Rób dobrze, Żyj dobrze!

известные картины и новости из мира искусства

Muzyka elektroniczna, niezależnie od gatunku, powoduje, że świat staje się lepszy. Każdy z nas słuchając swojego ulubionego rodzaju muzyki może się zrelaksować, zapomnieć o problemach życia codziennego, czy po prostu dobrze się bawić.

Jednak coraz częściej muzyka staje się również ‘narzędziem’ do wspierania fundacji czy organizacji charytatywnych. Nie tylko w postaci imprez, z których zarobione środki przekazywane są w słusznej sprawie , ale także w postaci wszelkiego rodzaju aukcji. 

konsole

VH1′s Save The Music Foundation jest organizacją, która ma na celu zebrać pieniądze dla rozwoju muzycznych programów edukacyjnych. W akcję angażują się największe nazwiska z branży EDM. Obecnie fundacja we współpracy z firmą Nexus organizuje niespotykaną aukcję charytatywną. Przedmiotami aukcji jest dwadzieścia sześć niestandardowych playerów CDJ-2000nexuses zaprojektowanych przez takich artystów jak Zedd, Laidback Luke, Nervo, Kaskade czy Dada Life.

Jeśli chcesz mieć swój własny wyjątkowy deck od sławnego artysty, a zarówno wspomóc rozwój programów muzycznych, wystarczy że wejdziesz na stronę www.charitybuzz.com i zalicytujesz!


 

Autor:
Karolina Smolarek (CubeStage.pl)
 
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.