Tenishia w formie!

известные картины и новости из мира искусства

 

 

Początkowo byli lokalnymi dj-ami, grającymi sety w okolicznych klubach i pubach. Spotkali się latem 2004 roku, wymienili się poglądami muzycznymi i postanowili stworzyć duet, jakiego Malta nigdy wcześniej nie słyszała. Dziś wybierając się na wyspę, spotkamy Jovena i Cypriana występujących na najlepszych festiwalach, eventach muzyczny, zobaczymy ich w telewizji i nawet w reklamach telefonów komórkowych. Udało się. Tego jesteśmy pewni.

 

W roku 2010, duet Tenishia po raz kolejny zdominował konkurencję podczas uroczystości – „Malta Music Awards“, wygrywając nagrodę w kategorii: „Best Dance Production Award“. Najlepszym nagraniem roku 2010 maltańskiego duetu okazał się utwór wydany w S107 Recordings o tytule „Stranger to Myself“, gdzie wokalnie udziela się Aneym.

 

W lutym 2011 wydany zostanie follow-up do tego utworu. Mamy nadzieję, że podczas pierwszego w karierze występu w Polsce, duet Tenishia zahypnotyzuje wszystkich uczestników enTrance 2011 swoimi magicznymi utworami. Czas pokaże. W między czasie zapraszamy do przesłuchania „Stranger to Myself“ i fantastycznej przeróbki utworu „Flesh“.

 

 

ENTRANCE

05/03/2011

BYDGOSZCZ, HALA ŁUCZNICZKA

II PULA BILEÓW DOSTĘPNA W CENIE:

 

BILET STANDARDOWY: 65 ZŁ

ZASILENIE FAMILY CARD: 60 ZŁ

 

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

http://www.enTrance.com.pl

 

 

Music Defeats Time