Sebastian Ingrosso i Otto Knows współudział w nowym tracku Britney Spears

известные картины и новости из мира искусства
Niewiele osób zdawało sobie do tej pory sprawę z tej pomocy, ale ostatnio wypłynęła na jaw informacja, że Sebastian Ingrosso i jego protegowany z labaleu, Otto Knows współpracowali z Britney przy jej najnowszym singlu „Work Bitch”.

Britney
A wszystko przez Instagramowe konto Britney, na którym ukazało się zdjęcie kredytujące obu artystów. Wokól sprawy wynikło małe zamieszanie, jednak przesłuchując utwór, nie da się ukryć wpływów ani Sebastiana, ani Otto na warstwę muzyczną, tym bardziej, że informacje potwierdza Billboard, a wkrótce potem swój pogląd na sprawę przedstawił sam Sebastian:

„Zawsze angażuję się w projekty ludzi, których jestem managerem. Aktualnie są to dwie osoby – Otto i Alesso i w ich pracę także jestem zaangażowany. Mówię im, jak każdemu – może to spróbuj zrobić tak, a tamto tak – na tym między innymi polega moja praca.
Oczywiście od razu mogą pojawić się pytania dlaczego 2 gwiazdy muzyki tanecznej produkują coś dla Will.I.Ama, producenta nowej płyty Britney, szczególnie biorąc pod uwagę niedawne zamieszanie z „Rebound”, oraz wątpliwości dotyczące innych jego utworów i ich rzekomych związków z twórczością innych artystów sceny elektronicznej. Osobiście jesteśmy z Will.I.Amem dobrymi znajomymi, więc zadzwonił do mnie i powiedział – Robię nowy album Britney, masz dla mnie jakąś muzę z której można by coś stworzyć?”. Dobrze się nam razem pracuje, zresztą, nie obchodzi mnie czy rzecz dotyczy Britney Spears czy Led Zeppelin – kocham każdą muzykę.”


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.