Mr. Pit - Wywiad specjalnie dla CubeStage.pl

известные картины и новости из мира искусства

Za nami rok 2013, jaki był on dla Ciebie w kategoriach muzycznych? Jakie jest Twoje top 5 ulubionych tracków zeszłego roku?

Zawsze koncentruję się na swoich produkcjach i w 2013 nie było wyjątku. Ważny był dla mnie “Cath me”, wydany w Armadzie i na kompilacji Markusa Schulza “Buenos Aires”. Remiksowałem również singiel Bobiny “Basque the dog”, w którym to remiksie chciałem dodać nieco techowego klimatu. Jeśli chodzi o top 5 ulubionych tracków to dość ciężkie zadanie, ale pośród wielu, które mógłbym wymienić, najważniejsze z moich setów to:

Markus Schulz feat Ana Diaz - Nothing without me
Marlo - Boom
Lana del Rey - Young & Beautiful (Myon & Shane 54 Summer Of Love Bootleg)
Fisherman & Hawkins - Apache
Nitro Fun - YOLO (Junkie Kid Remix)
BT vs. Sasha - Remember Magnetic North (Coldharbour Reconstruction)

Jak spędziłeś święta i Nowy Rok?

Miałem szczęście i możliwość spędzenia świąt z rodziną. Nowy Rok to powrót do jednego z moich ulubionych klubów – Circus Afterhours w Montrealu.

Nad czym teraz pracujesz?

Cieszy mnie możliwość dokończenia kilku nowych produkcji. Jestem zaangażowany w wiele projektów muzyczych, o których oczywiście powiem jak tylko będą gotowe by ujawnić je światu. W każdy swój projekt I pomysł wkładam całą swoją energię i staram się dać z siebie wszystko jeśli chodzi o elementy techniczne, poszukiwania nowych brzmień czy pomysłów. Traktuję to jako osobiste wyzwanie.

mr. pit cubestage.pl

Jakie są Twoje plany na 2014?

Oczywiście nowa muzyka i nowe występy. Jestem podekscytowany faktem, że zagram na pierwszej Coldrabour Night w Azji 22 lutego. Ja i mój management pracujemy również nad małym tour po Kanadzie oraz Australii w pierwszej połowie tego roku. No i w końcu mam nadzieję wrócić do Polski, skąd mam wspaniałe wspomnienia z Sunrise Festivalu, Global Gathering oraz seta w Protektorze.

Co możesz nam powiedzieć o swojej pracy w labelu Markusa Schulza?

Dzięki za to pytanie. Wiem, że w Polsce mieszka ogromna rzesza miłośników Coldharbour. To ścisła I długa współpraca, która trwa od 2007 roku. Coldharbour to jak rodzina i czuję się zaszczycony faktem, że należę do niej od tylu lat.

Jakie byly Twoje plany na Walentynki? Obchodziłes je w jakiś szczególny sposób?

Cieszę się każdym dniem swojego życia, więc nie uważam, by 14 luty musiał być jakiś wyjątkowy. To po prostu jeden z wielu dni, który lubię spędzać ze swoją partnerką.

Jakie miejsce w swoim kraju polecił byś, by je odwiedzić w 2014 roku?

W Rumunii jest wiele fajnych miejsc, od Karpat po Morze Czarne. Ale jedno, które bym szczególnie polecił to kopalnia soli Turda.


Wywiad przeprowadzili:
Katarzyna i Marcin Przybył


Tłumaczenie:
Zbigniew ' Emill ' Pławecki (CubeStage.pl)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.