Platyna dla Rudimental

известные картины и новости из мира искусства

Brytyjska grupa Rudimental szturmem zdobyła rynek w zeszłym roku przebojami takimi jak „Feel the love”, „Not Giving in” oraz „Waiting all night”, które od razu wskoczyły na szczyty list przebojów. Ich album „Home”, dedykowany rodzinnym stronom artystów, czyli znanego skądinąd Hackney na przedmieściach Londynu, niedawno uzyskał status platynowej płyty.

Rudimental-Platinum

A wszystko to mimo iż... a może właśnie dzięki temu, że podpisali umowę z małą wytwórnią Black Butter Records, pokazując tym samym, że dobra muzyka i talent obronią się same i wzniosą na wyżyny swoich możliwości, jeśli tylko trafi się ku temu odpowiednia szansa. Ich show na żywo to coś, co naprawdę robi wrażenie i jest jednym z niewielu ostatnich prawdziwych live'ów w muzyce tanecznej. Gratulacje dla muzyków z okazji tego osiągnięcia i miejmy nadzieję, że to dopiero początek. 


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.