Djski debiut Paris Hilton na Ibizie

известные картины и новости из мира искусства

W sieci pojawiło się video z kultowego klubu Amnesia na Ibizie, przedstawiające nieco mniej kultową postać – Paris Hilton – i jej debiut za konsoletą. I chyba nikogo nie zaskoczy to, co tam zobaczy... Nasza dzielna bohaterka została uwieczniona w roli Djane.. a przynajmniej tak by się wydawało, bo z nagrania ciężko wywnioskować, czy za muzykę odpowiedzialna jest ona, czy człowiek stojący obok niej.

paris

Jeśli chodzi o muzykę to najpierw mamy „Easy” Portera Robinsona i Mat'a Zo, a następnie Bingo Players i „Rattle”. Ponadto na filmie widzimy sporo wymachiwania rękami i podrygów. Po imprezie na profilu Paris na Instagramie można było zobaczyć zdjęcie z podpisem „Dziś miała miejsce jedna z najbardziej niewiarygodnych i fantastycznych nocy mojego życia! Z przyjemnością patrzyło się na tych wszystkich uśmiechniętych i tańczących do mojego seta ludzi. #dumna #szczęśliwa #TAK! Kocham to. Z chęcią zobaczymy materiał filmowy z kolejnych imprez, tym bardziej, że jak wynika z innych zdjęć, Paris zabrała na Ibizę aż 20 walizek... oczywiście wypełnionych po brzegi płytami!

 

 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)

 


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.