Atrakcje wizualne na Electik Music Festival

известные картины и новости из мира искусства
W sieci pojawiło się wiele pytań na temat tego, co oznacza sformułowanie widniejące na naszych materiałach promocyjnych - "impreza jakiej jeszcze w Polsce nie było".
W odpowiedzi na nurtujące Was pytania, zdecydowaliśmy się na wyciągnięcie naszych atutowych kart z rękawa i przybliżenie Wam informacji na ten temat. :)


Jak już powszechnie wiadomo szykujemy dla Was wiele atrakcji w postaci nietuzinkowych rozwiązań technologicznych. Poniżej przedstawiamy Wam nieco dokładniejsze informacje na temat niektórych z rozwiązań, jakie zastosujemy do stworzenia naszego spektakularnego i unikalnego show, dozującego szereg intensywnych doznań.

emf

Fontanny i gejzery wodne

Jednym z żywiołów, który od zawsze inspirował człowieka jest woda.
To właśnie ona od początków naszego wszechświata decydowała o życiu bądź śmierci na Ziemi. Fakt ten sprawił, że ludzie od zawsze byli nią dogłębnie zafascynowani. Współczesny człowiek ujarzmił ją do tego stopnia, że nauczył się ją wykorzystać do celów wizualno - estetycznych. Dlatego też nie mogło jej zabraknąć w spisie naszych zastosowań technologicznych - podświetlane LED'owo fontanny i gejzery wodne idealnie dopasowane do muzyki, przeniosły już niejednego widza w inny stan rzeczywistości.
Podczas Electik Music Festival będziecie mieli okazję poznać fenomen tego elementu naszej scenografii, a ciche i kojące bulgotanie wody sprawi, że z pewnością odpłyniecie gdzieś daleko w krainę fantazji.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Gd3E2C1VzRs


Ekran wodny HD

Drugim z dozujących szereg emocji aspektów wizualnych jakie przedstawimy Państwu na naszym evencie, będzie wyświetlanie grafiki za pomocą lasera (16 mln kolorów) na ekranie wodnym o szerokości ponad 8 metrów!
Ten efektowny sposób przedstawiania wizualizacji, sprawia wrażenie wyświetlania zawieszonych w powietrzu hologramów. Żaden z filmów i zdjęć, nie potrafi oddać nawet cząstki piorunującego efektu, towarzyszącego projekcji przy wykorzystaniu tej techniki.


Mapping 3D

Myślę, że nie ma sensu rozpisywać się na temat tego czym jest mapping 3D - zdecydowanie lepiej obejrzeć zamieszczone tutaj przykładowe video poglądowe i wyobrazić sobie efekt jaki można uzyskać podczas projekcji na żywo, w zsynchronizowanym połączeniu z muzyką i innymi formami efektów świetlnych. :)
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=UT9-AWageQk&feature=endscreen

Cała konstrukcja naszej sceny jest jednym wielkim ekranem do wyświetlania tegoż mappingu (około 30m długości). Tutaj nie ma sensu się rozpisywać na temat rozmachu i jakości przygotowywanych dla nas kolorowych animacji w full HD - to po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy i przeżyć na własnej skórze!
Laserowe show przestrzenne

Laserowy spektakl przestrzenny to bardzo efektowna część pokazu audiowizualnego. Pozwala widzowi znaleźć się w samym centrum akcji dostarczając mu tym samym niezapomnianych wrażeń. Każdy kto znajdzie się w samym sercu tego pokazu, może odnieść wrażenie intymnego obcowania z kolorowym światłem.


Pirotechnika sceniczna i buchające ognie

Ogień jest kolejnym bardzo ważnym żywiołem w dziejach ludzkości.
To właśnie jego opanowanie dało człowiekowi przewagę nad innymi zwierzętami. Ten wyjątkowo gorący, gwałtowny i niszczycielski żywioł z pewnością podgrzeje atmosferę panującą na parkiecie naszego festiwalu.


Gra świateł

Tak jak na każdym innym festiwalu tak i na naszym pojawi się standardowa gra świateł, której efekt uzyskamy przy pomocy strumieni światła rzuconych z głów, stroboskopów i innych elementów wyposażenia scenicznego.

Mnogość posiadanych atrakcji scenicznych sprawia, że czujemy się zobowiązani stworzyć unikalny spektakl audiowizualny, który na długie lata zapadnie w Waszej pamięci. :)

Jeszcze w tym tygodniu podamy Państwu dwie sensacyjne informacje - jedna z nich będzie czymś, na co z niecierpliwością czeka wielu z Was! :)
Zachęcamy Was gorąco do kupna biletów z drugiej, limitowanej ilościowo puli w atrakcyjnej cenie 87 PLN. Bilety są dostępne pod adresem:
http://electikfestival.com/#/BILETY

Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z informacjami na temat naszego eventu serdecznie zapraszamy na nasz fanpage, na którym organizowane są liczne konkursy: http://www.facebook.com/Electikmusicfestival