Deadmau5 przesłuchuje następnego szczęśliwca

известные картины и новости из мира искусства

Po pierwszym "epizodzie" z udziałem Zedda, wygląda na to, że Deadmau5 chce kontynuować swoje filmy z cyklu wywiadów (a raczej przesłuchań) gwiazd „w trasie”. Tym razem gwiazdą na siedzeniu pasażera jest frontman ekipy N*E*R*D, super-producent i tajna broń Random Access Memories, Pharrell Williams. Podczas gdy filmik z Zedd'em trwał około 23 minut, ten z udziałem Pharrella ma aż pół godziny. Jeśli jesteście fanami któregoś z obu facetów, z pewnością spodoba Wam się ta konwencja.

pharrell-deadmau5

Po kilku latach trzymania się w cieniu, Pharrell jest absolutnie wszędzie w tym roku. W radiu z Daft Punk, w TV z Robin Thickie, produkując dla Jay-Z, współpracując z Azealia Banks nad jej bardzo wyczekiwanym, debiutanckim albumem, pomagając księżniczce pop Miley Cyrus – tak, to zdecydowanie bardzo zajęty człowiek. Potem pojawiła się informacja o jego przejściu do świata EDM, poprzez miejsce w nadchodzącej trasie Steve'a Aokiego w USA, działając na Ibizie z Pete Tongiem i zbierając załogę na imprezę Holy Ship! 2014.

Zimmerman chciał również nagrać odcinek z Aviciim, ale w końcu stwierdził, w typowym dla siebie stylu na Twitterze: "Pieprzyć to. On tego nie zrobi. Słabiak. Znajdę kogoś ciekawszego do następnego odcinka."

 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.