Electrocity 8 Dj Contest - wyniki!

известные картины и новости из мира искусства

Konkurs rozstrzygnięty!

Miło nas zaskoczyło ogromne zainteresowanie konkursem, czego dowodzi duża ilość uczestników, jaka przystąpiła do walki o występ na Electrocity. Do 22 lipca napłynęło do nas kilkaset miksów praktycznie z całego świata. Przyznajemy, że bardzo trudno było wyłonić ten jeden, zwycięski set. Nadesłane przez Was materiały były praktycznie bezbłędne, co znacznie utrudniało wybór najlepszego. Mieliśmy w czym wybierać, bo w konkursie pojawiła się większość gatunków jakie znamy. Po kilku dniach głosowań, gdzie były nawet 2 dogrywki, wyłoniliśmy zwycięzcę.

contest

www.mixcloud.com/ElectrocityFestival/barish-baron-mixcloud-contest-winner-electrocity-podcast-007/

Jest nim Barish Baron z Cypru, którego będziecie mogli usłyszeć 14 sierpnia na ósmej edycji Electrocity! Chcemy również podziękować pozostałym uczestnikom za profesjonalne podejście do konkursu, dzięki czemu poziom był naprawdę wysoki. Szczerze wierzymy, że w przyszłości dzięki ciężkiej pracy i miłości do swojej pasji, uda Wam się osiągnąć zamierzone cele.

Soundtrade.

BILETY:

Wciąż możecie nabyć bilety w cenie 107 zł za pośrednictwem www.electrocity.pl,  www.ticketpro.pl, www.abilet.pl . W sprzedaży jest również pula biletów Royal Vip w cenie 500 zł.

W dniu imprezy bilety będą dostępne w kasach w cenie 140 zł.