów na jego wykorzystanie. W końcu pojawił się ten jedyny, który bardzo szybko przeszedł do fazy realizacji. Poniżej informacje o biletach na Electrocity 9, wstępne informacje o polu namiotowym (specjalnie przygotowanym na dwudniowe imprezowanie) i oczywiście pełny line-up imprezy Electrocity hosts Aly & Fila pres. FSOE 350!

Electrocity 9

Jak zapowiadaliśmy wcześniej, właśnie w tym momencie rusza sprzedaż I puli biletów na tegoroczną edycję Electrocity, która odbędzie się 16 sierpnia 2014. Możecie je nabywać za pośrednictwem bileterii Ftb.pl w cenie 89 zł. Przypominamy, że ilość biletów I puli jest limitowana ilościowo i czasowo, zatem nie czekajcie do ostatniej chwili i dołączcie do grona tych, którzy w sierpniu pojawią się w pocysterskim opactwie w Lubiążu! Line-up Electrocity 9 zaczniemy publikować wkrótce.

Pole namiotowe

W związku, że daliśmy Wam w tym roku możliwość dwudniowego szaleństwa (z tego jeden dzień całkowicie za darmo!), dokładamy starań, aby jak najwięcej z Was miało możliwość zabawy w pierwszy jak i drugi dzień bez konieczności martwienia się o hotel. Dlatego na terenach przyległych klasztorowi zorganizujemy pole namiotowe. Teren będzie wydzielony i dobrze oświetlony, a nad bezpieczeństwem czuwać będzie profesjonalna firma ochroniarska. W trosce o Waszą wygodę, pole wyposażone będzie w kompletne zaplecze sanitarne (prysznice, toalety, etc). Więcej szczegółów (cena, obszar, etc) poznacie za 3 tygodnie.

Electrocity hosts Aly & Fila pres. FSOE 350

Na tę informację czekali chyba wszyscy fani tego gatunku! Line-up największej na świecie darmowej imprezy trance właśnie zostaje Wam przez nas zaprezentowany! Po raz pierwszy w Polsce będziecie mieli okazję uczestniczyć w evencie z okazji 350. epizodu audycji Aly & Fila pres. Future Sound of Egypt. I to całkowicie za darmo! Poniżej widnieje pełny skład artystów (w kolejności alfabetycznej), którzy już 15 sierpnia 2014 pojawią się w Lubiążu podczas darmowego Electrocity hosts Aly & Fila pres. FSOE 350!

• Aly & Fila vs. John O’Callaghan
• Allen Watts
• Arctic Moon
• Bjorn Akesson
• Bryan Kearney
• Fady & Mina
• Indecent Noise
• Maciej Wowk
• Manuel Le Saux vs. Ferry Tayle
• Mark Sherry
• Matt Bukovski
• Mohamed Ragab
• Neptune Project
• Roger Shah
• Ruben De Ronde
• Sied van Riel
• Snatt & Vix
• Ucast
• Will Atkinson
• Woody van Eyden

Imprezę FSOE 350 rozpoczniemy o godzinie 14:00, natomiast jej zakończenie zaplanowaliśmy na godzinę 2:00. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy będzie chciał w środku nocy wracać do domu/ hotelu/spać w aucie, dlatego wierzymy iż przygotowane przez nas pole namiotowe przyjdzie z pomocą. Ponadto, jak co roku, dostępne będą autobusy transportujące ludzi pod klasztorne bramy i z powrotem. Więcej szczegółów wkrótce, także na www.facebook.com/electrocityofficial

16.08 ELECTROCITY 9 with ESKA

ELECTROCITY:

Eric Prydz
W&W
Arty
Kryder
Miqro
Bream
Fafaq
Inox
Milkwish
Electrocity Nation
Eric Chang

RUN TO THE SUN:

BT
Omnia
Emma Hewitt
Kyau & Albert
Ronski Speed
Bastian Salbart
Carlo Calabro
Skytech
Radi S
Diabllo
Sound Oxider

FLY WITH ME:

Dubfire
System Survival
Christian Burghardt
Shaded
Jens Bond
Karol XVII & MB Valence
DUSS
Deas
Dave Metzo

GATE TO HELL:

Alpha2
Toneshifterz
Driver
Digital Abuse
Regain
Outworld
Overbizz
Q-Factor

LOCAL HEROES:

