Arnej zapowiedział nowy singiel

известные картины и новости из мира искусства

 

Bardzo euforyczne pady, nietuzinkowy wokal, grube basy, pomysłowe melodie i support najlepszych dj-ów na świecie to klucz do sukcesu. Z drugiej strony, to żadna nowość. Nowym producentem muzyki klubowej na pewno też nie jest występujący na VII edycji enTrance – Arnej. U bram progressive transu stanął i zabłysnął kawał czasu temu. I na pewno szybko nie wygaśnie. Na fejsbukowym profilu, Arnej ogłosił i podzielił się najnowszym materiałem: FREE OF YOU.

 

Mimo, że popularne jest teraz wytykanie sobie oryginalności w utworach przez pro i niepro-ducentów, zarzucanie nudy i skopiowanego motywu z 2323892 wydanych wcześniej utworów, są tacy, którzy mają to w czterech literach i dalej robią swoje, nie oglądając się za siebie.

 

Czy Arnej kogoś skopiował? Nie wydaje nam się. Myślimy jednak, że nadchodzący singiel „Free of You“ to dobry progressive, który na pewno chcemy usłyszeć w hali Łuczniczka, 5 marca 2011. Singiel zawierać będzie 4 wersje. Club i Instrumental Mix oraz 8 Wonders Club i Dub Mix. Wydanie zaplanowane jest na poniedziałek, 7-go lutego 2011 w Arnej Music.

 

http://soundcloud.com/arnejmusic/free-of-you-arnej-club-mix

http://soundcloud.com/arnejmusic/free-of-you-8-wonders-club-mix

 

ENTRANCE

05/03/2011

BYDGOSZCZ, HALA ŁUCZNICZKA

 

BILETY:

 

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

http://www.enTrance.com.pl

 

 

Music Defeats Time