New Year’s EVE 2012 - Nowe Wiadomości

известные картины и новости из мира искусства
Jest początek grudnia, a Ty zaczynasz myśleć, że Sylwester to „tylko zwykła impreza”? Twierdzisz, że nie warto wymyślać nic szczególnego, bo równie dobrze można wybrać się jak co roku na domówkę do znajomych? Czy naprawdę dobrze się tam bawisz? Nie? Zmień to!

plakat

Jak zawsze wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Możesz spędzić najważniejszą noc w roku chrupiąc paluszki i chipsy w rytm muzyki granej z YouTube’a lub dołączyć do kilku tysięcy żądnych imprezy ludzi z całej Europy! Nie powtarzaj corocznych schematów! Zwłaszcza, że nie musisz nigdzie wyjeżdżać! Wystarczy, że przyjdziesz do wrocławskiej Hali Stulecia, a wszyscy będą już na Ciebie czekali.
Ostatniej nocy 2012 roku przeżyj kilkugodzinną przygodę swojego życia, której nigdy nie zapomnisz. Zapewnią to wszystkie atrakcje przygotowane z myślą o takich ludziach jak Ty. Video mapping, lasery, audiowizualne efekty specjalne i niecodzienny pokaz pirotechniczny przeniosą Cię w nierzeczywisty świat wypełniony pozytywnymi emocjami i szybszym biciem serca.

O dobrą zabawę, magnetyzm i zmysłowość na parkiecie zadbają najlepsi Dj’e z całej Polski, którzy na co dzień rozgrzewają do czerwoności parkiety najlepszych polskich klubów. W tym roku, specjalnie dla bawiących się w Hali Stulecia, zjednoczą swoje siły by każdy uczestnik mógł dobrze się bawić. W stworzeniu odpowiedniej atmosfery na imprezie dopomogą także światowej sławy goście specjalni, czyli Tomcraft i Bryan Kearney!
Aby Dj’e naprawdę mogli wykazać się za konsolami swoimi umiejętnościami w połowie imprezy przeprowadzona zostanie bitwa Dj’ów, a o zwycięzcy zadecydują wszyscy obecni.

W spotęgowaniu poczucia beztroski i nieprawdopodobnego klimatu na pewno pomoże pora „All Beer You Can Drink”. W tym czasie to Ty zadecydujesz czy wypijesz 2,5 czy 20 piw
i do tego, wszystkie masz za darmo!

Dla wszystkich tych, którym impreza może wydać się zbyt tłoczna przygotowano specjalną, dwustuosobową strefę VIP, która posiadać będzie osobne wejście, szatnię, ciepłe i zimne przekąski, nieograniczoną liczbę piwa, wina i napojów bezalkoholowych oraz drugą scenę. Sala Cesarska zaspokoi nawet najbardziej wymagającego gościa.
Należy pamiętać, że takie imprezy tworzą przede wszystkim ludzie, którzy się na niej pojawią. Właśnie dlatego musisz tam być i Ty i Twoi znajomi! Razem jesteście w stanie sprawić, by Sylwester w historycznej Hali Stulecia też okazał się historyczny!

Więcej informacji znajduje się na stronie nye2012.pl. Bilety do kupienia na ticketpro.pl, biletin.pl, wowtickets.pl, ftb.pl oraz w salonach Empik, Media Markt, Media Expert i Saturn.

Na tę niesamowitą imprezę zaprasza również jeden z zagranicznych gości – Bryan Kearney:
http://www.youtube.com/watch?v=YljzAoRbxdA&feature=youtu.beczytaj więcej o imprezie: