"Plany" tria Above & Beyond

известные картины и новости из мира искусства

Przy wszystkich tych rewelacyjnych akustycznych występach w Los Angeles można było nieomal przeoczyć fakt, że miała tam miejsce premiera kolejnej produkcji duetu Above & Beyond oraz jednocześnie ich nowego albumu. Tym razem wykorzystany w nowej produkcji wokal należy do samego Tony'ego McGuiness'a i widać, że odnajduje się w tej roli doskonale. “To piosenka o tym, żeby zacząć słuchać swoich własnych rad, tych, o których traktuje m.in. “Thing called love”. Czyli po raz kolejny panowie pociągnęli za struny bliskie niemal każdemu człowiekowi.

plany-duetu-above-a-beyod

A akustyczna wersja utworu ma swoje własne, niepowtarzalne piękno, w końcu większość utworów A&B wzięła się w jakiś sposób od wersji akustycznych, które dopiero potem zostały przekute na elektronikę. Taka wersja “Making Plans” pojawi się pewnie już niedługo na ABGT 050. Ten miesiąc niezaprzeczalnie należy do A&B I należy im się to, za cały wkład jakim mogą się poszczycić w edukacji muzycznej sporej grupy osób. A póki co – nagranie z wykonania live:

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.