Pierwszy Polak w wytworni Axwella

известные картины и новости из мира искусства
Sylwetki Mateusza Owsiaka, dokładniej znanego jako BLINDERS, nie musimy chyba nikomu przedstawiać. Występował m.in. na imprezach spod marki We Love Swedish House, a także w tym roku zagrał na 11 edycji Sunrise Festival.

Jednak wiadomość z dnia dzisiejszego zachwyciła wszystkich fanów Mateusza. Jego remix do 'Center Of Universe' został doceniony przez samego Axwella i w dniu 14 października zostanie wydany nakładem Axtone Records.

pierwszy-polak-w-wytworni-axwella
Axwell zagrał remix Mateusza na wrześniowej imprezie TommorowWorld i skomentował go w dwóch zdaniach na Twitterze „It's sick brother! I love it, you know that!”

Każdy z nas powinien być dumny, że nasz rodak zaszedł tak wysoko i jako pierwszy Polak wyda kawałek w samym Axtone Records. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko pogratulować Mateuszowi sukcesu i życzyć powodzenia w dalszej karierze.

Jeśli jednak jeszcze nie miałeś okazji posłuchać remixu Mateusza, zrób to jak najszybciej!

 

Autor:
Karolina Smolarek (CubeStage.pl)

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.