To już dziś - Music Festival II: Explosion of Sound

известные картины и новости из мира искусства

To już dziś, w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń transowych tego roku. Po zmianach w line-upie, które wynikły z przyczyn niezależnych od organizatora, wystąpią tacy artyści jak Alex M.O.R.P.H, Heatbeat, Menno De Jong, Daniel Kandi, Estiva i Munder, a w ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację do składu dołączył Simon O' Shine. Aktualnie konstrukcja sceny powoli zaczyna przeobrażać się w swoją ostateczną formę, ukazując tym samym ogrom pracy włożony w jej przygotowanie. :)

3

Simon O' Shine

Wojciech Świca, znany szerzej jako Simon O'Shine, urodził się 11 września 1992 roku w Polsce. 
Jego produkcje słyną z długich, przemyślanych i unoszących breakdownów. W świecie zasłynął przede wszystkim z takich numerów jak "Butterfly Flight", "Talitha", "Anya", "Miss you", "Jasmine",  czy "Last Goodbye" stworzonym w kolaboracji razem z Sergeyem Nevone. Popularność tych utworów pokazuje tylko fakt, jak ważne dla fanów muzyki Trance są emocje, które w nich wyzwalają jej słuchanie. Fakt ten mogą potwierdzić artyści z długiej listy supportów Simona, na której znajdują się między innymi tacy artyści, jak Armin van Buuren , Tiesto , Aly & Fila, Roger Shah, Manuel Le Saux, jak i wielu innych. To będzie magiczny i pełen emocjonalnych melodii set.

1

 

Oficjalna mapa imprezy oraz time-table:

2


Informacje ogólne:

Wstęp:

18 lat (rocznikowo)

Data eventu:

sobota, 19.10.2013

Miejsce eventu:

Międzynarodowe Targi Poznańskie - Hala 6A

ul. Głogowska 14 

60-101 Poznań

Wejście od strony ulicy Grunwaldzkiej.

 

Ważne numery:

Organizator :
Lucas Salamandra - 794 950 353

Zabezpieczenie medyczne:
Piotr Frąckowiak - 505 045 017

Ochrona:
Dariusz Szafrański - 501 701 562

Bilety:

- Standard (II pula) - 95 PLN (w sprzedaży tylko do końca dzisiejszego dnia przez serwis ebilet.pl, wlotki.pl i w salonach Empik)
-
Standard (III pula) - 110 PLN (dostępność w dniu imprezy w kasie przy hali)


Od 30 września nie prowadzimy już sprzedaży wysyłkowej. Zamawiając bilet przez Internet, można nabyć tylko i wyłącznie bilety domowe.

 

Electik Music Festival na facebooku:

http://www.facebook.com/Electikmusicfestival

Zapraszamy również oficjalną stronę internetową wydarzenia:

http://www.electikmusicfestival.pl/