Trójka wspaniałych – już 12 Lutego w EKWADORZE !!!

известные картины и новости из мира искусства

 

Najbardziej obecnie rozchwytywana gwiazda na świecie - Andy Moor - nie ma powodów do narzekania. Od czasu jego występów na ASOT450 oraz na Sunrise Festival w minionym roku zyskał sobie jeszcze większe grono wielbicieli w Polsce. Ulubieniec nie tylko Armina Van Buurena, ale także Paula Oakenfolda, Above & Beyond i Markusa Schulza jest gwarancją niezapomnianych przeżyć podczas każdego swojego występu.

 

Do dnia jego występu na Urodzinach Ekwadoru 12 lutego 2011 pozostało niewiele czasu, ale jest on przez Andy Moora bardzo intensywnie wykorzystywany bo to właśnie z wyżej wymienionymi artystami będzie występował przed ekwadorską nocą. Ostatnie tygodnie to także dla Andy Moora czas wydania jego najnowszego remixa dla kolaboracji Signalrunners z Julie Thompson. Utwór These Shoulders został stworzony specjalnie na potrzeby kompilacji celebrującej 10-lecie labelu Anjunabeats.

Jak sam zapowiada remix dla Anjuny to dopiero początek. Już teraz Moor twierdzi, że znacznie zwiększyły się ilości jego bookingów na ten rok, ale to w żaden sposób nie zmniejszy intensywności jego prac w studio. Wręcz przeciwnie - zapowiada że rok 2011 będzie najbardziej obfitym pod kątem wydanych produkcji i remixów w całej jego dotychczasowej karierze. Mimo iż rok się dopiero rozpoczął to już teraz ma ukończonych kilka numerów, które prawdopodobnie jako ID zagra podczas swojego występu w Ekwadorze by przetestować je na najbardziej żywiołowej publiczności świata!

 

 

 

Rok 2011 ma być też tym, w którym Andy wyda swój debiutancki album w Armada Music. Jest więc na co czekać i można się spodziewać że być może któryś z numerów przeznaczonych na album usłyszymy 12 lutego?

 

W bardzo podobnej sytuacji jest Szwed Mike Shiver, który obecnie zalicza imprezowego tripa po Syrii, Polsce (Ekwador), a zakończy go na Malcie. Od czasu wydania tego ostatniej produkcji Sique minęło już trochę czasu, ale Shiver zapowiada wzmożone prace w studio, a także współpracę z aktualnie będącymi na topie wokalistkami. Ma to w najbliższym czasie zaowocować wysypem wręcz nowych produkcji i remixów, które trafią na czołówki list przebojów trance & progressive.

Zarówno Andy Moor jak i Mike Shiver zapewniają, że występ dla polskiej publiczności w Ekwadorze jest dla nich bardzo ważny i przygotowują na tę okoliczność specjalny repertuar. 12 lutego 2011 roku podczas urodzin klubu Ekwador nastąpi muzyczne trzęsienie ziemi, które sprawi, że wszyscy uczestnicy tego wyjątkowego eventu zasmakują w wyszukanej, muzycznej uczcie!

 

 

Na koniec nie możemy pominąć faktu jakim jest pierwszy w Polsce występ samego Bena Nicky, który jest uważany w tej chwili przez Armadę jak również AVA Recordings za najciężej pracującego trancowca w obecnym czasie. Nad jego karierą czuwają sami najwięksi specjaliści w Armadzie jak i również artyści którzy bookują go na swoje duże eventy. Jesteśmy przekonani że ta właśnie postać zagości w 2011 jeszcze w Polsce podczas letniego dużego festiwalu.

Odwiedzajcie regularnie facebook artystów :

http://www.facebook.com/#!/andymoor

http://www.facebook.com/#!/mikeshiverofficial

http://www.facebook.com/#!/bennickymusic

Do zobaczenia 12 Lutego w Ekwadorze, Andy Moor, Mike Shiver, Ben Nicky , to chyba odpowiednie argumenty, my tam będziemy a Wy ?