Andy Duguid i jego plany na przyszłość ! Pol Wer.

известные картины и новости из мира искусства

Już 31 marca w klubie Eskulap w Poznaniu wielkie wydarzenie klubowe! Za całą tą sprawą stoi celebrowanie setnej odsłony audycji radiowej After Dark Sessions, którą prowadzi dla Was Andy Duguid! Co przyniesie nadchodzący 2013 rok w jego karierze? Jakie ma wskazówki dla początkujących producentów i jak rozciął sobie głowę przed występem? Wszystko znajdziecie w wywiadzie!


16404 10151323540836099 498895966 n


Już tylko miesiąc dzieli nas od wielkiego klubowego wydarzenia – After Dark Sessions 100 w klubie Eskulap w Poznaniu, podekscytowany?

Jestem bardzo podekscytowany nadchodzącym eventem. 50 audycja świętowana była w Południowej Afryce więc naturalnie setna odsłona musi być jeszcze większa. Jest to bez wątpienia kamień milowy w historii show więc jestem szczęśliwy, że ten moment dzielić będę właśnie z polskimi fanami.


Podczas tej imprezy świętować będziesz 100 odsłonę swojej audycji radiowej – After Dark Sessions – co wpłynęło na Twoją decyzję, aby urządzić to właśnie w Polsce?

Wiele różnych miast z całego świata ubiegało się aby organizować to wydarzenie. Jednak to właśnie Poznań swoją „kampanią” krótko mówiąc – znalazł się na szczycie z wielu powodów. Głównym powodem było to, że polscy fani muzyki Trance są jednymi z najlepszych fanów na świecie.

 

359 30367081098 590 n

 

Twoja złota myśl brzmi: „Aby żyć marzeniem trzeba je spełniać - Ci, którzy nie marzą, nie żyją”. Czy wciąż jesteś przywiązany do tego zdania?

Wciąż żyję tym powiedzeniem. Bez muzyki nie sądzę abym miał jakiekolwiek życie.


Skoro już jesteśmy przy złotych myślach moją ulubioną jest: „Muzyka jest stworzona z jednego serca dla wielu innych” – co powiesz na to? 

Niezłe! Zamierzam podkraść je do mojego następnego albumu 


Czy możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości nowych wydań, produkcji?

Jak na chwilę obecną sądzę, że rok 2013 będzie tym najciekawszym. Ostatnie 2 lata doprowadziły do tego, że za kilka miesięcy pojawi się mój nowy album.


Obecnie wielu producentów nagle zmienia swój styl grania – proszę nie mów nam, że również to Ci chodzi po głowie!

Prowadziłem wiele rozmów na ten temat, mój pogląd jest taki, że muzyka nie powinna być wciskana w pewne ramy. Powinno się usiąść być zainspirowanym i po prostu pozwolić muzyce płynąć.

 

41157 428024081098 2156006 n

 

Powiedz, jakie wydarzenie było dla Ciebie kamieniem milowym w karierze?

Miałem wiele takich kamieni milowych, jednak biorąc to pod uwagę muszę przyznać, że 50 audycja After Dark Sessions była świetna. Całe celebrowanie tego wydarzenia było sukcesem do tego obserwowanie audycji jako trendu nr 1 na twitterze było kojące.


Najcięższą rzeczą w byciu DJ’em/Producentem jest…?

Ciągła walka z zagrażającą blokadą twórczą. Jeżeli tylko Cię dopadnie, potrzeba dużo silnej woli, aby się z niej wydostać.


W jakiej części świata najlepsze, najbardziej odświeżające i poruszające utwory Trance’owe są dzisiaj produkowane?

Wydaje mi się, że Rosja ma ostatnio bardzo silną pozycję. Są wciąż oddani muzyce Trance w czystej jej postaci. Co więcej pojawiają się nowe talenty elektryzujące tamtejszą scenę.


Na jakim evencie organizowanym na całym świecie chciałbyś wziąć udział?

Chciałbym pewnego dnia wziąć udział w ASOT live shows. To byłoby coś.


Najlepsza współpraca od początku Twojej kariery była z ….?

Julie Thompson. Jest niesamowita we współpracy.


Z którego ze swoich utworów jesteś najbardziej dumny, a który jest Twoim ulubionym?

Byłem naprawdę dumny ze stworzenia "Signals" , a jeżeli chodzi o ulubiony to "I Want to Believe".


75599 10151103894981099 1585909990 n


Czy jest coś co chciałbyś przekazać początkującym producentom, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki?

Zawsze powtarzam aby nie pospieszać pewnych spraw. W dzisiejszych czasach wydawanych jest wiele śmieci, maleńkich wytwórni od „artystów”, którzy stworzyli swój pierwszy utwór we fruity loopie. Te utwory tak sobie krążą i nie chciałbyś na nie spojrzeć powiedzmy 5 lat później. Takie utwory zrujnują Twoją karierę i zaprzepaszczą Twoje szanse na bycie branym na poważnie jako producent.


Czy pamiętasz najśmieszniejsze wydarzenie jakie miało miejsce na chwilę przed Twoim występem?

Raz gdy wchodziłem na scenę pękł mój pasek od torby i wszystko się rozsypało przed 8000 tłumem ludzi i wszyscy zaczęli się śmiać. Krótko po tym wydarzeniu przewróciłem się i uderzyłem głową w monitor co zaowocowało rozcięciem łuku brwiowego. 


Co chciałbyś przekazać swoim fanom w Polsce?

Dziękuję Wam wszystkim za nieustające wsparcie i mam nadzieję, że jesteście gotowi świętować wraz ze mną setną audycję After Dark Sessions w klubie Eskulap w Poznaniu.


Tym którzy wciąż zastanawiają się nad obecnością na nadchodzącej imprezie chciałbyś powiedzieć, że …

Jeżeli Cię tam zabraknie, przegapisz część historii. Będzie tylko jedna impreza z okazji 100 audycji i bardzo chciałbym dzielić się tym kamieniem milowym z Tobą!


Bardzo dziękuję za Twój czas i oczekuję aby niebawem usłyszeć Cię w Poznaniu!

Dziękuję i do zobaczenia niebawem!
Wywiad przeprowadziła:
Ajra Balearic (CubeStage.pl)


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.