Tomorrowland 2013 streamowany na Youtube

известные картины и новости из мира искусства

Bilety na tegoroczną edycję Tomorrowland znikają w rekordowym tempie, co potwierdza, że festival ten stał się jednym z najpopularniejszych na świecie. Ponad 20 tysięcy ludzi odbędzie tego lata niemalże pielgrzymkę do Boom na trzy dni pełne niewyobrażalnych wrażeń. Od piątku 26 do niedzieli 28 lipca festival będzie zawierał w sobie wszystko co najlepsze w muzyce tanecznej we wszystkich jej odmianach i z największymi nazwiskami zarówno na scenie głównej jak i pomniejszych arenach poświęconych muzyce dubstep, trance, techno, house, d&b, hard dance i innym. Dla tych, którym nie uda się dotrzeć na miejsce lub zdobyć biletów na to wydarzenie mamy dobrą wiadomość – organizator nawiązał po raz kolejny współpracę z Youtube, dzięki czemu udział w festivalu weźmie dosłownie cała planeta.

Tomorrowland 2013

Relacja na żywo będzie kręcona w HD i zawierała będzie sety, wywiady jak i ujęcia z za kulis. W zeszłym roku nad relacją czuwała ekipa ponad 170 osób, w tym na pewno ta liczba nie będzie mniejsza. Pamiętajmy, że afterowe filmy wypuszczone po imprezie oglądały miliony ludzi, co w połączeniu z tempem sprzedaży biletów i niezwykle mocnym line upem tegorocznej edycji pokazuje jak poważnym wyzwaniem będzie realizacja takiej transmisji.
Przypomnijmy, że sceną główną w tym roku zawładną w sobotę min. Tiesto, Hardwell, Sebastian Ingrosso, Avicii, Armin van Buuren – a w niedzielę Afrojack, Nicky Romero i David Guetta. Jak to zwykle na tego typu festivalach bywa największy problem będą mieli ci, którzy zechcą posłuchać artystów z kilku scen – bo na innych zagrają chociażby Carl Cox, Loco Dice, John Digweed, Marco Carola, na kolejnej Markus Schulz i jego 12-godzinny maraton, miłośnicy ciężkich bitów znajdą coś dla siebie na scenie, a to dopiero początek...

Telewizja Tomorrowland wystartuje w piątek od 21:00 do 2:00 rano i tak przez 3 kolejne dni.

Zobaczcie jak wszystko to, o czym była mowa prezentuje się na promo video.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=l5sErSU-WgU


 


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.