DADA LIFE chcą pobić rekord GUINESSA

известные картины и новости из мира искусства

Prawdopodobnie każdy fan EDM słysząc dwa słowa 'Dada Life' ma na myśli banany! To właśnie te żółte wygięte owoce są znakiem rozpoznawczym duetu ze Szwecji. Ich występy są zawsze pełne wrażeń, a wśród publiki panuje mega pozytywny nastrój. Podczas swoich show, Dada Life, raczą fanów niespotykanymi wizualizacjami, prysznicem z szampana czy rzucają w publiczność dmuchane, jak i surowe banany :) 

15qdhrq

 Jednak w najbliższym czasie, znani ze swoich wybryków na scenie, Olle i Stefan, pozostawią banany na rzecz bawełny i piór. Dziwne? Nie martwcie się, to tylko jednorazowa akcja, która jest związana z promocją najnowszej produkcji chłopaków 'Born to Rage'. Chcą oni nadać nowe znaczenie stwierdzeniu 'Happy Violence' poprzez zorganizowanie największej bitwy na poduszki na świecie! Dokładnie 26. października w Aragon Ballroom w Chicago, Dada Life wraz ze swoimi fanami podejmą się próby pobicia rekordu Guinessa w walce na poduszki. Przypomnijmy, że obecny rekord ustanowili studenci z Groningen w 2005 roku, organizując poduszkową bitwę, w której wzięło udział 2997 osób. 

Trzymajcie kciuki za Dadasów! I nie zapomnijcie, że ich najnowsza produkcja 'Born to Rage' będzie dostępna na Beatporcie już 26. października! 

 

 

Autor:
Karolina Smolarek (CubeStage.pl)

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.