Sety Ingrosso i Tiesto z TomorrowWorld 2013

известные картины и новости из мира искусства

 

Od niedawna możemy cieszyć się nagraniami setów dwóch gwiazd TomorrowWorld 2013. Sebastian Ingrosso opublikował swojego 1,5-godzinnego seta, granego na mainstage festivalu. Znajdziemy w nim większość materiału granego w ciągu lata, między innymi tracki nagrywane przez niego solo, wraz z kolegami ze Szwedzkiej Mafii, oraz nieco niepublikowanych utworów, wydanych przez label Szwedzkiej Mafii.

2

Drugi z nagranych setów jest autorstwa Tiesto. Holender od zawsze należy do światowej czołówki jeśli chodzi o odczytywanie pragnień tłumu i kierowanie jego emocjami oraz dopasowywanie się do sytuacji i ten set jest tego kolejnym dowodem. Znajdziemy tam dużą różnorodność gatunkową, od trapu, przez hardstyle, big-room, po trance, w tym spory wachlarz jego własnych klasyków. Tym samym mamy do czynienia po raz kolejny z wszechstronnością i opanowaniem muzyki. 

 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.