Groove Cocktail
Loui & Scibi
Matush
Johnny Bravo
Messin
D'Vision
U-Nick
Promill
Pesos

DESPERADOS:

Alyshia & Sharon
Steve Murano
Mr X
Adam de Great
Roko
B-Tek
Matt Dillar
Waveshock
Dziubee, Darya Sergiyenko
konkurs Mixcloud
konkurs Mixcloud

 

Bream – scena Electrocity

Bream

Do tej pory z powodzeniem wydawał w takich labelach jak Flamingo Records Fedde Le Granda, Armada Music czy Vicious Recordings. Jego produkcje stale są supportowane przez takie osobistości jak Tiesto, Hardwell, Afrojack, Fedde Le Grand, Thomas Gold, etc. Występ Breama już 16 sierpnia podczas Electrocity 9 with ESKA w Lubiążu k/Wołowa. Scena Electrocity.


Bastian Salbart– scena Run To The Sun

BastianSalbart

Bastian Salbart – artysta, który dopiero kilka miesięcy temu na dobre rozpoczął swoją karierę muzyczną. Przyznać trzeba jednak, że coraz śmielej rozpycha się łokciami na arenie międzynarodowej. Wydawnictwa w High Contrast Recordings, support od takich artystów jak Paul Oakenfold, Dash Berlin czy obecność produkcji w ogólnoświatowych programach TV takich jak Agenci NCIS. Występ Bastiana Salbarta na scenie Run To The Sun już 16 sierpnia w Lubiążu k/Wołowa.


Carlo Calabro – scena Run To The Sun

CarloCalabro

Po produkcje Carlo sięgali już tacy artyści jak Tiesto, Paul van Dyk, Markus Schulz, Marco V, Giuseppe Ottaviani, Andy Moor, etc. Ma za sobą także obecność na kompilacjach w takich labelach jak Armada Music czy Black Hole Recordings. Najnowsza produkcja „Loudest Silence”, która ukaże się w czerwcu w High Contrast Recordings, zyskała także uznanie Armina van Buurena, który zagrał ją w swojej audycji ASOT (epizod 665). Występ Carlo Calabro 16 sierpnia podczas Electrocity 9 with ESKA.


Deas – scena Fly With Me

Deas

Właściciel wytwórni Secret Room Records gdzie wydawał produkcje takich artystów jak Harvey McKay, Pig & Dan czy Martin Eyerer. Stale występuje na najlepszych klubowych eventach u boku takich osobistości jak Len Faki, Gregor Tresher, Extrawelt czy Ame. Poprzednie jego produkcje ukazały się w takich labelach jak Particles czy Deeperfect. Jego najnowsza produkcja „Let It Go” ukaże się w jego własnym Secret Room Rec. i będzie to kolaboracja z legendarnym wokalistą Rolandem Clarkiem. Występ Deasa na scenie Fly With Me już 16 sierpnia w Lubiążu k/Wrocławia.


BT – scena Run To The Sun

BT

Wszyscy klubowicze zapewne znają „Love Comes Again” i „Break My Fall”, które powstały we współpracy z legendarnym Tiesto. Oprócz znakomitej solowej kariery, BT produkował także muzykę dla takich osobistości jak Madonna czy Sting. Szczególną uwagą należy obdarzyć tutaj jego ostatni album „A Song Across Wires” z takimi hitami jak „Must Be the Love” (feat. Nadia Ali, Arty) czy „Skylarking”. Występ BT już 16 sierpnia w Lubiążu k/Wołowa podczas Electrocity 9 with Eska.


Omnia – scena Run To The Sun

Omnia

Kolejna „torpeda” ze wschodniej części Europy. Ukrainiec Omnia, w tym roku świętujący 48. pozycję w prestiżowym DJ Mag Top 100 Djs, wdarł się do ekstraklasy progresywno-trance'owych brzmień za sprawą takich nagrań jak „The Fusion”, „The Light” czy „Closer” (nagrane wspólnie z Susana i The Blizzard). Występy na takich eventach jak Ultra, ASOT 600, ASOT 650 czy Global Gathering tylko potwierdzają jego zasłużoną pozycję w świecie muzycznym. Omnia wystąpi dla Was już 16 sierpnia na scenie Run To The Sun podczas Electrocity 9 with ESKA.


