Deadmau5 I jego współpraca z Astralwerks

известные картины и новости из мира искусства

Kilka dni temu Deadma5 I Astralwerks Records ogłosiły nawiązanie współpracy, na mocy której label nie tylko będzie jedynym wydawcą dzieł muzyka, ale także przejmią jego label Mau5trap. Oczywiście Joel zachowa kontrolę nad wydawaną tam muzyką, co do tej pory pozwoliło labelowi urosnąć w siłę I zwabić pod swoje skrzydła między innymi Le Castle Vania, Feed Me oraz Foreign Beggars. Oto cytat z oficjalnej notki prasowej:

“Na mocy nowego, ekscytującego partnerstwa, Astralwerks będzie amerykańskim dystrybutorem zarówno samego artysty, jak I współpracujących z nim producentów. Dwustronna umowa między deadmau5 I jego mau5trap jak i Astralwerks to pierwszy tego rodzaju dokument w historii tego wydawcy.”

deadmau5

Nie obyło się również bez obwieszczenia na twitterze:

“Pierwszym zadaniem pod nowym szyldem będzie wydanie nowej kompilacji mau5trap “We are friends vol. 2” już 12 listopada. Album będzie zawierał dwa nowe utwory deadmau5'a “Your ad here” oraz “Suckfest9001”, a przedsprzedaż ruszy 22 października. Zapowiada się ciekawe I naprawdę interesujące partnerstwo. Biorąc pod uwagę, że do Astralwerks należą takie postaci jak Eric Prydz czy The Chemical Brothers, można oczekiwać wielkich zmian po tym połączeniu. Pomijając jego specyficzne podejście do branży, Joel Zimmerman to bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych producentów obecnych czasów, a to partnerstwo tylko pomoże mu w wybiciu się I utrzymaniu na szczycie sceny EDM.

deadmau5 a

Pełna tracklista “We are friends vol. 2”:

1. deadmau5 – Your Ad Here
2. deadmau5 – Suckfest9001
3. BSOD – Super Breakfast
4. Aron H – Entrance
5. Eekkoo – Lekture
6. Heat Maxwell – FreakShow
7. James Njie – In Transit
8. James Njie – The Right Time
9. Kairo Kingdom – 3030
10. Kairo Kingdom – Machine Empire
11. Al Bizarre – Crime

 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.