ELECTROCITY Q&A – Bobina lubi naleśniki

известные картины и новости из мира искусства

Jesteśmy coraz bliżej wielkiego święta, kiedy to spotkamy się ponownie w opactwie w Lubiążu. Będzie to ósmy raz, kiedy na dziedzińcu zjawią się tysiące ludzi, którzy na tą jedną noc pozwolą się prowadzić temu, co usłyszą z pięciu solidnie obstawionych scen. Kontynuując przedstawianie Wam nieco bliżej Artystów tegorocznej edycji Electrocity, prezentujemy kolejną personę, tym razem z Rosji:

Bobina


Część trzecia: Bobina

„Wszystkie produkcje tego człowieka, które słyszałem są solidne, bardzo dobrze wyprodukowane i powodują niesamowita reakcje publiczności gdziekolwiek je gram w moich setach“. Taka rekomendacja od samego Ferry Corsten’a mówi wiele o tym, jak obiecującym artystą jest Bobina. Na scenie obecny od roku 2003, kiedy to ukazał się jego pierwszy album „Catchy”. Drzwi do wielkiego świata jednak otworzyła mu produkcja „Lazy World”. Na przestrzeni lat, jego produkcje były grywane przez największych sceny trance. Ciężka praca w studio popłaca, czego dowodem są jego kolejne wydawnictwa, które z powodzeniem podbijają serca entuzjastów gatunku. Niedawno ukazał się kolejny album „Same Difference”, na którym znalazło się 14 fenomenalnych utworów, w których pojawiają się również Betsie Larkin, Andrew Layer, Susana oraz Ana Criado.

1. Czy posiadasz jakieś "uzależnienia" lub pożeracze czasu (słodycze, gry video, Facebook, etc)?

Sądzę, że największym uzależnieniem jest dla mnie moja rodzina oraz spędzanie czasu w studio – to chyba elementy, które najbardziej pochłaniają czas w życiu 

2. Jakie dania najchętniej przygotowujesz, gdy jesteś w domu i oczywiście masz na to trochę czasu?

Jest całe mnóstwo różnych potraw, które lubię jeść jeśli mam możliwość aby jeść w domu. Oprócz tego lubię naleśniki, dania przyrządzane z ziemniaków oraz przyznam, że bardzo lubię zupy różnego rodzaju.

3. Jeśli mógłbyś przez jeden dzień posiadać jakąś super moc, to co by to było i dlaczego?

Myślę, że na ten jeden dzień chciałbym mieć możliwość uczynienia ludzi miłymi dla siebie…a kobiety pięknymi 

4. Jak wygląda Twój czas pomiędzy bookingami? Masz jakieś swoje pasje / hobby jak sklejanie modeli, zabawa ze zwierzętami, wyciskanie na siłowni, łapanie motyli, etc?

Jeśli nie jestem w trasie, zazwyczaj spędzam czas w Moskwie z rodziną I przyjaciółmi. Zwłaszcza teraz, kiedy skończyłem album „Same Difference” postanowiłem na jakiś czas „zapomnieć” o pracy w studio I spędzić trochę czasu w domu.

5. Jeśli ktoś dziś pstryknąłby palcami i od dnia jutrzejszego nie byłoby imprez, i muzyki bez możliwości ponownego jej tworzenia, to czym byś się wtedy zajął?

Prawdopodobnie pracował bym w finansach. Skończłem zarządzanie finansami na uniwersytecie w Moskwie. Zawsze chciałem pracować w zawodzie, w którym się kształciłem.


BILETY:

III pula biletów dostępna jest w cenie 107 zł za pośrednictwem www.ticketpro.pl , www.abilet.pl i www.electrocity.pl . Dodatkowo przypominamy, że cały czas można nabywać bilety Royal VIP w cenie 500zł.

więcej informacji: www.facebook.com/electrocityofficial

VIDEO: http://youtu.be/Jy8rVyhECic