Tiesto i jego kolekcja remiksów w stylu "Trap"

известные картины и новости из мира искусства

Ostatnio było o Tiesto w wydaniu deep house'owym, to teraz pora na wydanie, do którego zdążył on już nas nieco bardziej przyzwyczaić. Nic nie robiąc sobie z wezwań do opamiętania i powrotu do muzycznych korzeni, Tiesto stara się utrzymać "na fali", na którą wskoczył w 2011 roku, gdy po raz pierwszy zaczął eksperymentować z trouse. 30 lipca ukazała się nowa epka, zawierająca ulubione przez Tiesto trapowe remiksy z wytwórni Musical Freedom. Jak głosi slogan marketingowy: "Trap to nowy ekscytujący gatunek muzyczny, osobisty faworyt Tiesto, który z powodzeniem bawi się już od dawna ciężkimi basami."

tiesto2

Paczka zawiera między innymi remiksy Pelari, Luminoxa, Ethyra oraz Basscampa dla R3haba, Dimitri'a Vegasa, Like Mike'a & GTA, oraz samego Tiesto. "Moim zdaniem nie ma nic bardziej ograniczającego niż wpaść w pułapkę jednego stylu. Jestem fanem wielu gatunków i bez wątpienia wiele z nich można usłyszeć w moich setach. Jeśli ludzie się przy tym bawią to dla mnie jest to dobra muzyka. A w swoich setach staram się zawrzeć najlepsze punkty mojej kariery i to, co muzyka ma najlepszego do zaoferowania w danej chwili." Na pewno jednym z miejsc, gdzie nowy ulubiony styl Tiesto doskonale się sprawdzi będzie główna scena październikowego TomorrowWorld w Chattahoochee Hills w Atlancie.


 

 

 

  


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.