Arty – scena Electrocity

Arty

Cudowne dziecko muzyki klubowej. Współpraca z takimi artystami jak Sander van Doorn, Above & Beyond, Paul van Dyk, Axwell, Sebastian Ingrosso. Miliony wyswietlen na YouTube, ponad pol miliona fanów na Facebooku, trasy koncertowe po całym świecie + najwieksze imprezy takie jak Ultra, Tomorrowland, etc. Arty wtstapi 16 sierpnia na scenie Electrocity.


Kyau & Albert – scena Run To The Sun

Kyau&Albert

Jeden z najbardziej znanych duetów, który działa na rynku już ponad 15 lat! właściciele wytwórni Euphonic Records. Autorzy wielu hitów klubowych takich jak „Made Of Sun”, „‚Velvet Morning”, „Walk Down”, „Kiksu”, „Are You Fine?”, „Hide & Seek”, „Megashira”. Dzięki długoletniej karierze, Kyau & Albert mogą poszcycić się niezmiennie wysoką i stabilną pozycją w klubowym świecie, o czym świadczą występy na takich imprezach jak Tomorrowland, EDC Las Vegas, Electric Zoo, Nocturnal, Mayday, Ministry Of Sound, Nature One, TATW 400 czy ASOT 550. Kyau & Albert wystapią 16 sierpnia podczas Electrocity 9 with Eska na scenie Run To The Sun.


Ronski Speed – scena Run To The Sun

RonskiSpeed

Na rynku nieprzerwanie od ponad 10 lat. Cały czas w formie dostarczając świetne produkcje i kolaborując z najlepszymi artystami. Jak mało kto, może poszczycić się remiksami dla takich artystów jak Armin van Buuren, Bryan Adams, Above & Beyond, Markus Schulz & Andy Moor, Kyau & Albert, Mori Kante, Aly & Fila, Tritonal, ATB & Heather Nova i wydawnictwami w najbardziej prestiżowych labelach takich jak Euphonic, Anjunabeats, Armada, Black Hole czy Spinnin’. Ronski Speed, Electrocity 9 with Eska, scena Run To The Sun, Lubiąż k/Wołowa, 16 sierpnia!


Jens Bond – scena Fly With Me

JensBond

Jego wydawnictwa w najbardziej prestiżowych, berlińskich labelach takich jak Poker Flat, Sender czy Highgrade mówią same za siebie. Ostatnie single i remixy wydane w Cadenza Lab, Cityfox, Audiomatique czy Hypercolour świadczą o ugruntowanej marce Jensa Bonda i wysokiej, stabilnej formie. Jens Bond wystąpi 16 sierpnia na scenie Fly With Me podczas Electrocity 9 with Eska w Lubiążu.


Miqro – scena Electrocity

Miqro

Czołowa postać polskiej sceny klubowej. Znany w każdym zakątku kraju za sprawą swojego house'owego, plażowego brzmienia, które co roku sprawdza się doskonale na scenie Electrocity. Jego ostatnie sukcesy wydawnicze, to przede wszystkim kolaboracja z wokalistą Jacobem A przy nagraniu „D'ance” i saksofonistą Pesosem przy produkcji „Together Get On Down”. Obydwa single zostały wydane w Wormland Music należącym do Francesco Diaza. Występ Miqro już 16 sierpnia podczas Electrocity 9 with Eska.


Skytech – scena Run To The Sun

Skytech

Skytech jest bez wątpienia jednym z najzdolniejszych artystów polskiej sceny klubowej. Utrzymuje wysoką formę od kilku lat. Jego przygoda rozpoczęła się na poważnie w 2009 roku, po wydaniu “Cardboard Box” w Coldharbour Recordings należącym do Markusa Schulza. Od tamtej pory, dyskografia Mateusza poszerzyła się o tak znakomite wydawnictwa jak „The Other Side”, „No Need For Words”, najświeższy „Collider” i klasyk “Comet”. Wszystkie utwory zostały wydane pod szyldem koncernu Armada. Na Electrocity, Skytech wystąpi na scenie Run To The Sun 16 sierpnia w sobotę.


Electrocity Nation – scena Electrocity

ElectrocityNation

Trzyosobowa grupa, która powstała jako naturalne następstwo muzycznej pasji blisko związanej z festiwalem Electrocity. Jeden z niewielu live-actów na naszym terenie gdzie możecie usłyszeć połączenie DJ seta i występu live gitarzysty (gitara elektryczna). Electrocity Nation odpowiedzialne jest także za produkcję hymnów na Electrocity. Electrocity Nation wystąpi, jak zwykle, na scenie Electrocity bezpośrednio przed Festiwalem Ognia i główną gwiazdą eventu.


