Chuckie zatrudnia raperów do nowego teledysku

известные картины и новости из мира искусства

Klimaty EDM nie przestają się ze sobą mieszać, łączyć i ewoluować (lub degenerować, jak wolą niektórzy ;) ). Chuckie poszedł w tym względzie na całość w swoim najnowszym singlu, do którego stworzenia zatrudnił trzech raperów.

dc3d9 1679775

„Lupe Fiasco, Snow Tha Product i Too $hort sprawiają, że Making Papers zawiera po trochu z wszystkiego.No i oczywiście sam Chuckie, który dodał całości swoich charakterystycznych dutch-synthów oraz tłustego basu i rytmu inspirowanego trapem. Jego dirty-house'owy styl rozprzestrzeniony w 3 odległych zakątkach rapowego świata.” 

Video towarzyszące piosence standardowo w tego typu produkcjach przedstawia wielkie imprezy, tłumy i lasery, a w środku tego wszystkiego Chuckie jako Boss, a raperzy to jego podwładni. Fabuła i sceny banalne jak na klip hip-hopowy, dla produkcji klubowej są nieco bardziej odkrywcze i autentyczne. Poza tym, co do samej produkcji – Guetta czy Flo-Rida raczej by na stworzenie czegoś takiego nie wpadli.


 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.