Gregor Tresher zaprasza na swój live act

известные картины и новости из мира искусства

14 sierpnia odbędzie się już ósma edycja Electrocity. Znamy już wszystkich artystów, podział na sceny… Chcąc przybliżyć Wam nieco sylwetki artystów, publikujemy krótkie zarazem nieco inne wywiady od tych, które możecie znaleźć w sieci. Kontynuując cykl Electrocity Q&A przedstawiamy Wam kolejną postać, która po raz pierwszy zawita do polski ze swoim nowym występem live - Gregor Tresher.

5 lipca 2013 ukazał się w sprzedaży jego najnowszy album „Nightcolours” w wytwórni Break New Soil. Nie trzeba chyba żadnych rekomendacji tego albumu znając dotychczasowy muzyczny dorobek Treshera.

Gregor Tresher

1. Czy posiadasz jakieś uzależnienia, pożeracze czasu (gry video, słodycze, Facebook)?

Lubię oglądać seriale telewizyjne, co jest trochę czasochłonne. Najbardziej lubię skandynawskie kryminały wśród których są moje ulubione „The Killing”, „The Bridge” oraz „Borgen”. Oczywiście nie mogę się doczekać ósmego sezonu “Breaking Bad”.


2. Jakie dania najchętniej przygotowujesz gdy jesteś w domu i oczywiście masz na to trochę czasu?

Na pewno Carpaccio oraz wegetariańską pastę z sosem bolońskim. Uwielbiam pasty, mogę to jeść cały dzień.

3. Jeśli mógłbyś przez jeden dzień posiadać jakąś super moc, to co by to było i dlaczego?

Tylko jeden dzień? Nie mogę mieć tego na zawsze? Jeśli tak, to była by to teleportacja. Jeśli bym mógł mieć ją na jeden dzień, chyba powiedział bym, że latanie. Jeśli jeszcze by się zastanowić, to ciekawi mnie jak by to było być super geniuszem muzycznym. Wtedy bym mógł robić muzykę 24h na dobę.

4. Jak wygląda Twój czas pomiędzy bookingami? Masz jakieś swoje pasje / hobby jak sklejanie modeli, zabawa ze zwierzętami, wyciskanie na siłowni, łapanie motyli, etc?

Jeśli mam być szczery (wiem, że to nudne), muzyka to moje hobby, więc w tygodniu zazwyczaj spędzam czas w studio. Potem znów oglądam seriale, o których wspomniałem wcześniej. To właśnie lubię robić, gdy jestem w domu. Cały czas myślę, by sobie sprawić psa wkrótce, bo jak byłem młodszy miałem niemieckiego boxera.

5. Jeśli ktoś dziś pstryknąłby palcami i od dnia jutrzejszego nie byłoby imprez, i muzyki bez możliwości ponownego jej tworzenia, to czym byś zastąpił muzykę?

Świat bez muzyki? Naprawdę nie potrafię sobie nawet takiego świata wyobrazić.


BILETY

III pula biletów dostępna jest w cenie 107 zł za pośrednictwem www.electrocity.pl, www.ticketpro.pl, www.ftb.pl i www.abliet.pl. Dodatkowo przypominamy, że cały czas można nabywać bilety Royal VIP.

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=N3kwjVLBBug