Time-Table imprezy oraz FINALNE OFICJALNE OŚWIADCZENIE

известные картины и новости из мира искусства

FINALNE OFICJALNE OŚWIADCZENIE

Jesteśmy po rozmowie z Adamem, który jest naszym partnerem biznesowym i aktualnie znajduje się w Amsterdamie na ADE. Spotkał on się tam z wieloma ludźmi z różnych managamentów, oraz z różnymi artystami i teraz już dokładnie wiemy co jest przyczyną odwołania bookingów. Pani Rabea Kusza była głównym prowodyrem do zamieszczenia postów o rzekomym odwołaniu imprezy. Zamieszczenie owych publikacji spowodowało niezłe zamieszanie u nas, czyli organizatorów, u Was czyli fanów i uczestników Electik Music Festival, oraz samych agentów i ich artystów. Nie ukrywamy, że całe to zajście odbiło się na drugiej edycji naszego eventu, który odbędzie się już w tą sobotę.
Intryga polegała na tym, by zmusić nas do odwołania imprezy i doprowadzić do sytuacji, w której każdy z agentów będzie mógł zatrzymać wynagrodzenie za bookingi artystów, a sami artyści będą mogli spokojnie świętować afterparty na ADE. Na szczęście niektórzy z nich wyłamali się ze spisku i nie dali się przekonać racjom Rabei Kuszy. Nie ukrywamy, że zamieszczone posty przyprawiły nas prawie o zawał serca, ponieważ dotrzymaliśmy wszystkich warunków kontraktowych. Pierwsze co zrobiliśmy, to sprawdziliśmy uważnie każdy podpunkt umowy, oraz konwersacje przeprowadzone z agentami i absolutnie nic nie wskazywało na to, że wina może leżeć po naszej stronie, ponieważ płatności zostały wykonane w umówionych terminach, a ridery artystów były w 100% przestrzegane. Od momentu odczytania tychże publikacji próbowaliśmy praktycznie przez cały dzień nawiązać kontakt telefoniczny z managamentami artystów zamieszanych w sprawę, w celu wyjaśnienia zamieszczonych postów. Dopiero pod wieczór otrzymaliśmy wiadomość od Assured Artist, że zaszła pomyłka i szybko to wspólnie naprostowaliśmy. W dalszym ciągu nie dostawaliśmy żadnych odpowiedzi o oficjalnym odwołaniu artystów przez agentów Cosmic Gate i Emmy Hewitt, aż do dzisiejszego dnia.
Nasz partner o którym wspominaliśmy wcześniej odbył poważną rozmowę podczas konferencji na ADE z artystami takimi jak Markus Schulz, Showtek i Allure i każdy z nich popiera nasze działania, które wystosowaliśmy w kierunku odzyskania artystów bądź pieniędzy od Rabei Kuszy z Kiss That Sound.

plakat

Po opublikowaniu naszych wczorajszych postów na temat dokonanych przelewów przekazała mi w mailu informację, że sprawę przekazuje do swojego prawnika, ponieważ udostępniłem dowody dokonania przelewów na rzecz artystów, a jej zdaniem takowe potwierdzenia powinny być zachowane do własnej wiadomości. Nie mogłem jednak pozwolić na to, by w oczach fanów wina za zerwanie kontraktu leżała po mojej stronie, więc zdecydowałem się na takie posunięcie. Wasza reakcja była natychmiastowa i wielokrotne oznaczenie profilu Kiss That Sound w postach naszych fanów doprowadziły do tego, iż Rabea zaoferowała polubowne rozwiązanie sprawy, której to rozwiązaniem miał się zająć jej prawnik. Mimo to, do tej pory nie otrzymałem żadnego maila z jego strony i w dalszym ciągu sprawa jest otwarta. Prawnik ten miał oficjalnie przekazać powód niedotrzymania warunków umowy przez stronę Kiss That Sound, oraz zaproponować rozwiązanie, które pomoże w rozwiązaniu sprawy dotyczącej wypłacenia należności pokrzywdzonym uczestnikom eventu, oraz zwrotu zapłaconych przez nas pieniędzy. Nie mniej jednak w tej kwestii nikt się do nas nie odezwał i w dalszym ciągu czekamy na kontakt. Wiemy również, że Cosmic Gate zmieniają mgmt na lepszy i aktualnie pomiędzy nimi a Rabeą zaistniał jakiś konflikt. Przykre jest tylko to, że echa tej sprawy mają swój odcisk zarówno na fanach tych artystów jak i na nas, czyli organizatorach.
W tym momencie jest nam niezmiernie przykro zakomunikować to, iż duet Cosmic Gate i Emma Hewitt z wyżej podanych powodów, nie wystąpią podczas drugiej edycji Electik Music Festival.

W dalszym ciągu próbujemy wyjaśnić sprawę Super8 & Tab, a jako, że nie możemy już dłużej zwlekać, przedstawiamy aktualną wersję time-table. Jeżeli sytuacja z Super8 & Tab ulegnie zmianie, zrobimy jego update i poinformujemy Was o tym przez nasze wszystkie kanały informacyjne.

W ramach rekompensaty wystąpi artysta, którego alias wielokrotnie pojawiał się w waszych postach jeszcze przed podaniem artystów naszego eventu - Simon O' Shine.
Jest nam niezmiernie przykro ze względu na zaistniałą sytuację i możecie być pewni, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby sprawiedliwości stało się zadość.

Z wyrazami szacunku
EMF Team

Otwarcie bram 19:00


Warm up set - Copecky & Pitchracer 20:00 - 21:00
Munder 21:00 - 22:00
VISUAL SENSATION SHOW 22:00 - 22:15
Estiva 22:15 - 23:15
Alex M.O.R.P.H. 23:15 - 00:45
Heatbeat 00:45 - 02:00
Daniel Kandi 02:00 - 03:30
Menno de Jong 03:30 - 05:00
Simon O’Shine 05:00 - 06:00
Zakończenie eventu: 06:00

EDIT: Publikacja ta miała trafić do Internetu jeszcze wczoraj (tj. 16.10) w nocy, jednak musieliśmy się wstrzymać, ze względu na brak zielonego światła do publikacji time-table, za co chcielibyśmy bardzo przeprosić. Niektórych rzeczy niestety nie jesteśmy w stanie przyspieszyć, a nie możemy sobie pozwolić na podanie jakichkolwiek nieautoryzowanych, bądź niepewnych informacji, tym bardziej, że sprawa jest bardzo poważna i powoli przybiera miano międzynarodowego skandalu.
Jednakże musimy poinformować, że dosłownie przed chwilą dostaliśmy kolejne pismo od prawnika Rabei Kuszy, w którym to ponownie nakazuje nam usunąć wszelkie wpisy na temat zaistniałej sytuacji, twierdząc, że jest to proceder nielegalny.