Armin van Buuren współtwórca najnowszego MX1-DJ MIXER!

известные картины и новости из мира искусства

Mogłoby się wydawać, że Pioneer jest dominująca marką na rynku, jeśli chodzi o produkcję sprzętu Djskiego. Jednak było to kwestią czasu, gdy inne firmy skorzystają z popularności rynku muzycznego i zaczną proponować sprzęt w znacznie niższych cenach. 

ArminMX1-DJ

Jedną z takich firm jest elektroniczny gigant – Philips, który podczas targów IFA w Berlinie zaprezentował swój pierwszy sprzęt do miksowania MX1-DJ MIXER. Ambasadorem marki, a także współtwórcą sprzętu jest sam Armin Van Buuren. Projektanci Philipsa skorzystali z obszernej wiedzy oraz umiejętności Armina i wspólnie stworzyli sprzęt przeznaczony szczególnie dla młodych artystów, którzy nie są w stanie sobie pozwolić na platformę CDJ w cenie 7000 dolarów. 

MX1-DJ MIXER wykonany jest z tworzywa sztucznego, posiada wbudowany zestaw głośników. Na wierzchu natomiast znajduje się stół do miksowania. Aby rozpocząć zabawę z MX1 wystarczy tylko podłączyć iPhone lub tablet Apple z zainstalowaną specjalną aplikację od jednego z najpopularniejszych twórców tego typu aplikacji – Algoriddim. 

Reasumując, MX1-DJ MIXER jest ciekawą alternatywą dla początkujących artystów, którzy nie mają wystarczająco dużo pieniędzy, aby pozwolić sobie na profesjonalny sprzęt djski. Sprzęt wymaga od Dja jedynie umiejętności łączenia dźwięków oraz odrobinę fantazji. 
Autor:
Karolina Smolarek (CubeStage.pl)

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.