Wywiad - Lange dla Trancefusion

известные картины и новости из мира искусства

 

Agencja BTL prezentuje:
Trancefusion – Time to say goodbye (ostatnia edycja)

Sobota, 4 kwietnia 2015, Start: 18:00 – 8:00
Pałac Przemysłowy, Praga 7, Tereny Wystawiennicze (3 sceny, wszystkie skrzydła Pałacu Przemysłowego)
DJe: kompletny line-up na www.trancefusion.cz/lineup

Lange

 

Cześć Stuart! Czy Ty również nie możesz się doczekać na swojego B2B z Andy Moorem?
Zgadza się! Gra z nim to zawsze zaszczyt, a nasz b2b pełen będzie nowych produkcji, nad którymi obaj pracowaliśmy!

Co pamiętasz ze swojego występu na Trancefusion jesienią 2012?
Tłum był wspaniały, miejsce również robi wrażenie, to była epicka atmosfera! Spędziłem wtedy w Pradze cały weekend na zwiedzaniu, co rzadko mi sie zdarza gdy gram, to też było super.

Jesteś częścią rewelacyjnego line-up ostatniego Trancefusion w historii. Jak się z tym czujesz?
Jestem podekscytowany, że znowu mnie zaproszono, grać na ostatnim evencie z cyklu to zaszczyt. Line-up jest rzeczywiście rewelacyjny, nie mogę się doczekać!

Swoją przygodę z konsoletą zacząłeś wiele lat temu i obserwujesz zmiany na przestrzeni lat. Co Twoim zdaniem będzie się działo z trance w ciągu nastepnych 5-10 lat?
Takie przewidywania są zawsze trudne, a w dzisiejszych czasach odnalezienie “słusznej” definicji trance to skomplikowana sprawa, bo mamy wiele pobocznych gałęzi tego nurtu. Jedno jest pewne, kiedy pęknie bańka nazwana EDM, wielu ludzi przyciągniętych na imprezy zacznie szukać bardziej ambitnych brzmień i trance może odzyskać należne mu miejsce.

Opowiedz nam coś o Intercity?
Moje radioshow wystartowało w 2009 i od epizodów co dwa tygodnie przeszło do cotygodniowych. To dla mnie doskonała szansa na interakcję z fanami z całego świata, także tymi, którzy nie mogą uczestniczyć w eventach. W show prezentuję nowości trance i pokrewnych gatunków, także z mojego własnego labela – Lange Recordings. Możecie się z nim zapoznać na ah.fm w każdą środę, lub ściągnąć podcast na iTunes.

Dokończ zdanie: Życie bez muzyki elektronicznej...
… jest jak film bez ścieżki dźwiękowej.

Za nami kilkanaście tygodni nowego, 2015 roku, jakie są Twoje plany na ten rok? Szykują się jakieś nowe wydawnictwa?
Mam przygotowane kilka nowych produkcji, między innymi wokalowy kawałek nagrany wspólnie z Tomem Tylerem. Pracuję również nad kilkoma kolaboracjami, jak również kolejna produkcja nagrana razem z Andym Moorem!

Dziękujemy za poświęcony czas, może jeszcze coś na koniec dla Twoich fanów? Powiedz na przykład, czemu Twoim zdaniem nie wolno ominąć ostatniego Trancefusion?
Dziękuję Wam, dziękuję za cały support, naprawdę go doceniam. A Trancefusion będzie po prostu niezapomnianą nocą, do zobaczenia!

plakat

 

Tłumaczenie:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)