Eric Chang – scena Electrocity

EricChang

Jeden z najbardziej doświadczonych Djów rodem z Azji. W biznesie nieprzerwanie od ponad 20 lat. Nie tylko przetrwał bezproblemowo ten okres, ale także przycznił się do rozpowszechnienia w Azji połączenia muzyki klubowej z innymi, z pozoru nietanecznymi, stylami. Unikatowy występ Erica Changa już 16 sierpnia podczas Electrocity 9 with Eska w Lubiążu k/Wołowa!


Eric Prydz – scena Electrocity

EricPrydz

Eric Prydz i jego „Pjanoo”, „Liberate”, „2Night”. Pryda (alter ego Erica) i „Lycka”, „Power Drive”, „Layers”. Żaden z artystów na świecie, tak jak Eric, nie potrafił w tak niekwestionowanie skuteczny sposób osiągnąć sukcesu w środowisku komercyjnym jak i undergroundowym. Po latach regularności znakomitych wydawnictw, Eric powraca do Polski aby zatrząść Klasztorem Cystersów 16 sierpnia podczas Electrocity 9!


Emma Hewitt – scena Run To The Sun

EmmaHewitt

Topowy, damski głos klubowych brzmień, znany z takich ponadczasowych hitów jak „Waiting” (wspólnie z Dash Berlin), „Be Your Sound” (wspólnie z Cosmic Gate), czy „Disarm Yourself” (ponownie z Dash Berlin). Dziesiątki milionów odtworzeń na YouTube i trasy koncertowe na całym świecie bezapelacyjnie pozycjonują ją jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokali. Występ Emmy Hewitt już 16 sierpnia podczas Electrocity 9 w Lubiążu!


Kryder – scena Electrocity

Kryder

Kryder w ciągu kilku lat stał się jedną z najjaśniejszych postaci sceny klubowej. Jego pierwszy singiel „K2″ został wydany w 2011 roku w labelu Musical Freedom zarządzanym przez samego Tiesto. Niedawne widawnictwa w labelach Protocol (label Nicky Romero) i Axtone (label Axwella) czy remix dla Swedish House Mafia (utwór „Don't You Worry Child”) są doskonałymi referencjami tego artysty. Kryder, Electrocity 9, scena Electrocity – tylko w Lubiążu 16 sierpnia!


Karol XVII & MB Valence – scena Fly With Me

KarolXVII&MBValence

Nominowani do The Beatport Music Awards jako Najlepszy Artysta Deep House i określeni przez DJ Mag jako najlepsi polscy DJe. Na koncie mają wydania w takich labelach jak Toolroom czy Suara. Założyciele niezależnego labelu Loco Records. Współpracowali z takimi uznanymi osobistościami jak Shur-I-Kan, Pezzner, Aki Bergen, Kevin Yost, Milton Jackson czy Robert Owens. Karol XVII & MB Valence, 16 sierpnia, Electrocity 9, Lubiąż!


Duss – scena Fly With Me

Duss

Pozwólmy przemówić faktom. Do tej pory występowali na takich imprezach jak oficjalna impreza Cocoon London w Anglii (wystapili na głownej scenie obok Svena Vatha i Jorisa Voorna), Mayday, czy poprzednie edycje Electrocity. Ostatnio podpisali kontrakt wydawniczy z Agile Recordings zarządzanym przez Uto Karema. Po raz kolejny Duss zatrzęsą sceną Fly With Me podczas Electrocity 9.


Fafaq – scena Electrocity

Fafaq

Doskonale ugruntowana pozycja na polskim rynku muzycznym. Poza granice naszego kraju wypłynął m.ni. Dzięki takim wydawnictwom jak „The Step”, „Carimucho” i „Indeed” wydanymi w High contrast Recordings/Be Yourself Music, czy „International Language” i „Saturday Chant” wydanymi w tone Diaey/Spinnin' Records. Fafaq na Electrocity 9. Scena Electrocity, 16 sierpnia, Lubiąż.


