Szczegóły nowego albumu Lange

известные картины и новости из мира искусства

Międzynarodowej sławy DJ, producent i właściciel labela, Lange, ogłosił szczegóły swojego trzeciego studyjnego albumu. 2-płytowe wydanie, zawierające 25 utworów będzie nosiło tytuł "We are Lucky People" i ujrzy światło dzienne 18 listopada 2013.

Odświeżając całkowicie swoje podejście do produkcji albumu, Lange wydał całą serię klubowych hitów, pokazując swoją siłę i wszechstronność jako producent. Większość z nich miała swoje miejsce w top 10 Beatport w kategorii trance, a singiel "Destination Anywhere" został odnotowany jako najwyżej notowana nowość, z supportem takich gwiazd jak Armin Van Buuren, Markus Schulz, Above & Beyond, Gareth Emery oraz Ferry Corsten. Śmiało można więc mówić o albumie jako o hitowym jeszcze przed premierą.

Lange WALPNOBORDER 1

W porównaniu do wersji singlowych, każdy utwór został poddany reworkowi, dodatkowo mamy również 4 nagrania nigdzie wcześniej nie publikowane. Powstało dzięki temu unikalne, długodystansowe połączenie, szczegółowo wykonane w każdym detalu i płynące od pierwszego do ostatniego tracka. Mamy więc do czynienia z albumem z włożona ogromną ilością serca, jeśli chodzi o całą 15letnią karierę artysty na szczycie sceny muzyki klubowej.

Podobnie jak w przypadku poprzednich albumów studyjnych, także i tu Lange współpracował z wieloma utalentowanymi artystami, takimi jak Betsie Larkin przy "Insatiable", Susaną przy "Risk worth taking" (zdobywca Global Selection Winner GDJB Markusa Schulza), Cate Kanell przy "Fireflies", Stine Grove przy "Crossroads", Hysteria! przy "Unfamiliar Truth", które zadebiutowało na Ministry of Sound Trance Nation zmiksowanym przez Lange; Shannon Hurley i "Superstars", i w końcu Ilseviolin – utalentowanej skrzypaczce, współpracującej między innymi z Paulem van Dykiem, Above & Beyond, Carlem Coxem, Snoop Dogiem i Kanye Westem, która z Lange nagrała Violin's Revenge.

Od ukazania się pierwszych informacji o nowym albumie na Twitterze krązy tag #WeAreLuckyPeople, którym fani z całego świata pokazują swoje wsparcie dla artysty i jego nowego dzieła.

Zainteresowani mogą także nabyć opaskę #WeAreLuckyPeople pod adresem: http://www.lange-music.com/weareluckypeople/

Tracklista:

Dysk 1:
Unikalne podejście do klubowych hitów z całego roku, korzystające akustycznych brzmień, plus dodatkowy, całkowicie nowy materiał:

01. We Are Lucky People – Album Intro
02. Imagineer – Album Mix
03. Risk Worth Taking (z Susaną) – Acoustic Mix
04. Fireflies (z Cate Kanell) – Under The Moon Mix
05. Superstars (z Shannon Hurley) – Album Mix
06. Insatiable (z Betsie Larkin) – Album Mix
07. A Different Shade of Crazy – We Are All Mix
08. Unfamiliar Truth (z Hysteria!) – Simple Truth Mix
09. Our Brief Time in the Sun – Album Mix
10. Violin's Revenge (z Ilseviolin) – Light Mix
11. Destination Anywhere – Piano Mix
12. Crossroads (z Stine Grove) – Percussive Mix
13. We Are Lucky People – Album Mix

Dysk 2
BONUS DISC - club mixy

01. Imagineer – Club Mix
02. Risk Worth Taking (z Susana) – Club Mix
03. Fireflies (z Cate Kanell) – Club Mix
04. Superstars (z Shannon Hurley) – Extended Mix
05. Insatiable (z Betsie Larkin) – Club Mix
06. A Different Shade of Crazy - Club Mix
07. Unfamiliar Truth (z Hysteria!) – Extended Mix
08. Our Brief Time in the Sun – Club Mix
09. Violin's Revenge (z Ilseviolin) – Dark Mix
10. Destination Anywhere – Club Mix
11. Crossroads (z Stine Grove) – Club Mix
12. We Are Lucky People – Club Mix

 

Label: Lange Recordings
Numer katalogowy: LANGE903CD
Preorder: http://weareluckypeople.djlange.com


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.