Na koniec, na kilka godzin przed Essential Vibes - Setrise !

известные картины и новости из мира искусства
Ajra: Witaj, zacznijmy od tego jak zapatrujesz się na powrót do Polski?

Setrise: Już drugi raz odwiedzę Polskę! Pierwszy raz miałem przyjemność gościć w klubie Ekwador - grałem wtedy wraz z Ernesto vs Bastian oraz Ron van den Beuken. Mam nadzieję, że publika w Warszawie również odbierze mnie tak pozytywnie jak zostałem odebrany tam!

Ajra: Z pewnością Cię nie zawiodą! W Ekwadorze ludzie bardzo żywiołowo reagowali na Twój set - czy to dodaje Ci energii?  

Setrise: Oczywiście! Jako Dj mam tylko jeden cel do osiągnięcia - zapewnić zabawę tym, którzy po to przyszli, a nawet jeszcze więcej zabawy! :)

Ajra: W takim razie jest to zabawą zarówno dla Ciebie jak i dla nas :) Powiedz mi, kiedy podjąłeś decyzję o zostaniu producentem?

Setrise: Kiedy miałem 16 lat zacząłem grać tu i tam muzykę klasyczną mixując ją z muzyką dance. Później dodałem swoje tchnienie do kawałka Johann Pachelbel - Canon in D - który to zagrał między innymi Ferry Corsten i od tej pory zacząłem tworzyć nowe utwory. 

Ajra: Jako 16latek - zacząłeś bardzo młodo! Czy w najśmielszych marzeniach spodziewałeś się, że od tego czasu coraz więcej sławnych Dj'ów będzie grało Twoje tracki?

Setrise: Nawet o tym nie marzyłem! Po prostu tworzyłem swoje produkcje - wierząc w to - że doskonale sprawdzą się na parkiecie - stąd tak wiele tworzonych przeze mnie remake'ów. Uważam, że najwspanialszą rzeczą jest to, jak wielu znanych Dj'ów pomaga tym mniejszym również zaistnieć i wybić się.

Ajra: Uważam, że to są takie małe kroczki prowadzące do ziszczenia wielkiego marzenia, nadawanie nowego brzmienia znanym już utworom, czy produkcja własnych nowych utworów sprawia Ci większą radość?

Setrise: Wolę nadawać nowego wymiaru temu co już zostało stworzone, dzięki temu masz możliwość stworzenia różnicy. Masz gotową melodię i Twoim głównym zadaniem, jest skoncentrowanie tych epickich dźwięków nie psując głównej przewodniej melodii. Czujesz, po prostu to czujesz, że to z pewnością porwie tłum, ponieważ jest to już im dobrze znany utwór.


Ajra: Podsumowując - nadajesz nową duszę dobrze znanym melodiom ? ;)
Setrise: Dokładnie! Oczywiście potrzebuję również własnych brzmień, nie mogę cały czas korzystać z czyichś hitów! I właśnie na tym chcę się skupić w nadchodzących tygodniach.

Ajra: Rozumiem, więc możemy być pewni, że w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się czegoś dobrze znanego w nowej odsłonie? 

Setrise: Będziecie mieli możliwość usłyszenia moich remixów dla między innymi Marcela Woods'a (Cherry Blossom) oraz dla PPK - (Ressurection) ponieważ będą one wydane niebawem. Oraz kilka dodatkowych nowości!


Ajra: Powiedz mi, czy masz w planach ciekawe współprace?

Setrise: Owszem, pracuję nad nowymi utworami z takimi producentami jak : Oza, Ernesto vs Bastian, Liquid Vision oraz Ruby & Tony! Więc sporo ciekawych utworów ujrzy niebawem światło dzienne!

Ajra: Moje ulubione stwierdzenie : Muzyka jest tworzona z serca dla innych serc - odnajdujesz w tym siebie?

Setrise: Oczywiście! Tworzenie muzyki stało się znacznie łatwiejsze w dzisiejszych czasach! Jednak aby Twoja muzyka dotarła do serc innych ludzi wtedy to już zupełnie cięższe wyzwanie, ponieważ wielu innych producentów doskonale się w ich sercach odnajduje!

Ajra: Jestem przekonana, że wielu będzie chciało to usłyszeć! Co planujesz nam zaprezentować dzisiejszej nocy? Nie pytam tutaj o utwory, a melodie ...

Setrise: Przekonałem się o tym, że Polska publika oczekuje czegoś mocniejszego i to właśnie im zaserwuję! Dobrze znane melodie z pulsującym kick'iem!Aira: Za kilka godzin rozpoczniesz swoją grę co chcesz powiedzieć tym, którzy jeszcze są w domach i zastanawiają się czy wybrać się na Essential Vibes?

Setrise: To już od nich zależy czy pojawią się własnie tam. Widziałem jednak, że oprócz mnie swoją grę zaprezentuje również Skytech, a miałem przyjemność grać jego produkcje , a do tego występ Indecent Nois'a zapowiada się obiecująco! Tak czy inaczej nie może Was zabraknąć!

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!

Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.