Pakiety biletów z Hotelem na Electik Music Festival

известные картины и новости из мира искусства

Już 19.10.2013 roku w jednym z pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich - Hali 6A, odbędzie się druga edycja Electik Music Festival: Explosion Of Sound. Podczas tej długiej nocy wystąpią Cosmic Gate, Emma Hewitt live, Super8 & Tab, Alex M.O.R.P.H, Heatbeat, Daniel Kandi, Menno de Jong, Estiva i Munder, a całość zostanie oprawiona spektakularnym i przyprawiającym o szybkie bicie serca, dwa razy większym niż podczas pierwszej edycji show wizualnym.

hotel

Visual Sensation Lasershow:
http://www.youtube.com/watch?v=YJKnmpjrWHk
Część z Was kupując bilet na event zastanawia się nad tym co zrobić po samej imprezie - wrócić od razu do domu, czy może lepiej zabookować pokój w hotelu i odpocząć po pełnej niezapomnianych wrażeń nocy. Postanowiliśmy więc pomóc w podjęciu decyzji, podejmując tym samym współpracę z klasyfikowanym jako czterogwiazdkowym Hotelem Moderno, który zaoferował pokoje w specjalnych, atrakcyjnych cenach dla uczestników naszego eventu.

 

Film prezentacyjny Hotelu Moderno:
http://www.youtube.com/watch?v=S72l2_qQt1U

Można więc już zamawiać bilety na Electik Music Festival w pakiecie razem z zabookowanym pokojem w Hotelu Moderno w terminie 10.09.-11.09.2013. Hotel ten jest oddalony o niecałe 20 minut drogi przebytej pieszo od terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich, czyli miejsca w którym odbędzie się sam event.

 

Pakiety są aktualnie dostępne w bardzo małej ilości - jedynie 15 sztuk, co jest związane z dostępnością pokoi. Jeśli pojawi się większe zainteresowanie, to w ramach współpracy z Hotelem Moderno, zwiększymy ilość dostępnych w sprzedaży pakietów.
Pakiety biletów z hotelem prezentują się następująco:

PAKIET H1 - bilet standard na EMF + pokój jednoosobowy ze śniadaniem dla jednej osoby - 260 PLN
PAKIET H2 - 2 bilety standard na EMF + pokój dwuosobowy ze śniadaniem dla dwóch osób - 350 PLN

Pakiety te można nabyć w salonach Empik na terenie całego kraju, oraz w serwisie ebilet.pl.

Link do biletów: https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=75782
Strona internetowa hotelu: http://www.hotelmoderno.pl/a6.t5,hotel-moderno,aktualnosci
Strona internetowa eventu: http://www.electikmusicfestival.pl/
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat Electik Music Festival, to zapraszamy na oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/Electikmusicfestival