Projekt Sceny: Electik Music Festival - Second Edition

известные картины и новости из мира искусства

Już 19 października 2013 startujemy z drugą edycją Electik Music Festival, której hasłem przewodnim będzie "Explosion of Sound". O muzyczne doznania zadbają dla nas tacy artyści jak Cosmic Gate, Emma Hewitt, Super8 & Tab, Alex M.O.R.P.H, Heatbeat, Daniel Kandi, Menno de Jong i Munder, a oprawą zajmą się sprawdzone już przez nas firmy Visual Sensation i Clockwork, oraz po raz pierwszy w historii naszych eventów firma DJAK, które wspólnymi siłami zadbają o magiczną otoczkę całego wydarzenia.

 

 Tym razem przedstawiamy tylko częściowy projekt sceny, obejmujący tylko i wyłącznie jej konstrukcję wraz z oświetleniem. Całości nie chcemy wam pokazać, pozwalając sobie tym razem na stworzenie elementu zaskoczenia. Możemy powiedzieć tylko tyle, że tym razem zaświeci znacznie więcej głów niż ostatnio, wykorzystamy ekrany LED, a konstrukcja sceny będzie zajmowała praktycznie całą szerokość Hali 6A, czyli około 45m.

 

 


Jednak aby pobudzić Waszą wyobraźnię, możemy Wam otwarcie powiedzieć, że tak samo jak ostatnio wykorzystamy wiele różnych zdobyczy technologii scenicznych do stworzenia niepowtarzalnej i jedynej w swoim rodzaju oprawy audiowizualnej!
Ponownie użyjemy fontann i gejzerów wodnych, do projekcji laserowej wykorzystamy 2x większy ekran wodny, użyjemy większej ilości pirotechniki scenicznej i CO2, oraz co najważniejsze - zaświeci aż 6 laserów!


Całości zaś dopełnią majestatyczne występy tancerzy Aerial Dance z grupy Mira-Art z Gdyni - finalistów programu Mam Talent produkcji TVN.
Półfinałowy występ Mira - Art podczas IV-tej edycji programu Mam Talent: http://www.youtube.com/watch?v=LJlyvjTpYC8


Przypomnijmy sobie jeszcze tylko jak wyglądało show podczas pierwszej edycji - żeby wyobrazić sobie to co będzie się działo już 19 października, wystarczy tylko wziąć pod uwagę fakt, że tym razem szykujemy coś znacznie większego, o czym przekonacie się już na miejscu! ;)


Visual Sensation Lasershow podczas Electik Music Festival w Poznaniu: http://www.youtube.com/watch?v=YJKnmpjrWHk
Tak jak już powiedzieliśmy wcześniej, nie chcemy zdradzać wam umiejscowienia tych wszystkich atrakcji, pozwalając Wam przy tym na pobudzenie wodzy fantazji... Musimy również nadmienić, że to właśnie dzięki Wam i waszym referencjom możemy powoli i sukcesywnie zwiększać jakość naszej oprawy - razem budujemy polską scenę eventową. :)


Electik Music Festival 2nd Edition w pigułce:

Wstęp:

18 lat (rocznikowo)
Data eventu:
19.10.2013
Miejsce eventu:
Międzynarodowe Targi Poznańskie - Hala 6A
ul. Głogowska 14
60-101 Poznań


Bilety:


- Standard (II pula) - 95 PLN (w sprzedaży) - Standard (III pula) - 110 PLN (dostępność w dniu imprezy w kasie przy hali) - VIP - 300 PLN (w sprzedaży)
Pakiety biletów: - Pakiety biletów Standard - WYPRZEDANE! - Bilet Standard z jednoosobowym pokojem w hotelu Moderno **** ze śniadaniem - 260 PLN - Dwa bilety Standard z dwuosobowym pokojem w hotelu Moderno **** ze śniadaniem - WYPRZEDANE! - Pakiety biletów VIP - WYPRZEDANE! - Bilet VIP z jednoosobowym pokojem w hotelu City Park ***** ze śniadaniem - 600 PLN - Dwa bilety VIP z dwuosobowym pokojem w hotelu City Park ***** ze śniadaniem - 870 PLN
Bilety w przedsprzedaży dostępne są na www.electik.roboticket.pl, wlotki.pl, ebilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.
Od 30 września nie prowadzimy już sprzedaży wysyłkowej. Zamawiając bilet przez Internet, można nabyć tylko i wyłącznie bilety domowe.


Electik Music Festival na facebooku:
http://www.facebook.com/Electikmusicfestival
Zapraszamy również oficjalną stronę internetową wydarzenia:
http://www.electikmusicfestival.pl/
Informacje prasowe Electik Music Festival II: Explosion of Sound