Objawienie roku 2010: ARTY !

известные картины и новости из мира искусства

Objawienie roku 2010: ARTY !

 

Wejście w szeregi najpopularniejszej setki dj-ów renomowanego DJ Maga, to jeden z wielu argumentów, że Arty jest wielkim objawieniem na scenie muzyki elektronicznej w roku 2010. Wielkimi krokami zbliżamy się do 2011 roku, który z pewnością będzie lepszy w wykonaniu młodego rosjanina. Może krótkie podsumowanie?

 

 

 

Oprócz genialnych remiksów, które gra do dzisiaj większość „transowców“ – Arty wydał też oryginalne utwory takie jak: Twilight Tonight, The Wonderi jako Alpha9 – Come Home i Hope. Jednak, chyba największymi wydawnictwami w dotychczasowej dyskografii pochodzącego z Saratova producenta okazały się remiksy, które na imprezach działają jak BOMBY.

 

Najświeższy i zarazem najnowszy – Back 2 Earth dla Cosmic Gate do dzisiaj jest numerem 1 (!) na Beatport Trance Top 100. Pewnie gdzies niedaleko tej pozycji nadal znaleźć możemy świetny remiks She Gave Happiness dla D-Mad’a, Away From Heredla Sneijder’a,We Won’t Forget dla Roberta Nicksona i wiele innych, ciekawych pozycji. Czym zaskoczy nas ARTY w roku 2011? Czas pokaże. Na pewno masę nowości usłyszymy w jego secie na enTrance 2011.

 


 

 

 

ENTRANCE

05/03/2011

BYDGOSZCZ, HALA ŁUCZNICZKA

 

BILETY DOSTĘPNE:

 

20 grudnia 2010 (PONIEDZIAŁEK), godzina 16:00. Cena: 49 ZŁOTYCH:

 

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

 

 

Music Defeats Time