Milkwish – scena Electrocity

Milkwish

Wydawał do tej pory w takich labelach jak Tiger Records, Universal Germany, Nervous Records, Caballero czy Sony BMG. Wszystkie te produkcje zyskiwały support takich artystów jak Nick Warren, DJ Chus, Olav Basoski, Plastik Funk, Roul & Doors, Roger Sanchez, StoneBridge, ATFC, Prok & Fitch. Najnowszy materiał został zakontraktowany do LouLou Records należącego do Kolombo. Milkwish i jego Indie Dance/Nu Disco zaczarują scenę Electrocity w Lubiążu 16 sierpnia!


Diabllo – scena Run To The Sun

Diabllo

Diabllo aka Coorby od ponad 20 lat kontynuuje swoją przygodę za konsoletą. Dorobek występów obejmuje kluby w Niemczech , Anglii i Holandii a także większość klubów oraz festiwali w Polsce. Diabllo z pewnością rozbuja scenę Run To The Sun podczas Electrocity 9 w Lubiążu!


W&W – scena Electrocity

WW

Sensacja ostatniego roku. Po całkowitym odrzuceniu trance'owych brzmień i rozpoczęciu podróży w kierunku big-roomów zrobiło się o nich naprawdę głośno. Własny label Mainstage, współpraca z Hardwellem, Fatboy Slimem i szereg hitów takich jak „Bigfoot”, „Thunder”, etc. Pamiętamy także o tak klasowych eventach jak Ultra, Electric Daisy Carnival czy Hakkasan Las Vegas! W&W to już marka sama w sobie, a ich występ już 16 sierpnia w Lubiążu k/Wołowa podczas Electrocity 9.


Dubfire – scena Fly With Me

Dubfire

Połowa reaktywowanego niedawno, legendarnego duetu Deep Dish. Kojarzony przez Polaków głównie z festiwalem Electrocity i sceną Fly With Me , na której występuje regularnie od lat. Ikona gatunku techno i jeden z najbardziej popularnych artystów w tym rok także pojawi się „w kościele” podczas 9. edycji Electrocity Festival. Juz 16 sierpnia w Lubiążu!


System Of Survival – scena Fly With Me

System

Duet artystów znanych z regularnych wydawnictw w Bpitch Control i rezydentury na Ibizie, która trwa od ponad dekady. Na swoim koncie mają bardzo długą listę własnych hitów, remixów także na różnego rodzaju kompilacjach m.in. w Bedrock Records Johna Digweeda. W chwili obecnej panowie pracują nad nowym albumem więc na pewno nie zabraknie powiewu świeżości z ich strony podczas dziewiątej edycji Electrocity 16 sierpnia!


SHADED (Live) – scena Fly With Me

Shaded

Po wielkim sukcesie SHDWPLAY, którego był członkiem postanowił rozpocząć solową karierę startując od EP'ki "Be My Binge", która w mgnieniu oka odniosła wielki sukces zaraz po wydaniu! NA co dzień wydaje w takich labelach jak Turbo Recordings czy Sci+Tec. SHADED w tym roku przygotował live performance.! Jego występ już 16 sierpnia w Lubiążu na scenie Fly With Me.


DJ Inox – scena Electrocity

DJInox

Za konsoletą od 20 lat. Wielki miłośnik wszelkich odmian muzyki klubowej, a przede wszystkim house. prezentuje jej różne odmiany funky, disco, progressive , ale też potrafi zagrać bardziej energetycznie. Mimo wszystko wciąż głodny nowych brzmień, jest na bieżąco z nowinkami electro-house, hardhouse, a nawet techno. Obecnie manager artystyczny oraz rezydent Exclusive Club X-Demon Zielona Góra. Występ DJ Inoxa już 16 sierpnia w Lubiążu k\Wołowa podczas Electrocity 9.


DaveMetzo – scena Fly With Me

DaveMetzo

Polski DJ, producent na stałe mieszkający w Dublinie. Jego najnowsza epka "Battleship" oraz "Terror Beats" wydana nakładem wytwórni Electrocity Limited to prawdziwe parkietowe killery z gatunku techno. Jak brzmią na dużej scenie będziecie się mogli przekonać już 16 sierpnia na żywo.


Sound Oxider – scena Run To The Sun

SoundOxider

Uczestnicy siódmej i ósmej edycji festiwalu Electrocity mieli już okazję bawić się podczas występów Sound Oxidera. Za każdym razem był w stanie idealnie wprowadzić wszystkich w imprezowy nastrój. Charakterystyczne i mocne brzmienie Sound Oxidera zagości ponownie do Klasztoru Cystersów 16 sierpnia na scenę Run To The Sun.

 

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie